BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Homcio wita:)
Autor Wiadomość
Homcio 


Dołączyła: 18 Maj 2015
Posty: 5
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2015-07-15, 20:02   Homcio wita:)

Dzień dobry,
Nazywam się Dana i jestem właścicielką kochanego charcika Homera – w skrócie Homcia. Homcio to ok 3,5 letni charci mix - trochę polski, trochę angielski. Przygarnęliśmy go, gdy miał około roku, dzięki pomocy miłośników chartów. :-D
Od samego początku Homer był karmiony suchą, bezzbożową karmą… i niby wszystko było w porządku, Homcio pełen energii, wyniki badań w porządku, ale jednak cały czas nie byliśmy przekonani do tych suszonych „kulek”, które dzień w dzień , bez specjalnego zainteresowania – raczej z konieczności zjadał nasz pies. Na szczęścia Homerkowa pańcia poszła w końcu po rozum do głowy, poszperała w sieci…i znalazła BARFne forum!
Tak więc- zaczynamy BARFować. Ja przeglądam w każdej wolnej chwili forum, zbieram wiedzę, uczę się a Homerek zaczyna zajadać mięsko i pewnie śni o kolejnych smacznych kąskach..

A oto Homcio:





Bardzo się cieszę, ze tu trafiliśmy! Pozdrawiamy wszystkich serdecznie :-D
 
 
Snedronningen 
Ekspert

Barfuje od: 06/2013
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 03 Cze 2013
Posty: 2811
Wysłany: 2015-07-15, 20:22   

Witajcie i coś więcej o Homerze napisz.
 
 
 
sliver_87 

Barfuje od: XI.2010
Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 395
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2015-07-16, 12:50   

Homcio jest cudny :) powodzenia w barfowaniu. napisz więcej o Homerku, i dodawaj zdjęcia :love:
marze o charciku :)
_________________
 
 
Homcio 


Dołączyła: 18 Maj 2015
Posty: 5
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2015-07-17, 13:23   

Cos więcej o Hemerze….nasz kochany domowy pieszczoch, uwielbia głaskanie, przytulanie…generalnie im bliżej człowieka może się znaleźć, tym szczęśliwszy :-P No i oczywiście kanapowiec – salonowiec, nie skala swojego kościstego ciała leżeniem na podłodze tudzież w innym twardym, zimnym albo mokrym miejscu. A gdy Homcio wyjdzie z domu… oczywiście witamy się z każdym przechodniem, czy to psem czy człowiekiem. Po powitaniu wszystkich mieszkańców dzielnicy Homerek wyrusza na podbój okolicznych lasów, łąk, parków, zażywa kąpieli w pobliskim jeziorku i szaleje z kumplami. Po tych szaleństwach, kiedy jest już cały ubłocony, mokry, zziajany i szczęśliwy możemy wracać do domu. :-D W domu miska pełna jedzonka i Homerek zaszywa się w jakimś mięciutkim kącie. Oczywiście to jest opcja na dzień słoneczny. W przypadku deszczu….pani bierze największy domowy parasol i grzecznie prosi Homerka, żeby przynajmniej te 10 minut spaceru pod parasolem zaliczył… A po powrocie wielkie suszenie…no cóż, nie każdy musi lubić deszcz. :-P
 
 
Homcio 


Dołączyła: 18 Maj 2015
Posty: 5
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2015-07-17, 13:27   

Oprócz tego Homerek ma jeszcze kilka swoich drobnych dziwactw ;-) jest na przykład mlekomaniakiem... wiem, że psy generalnie lubią mleko, ale jeszcze nie miałam do czynienia z takim jego miłośnikiem :shock: Nie mam pojęcia, jak nauczył się ,że słowo „mleko” oznacza właśnie ten biały płyn, który tak kocha, ale dostaje szału, kiedy je słyszy… :lol: :D Mleko ponad wszystko…
No i wiem, że nie powinno się dawać psom mleka i staram się to ograniczać. Ale czasami po prostu nie potrafię mu odmówić. Ten błysk w oku na widok kartonika… Nie jestem specjalistą, mam nadzieję, że od czasu do czasu mała porcja mu nie zaszkodzi…? W końcu ja tez czasami połaszę się na chipsy albo inne niezdrowe frykasy…
 
 
ma_pe 


Barfuje od: lipiec 2015
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 1 raz
Wiek: 52
Dołączyła: 12 Lip 2015
Posty: 77
Skąd: Opole
Wysłany: 2015-07-17, 15:54   

Homcio jest cudny. :) A co do deszczu i kałuż to coś o tym wiem.... a potem myk na łóżko :evil: Teraz jest upał, ale na trasie spacerowej mamy jedną niewyschniętą kałużę z błotem. Muszą w nią wejść. Muszą. I napić się. I przejść w błocku. No muszą. :-P

Ale za to fale morskie...... ło matko jakie straszne.... nie zbliżać się do granicy mokrego piasku.... (to Kapsel) Tosia chociaż bojąca to do wody dała się wsadzić, fale jej nie straszne. I bądź tu mądry człowieku. :roll:
_________________
Ludzka matka Tosi i Kapsla
 
 
Snedronningen 
Ekspert

Barfuje od: 06/2013
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 03 Cze 2013
Posty: 2811
Wysłany: 2015-07-17, 20:15   

Homcio napisał/a:
Nie mam pojęcia, jak nauczył się ,że słowo „mleko” oznacza właśnie ten biały płyn
Zapewne na tej samej zasadzie jak uczenie komend metodą pozytywną. Wystarczyło kilka razy użyć słowa mleko, po czym pojawił się biały płyn i skojarzenie zostało. Spryciula z niego i tyle.
 
 
 
HoWaKo 


Barfuje od: 01.2015
Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 07 Lut 2015
Posty: 267
Skąd: Zamość
Wysłany: 2015-07-17, 22:19   

Ależ sylwetka :love: i to dostojeństwo. Miło Was powitać :macha:
_________________
BARFny tercet egzotyczny: Honor-Wandysław-Kokoska :mrgreen:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne