BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
wyjście z ukrycia i powitanie
Autor Wiadomość
Urszula Nowak 

Barfuje od: 1 roku
Udział BARFa: 90-100%
Wiek: 47
Dołączyła: 21 Sie 2014
Posty: 1
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-10-07, 14:28   wyjście z ukrycia i powitanie

Swojego psa barfuję od prawie roku, a od niedawna "wzięłam się" także za swojego kota.
Mieszkamy pod Wieliczką. Kupujemy w Auchanie przy Kamieńskiego :-) a czasem w miesodlapsow.pl

Kot - mieszaniec - dachowiec europejski, 10letni kastrat wzięty z prywatnego stowarzyszenia pomagającego kotom na terenie Krakowa, o pierwotnym imieniu Fam Technika Odlewnicza (na wniosek męża który akurat wtedy bawił się w inwestowanie na giełdzie) z czasem zmienionym na domowe "Mrua" od specyficznych odgłosów wydawanych na powitanie/przywołanie. Lubi wylegiwać się w miękkich, ciepłych miejscach oraz wymykać się na dwór przy najróżniejszej pogodzie = od jakiegoś czasu wychodzący. Obecnie staramy się dobrnąć do prawidłowej wagi - po letnich eskapadach schudł do 4 kg. Już się ładnie zaokrągla i puszy :-) .

Pies - nieco ponad roczny beagle tricolor o imieniu Gaj, rodowodowy, nie kastrowany, wystawowy. Nieco wyrośnięty - prawie 20 kg i chyba ze 44 cm wzrostu w kłębie.
Lubi: węszyć za zającami na polach, kopać dołki (kiedyś mi jeszcze gdzieś wykopie jakieś zwłoki w krzakach, hue hue), aportować i tarmosić miśka. Acha, i jeszcze wąchać kota :-) ))

Pozdrawiamy wszystkich barfujących - jak to dobrze że nie tylko ja jestem taka zboczona na punkcie surowizny :-) ). W gronie rodziny i znajomych mają mnie za ...eeee...wariatkę? Staram się nie być nachalna ale czasem mi się wypśnie, jak ktoś się zwierza z problemów zdrowotno-żywieniowych swojego zwierza.
_________________
Ula, Mrua & Łajza
 
 
Tufitka 
Ekspert

Barfuje od: 17.02.2013
Udział BARFa: 75-90%
Pomogła: 20 razy
Dołączyła: 21 Sty 2013
Posty: 3009
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-10-07, 15:40   

hau, miau na forum
witajcie w gronie "zboczonych" na punkcie surowizny, którzy nie są wariatami, a nawet gdyby, to to nie jest szkodliwe (szczególnie dla futer) wariactwo :kwiatek:
pokaż nam swoje zwierzaki - tutaj oswajacz zdjęć http://www.barfnyswiat.org/viewtopic.php?t=387
_________________
„Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.”
George Bernard Shaw
 
 
shana55 
Ekspert

Barfuje od: 08.2012
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 5339
Wysłany: 2014-10-09, 18:54   

Ula :kwiatek:
No wreszcie :mrgreen: witam serdecznie i oficjalnie i dawaj te zdjęcia zwierzaków !!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne