BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Kropek
Autor Wiadomość
przytoolanka
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-23, 21:58   Kropek

Przedstawiam Kropka. To dla niego to wszystko. Mój pierworodny. Kot, którego przygarnięcie było jedną z najbardziej świadomych i trafnych decyzji w moim życiu. Zmienił cały nasz dom. Miał być Kropką ;-) Karmicielka skontaktowała się ze mną myśląc, że ma pod swoją opieką młodziutką kotkę w ciąży. Był listopad 2012. Kotka bardzo garnęła się do ludzi. Karmicielce zrobiło się żal ciężarnej więc zadzwoniła do mnie (dzień wcześniej w sklepie zoologicznym zostawiłam swój nr tel. mówiąc, że szukam kota) pytając czy nie zaopiekujemy się "biedą w ciąży". Pojechaliśmy, poznaliśmy się. Ciemną nocą wybraliśmy się po nowego członka rodziny. "Z ulicy" pojechaliśmy prosto do kliniki weterynaryjnej aby zbadać naszą pierworódkę. No i zonk. Miała być "Kropka", a nasza Kropka ma dwie kropki i co? Dwie kropki i kreskę.... O rety! A tata mówił: "tylko kotka, nie kocur". No i co? I się zaczęło... Dziś Kropek i ojcu i nam (mężowi i mnie) wlazł na głowę. Przygoda trwa i oby trwała zawsze. A zdjęcia będą jak się nauczymy je zamieszczać ;-) Dziękuje za przyjęcie mnie do forum, dziękuję za pomoc.
gerda - dziękuję za pomoc w namierzeniu e.a.s.y Barfa,
shana55 - dziękuję za pierwsze wskazówki dot. przepisów i struwitów,
Hebe - dziękuję za kalkulator,
dagnes - przepraszam za "witam" w pierwszym poście ;-) dopiero uczę się forumowej ogłady.
Jesteśmy na etapie kompletowania "barfowej wyprawki". Brakuje nam jeszcze najważniejsze, tauryna. Ale o tym już kiedy indziej. Pozdrawiam Was serdecznie.
 
 
Tufitka 
Ekspert

Barfuje od: 17.02.2013
Udział BARFa: 75-90%
Pomogła: 20 razy
Dołączyła: 21 Sty 2013
Posty: 3006
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-04-24, 12:51   

Miau, miau na forum, a zdjęcia wstawisz? Chętnie zobaczę kotałka (tutaj podpowiadacz jak to zrobić http://www.barfnyswiat.org/viewtopic.php?t=387 )
Ustaw w profilu skąd jesteś - wtedy łatwiej coś doradzić, ewentualnie dziewczyny z miejscowości lub pobliskiej pomogą z suplami.
_________________
„Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.”
George Bernard Shaw
 
 
przytoolanka
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-04, 22:34   

Przepraszamy, że tak późno. Brak czasu. Przedstawiam Głównego Zainteresowanego. Oto Kropek Mięsożerca ;-)

 
 
przytoolanka
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-04, 23:13   

Może ktoś z Poznania miałby ochotę się spotkać i udzielić kilku wskazówek? :-?
 
 
Ewik72 

Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 388
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-06-06, 13:03   

Cześć Przytoolanka :kwiatek:
Piękny Kropek! Uwielbiam czarne koty, jak się kiedyś będziemy " dokotowywać " to czarnymi :mrgreen:
 
 
przytoolanka
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-07, 15:24   Kropek

Dziękujemy pięknie Ewik72 :-) . Dla nas kolor nie miał znaczenia, tak wyszło. Po prostu miał bardzo skuteczny marketing w porównaniu z innymi kotami ze stada osiedlowego. Robił co mógł, żeby ktoś go pokochał. A do tego jeszcze wiesz - kotka w ciąży, listopad, jak nie pomóc? No i się udało. Chcielibyśmy kumpla dla niego, ale w domu mieszka osoba, która za nic w świecie nie chce się zgodzić, a ja nie chcę nikogo stawiać przed faktem dokonanym, bo nie chcę skrzywdzić ewentualnego kompana. Pozdrawiamy i życzymy powodzenia w "dokocaniu" ;-)
 
 
przytoolanka
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-24, 10:36   

Będzie prywata - nie o Kropku, ale o mnie tym razem. Będę się tłumaczyć. Chciałam wyjaśnić źródło pochodzenia mojego loginu: przytoolanka. Chodzi o młodzieńczą fascynację zespołem TOOL. Generalnie interesuje mnie taka muzyka - kiedyś bardziej, teraz troszkę złagodniałam ;-) Wyjaśniam, bo zdaję sobie sprawę z tego, że przytoolanka brzmi nieco infantylnie. To tyle o mnie ;-)
 
 
Iowa 


Barfuje od: 6.12.2011
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 2 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 21 Lis 2011
Posty: 372
Skąd: Lublin
Wysłany: 2015-07-24, 16:04   

O, dobry login :faja:
_________________
...inexplicable catness...
 
 
Ewik72 

Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 388
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-07-27, 23:26   

wcale nie infantylnie….tylko tak…miło i przytulnie
:-D
 
 
shana55 
Ekspert

Barfuje od: 08.2012
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 5339
Wysłany: 2015-07-28, 21:46   

przytoolanka :kwiatek:
Oficjalnie witam Cie na Forum, Kropeczka widziałam ale z powodu niedyspozycji nie było mnie na forum przez jakiś czas. Teraz nadganiam. :mrgreen:
 
 
przytoolanka
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-28, 21:50   

Dzięki, dzięki Shana55. Twoje oficjalne przywitanie to dla nas zaszczyt ;-) Też witamy cieplutko Ciebie i Twoje stado ;-) Mamy nadzieję, że Twoje kłopoty już zażegnane.
 
 
przytoolanka
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-16, 20:45   

Aktualizacja. Jutro wyruszamy pociągiem do Tomaszowa Mazowieckiego. To dom rodzinny mojego męża. Przeszło 300km, 4 godziny jazdy pociągiem. To będzie pierwsza tak daleka podróż Kropka. Nowy tymczasowy dom (do piątku). Za kilka dni czeka nas kolejna podróż nad morze. Bardzo się denerwujemy. Niestety z przyczyn osobistych nie możemy zostawić go w domu. Życie się skomplikowało. Trzymajcie proszę kciuki za nas... i żebym gęś dostała w Tomaszowie ;-)
 
 
shana55 
Ekspert

Barfuje od: 08.2012
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 5339
Wysłany: 2015-08-17, 19:16   

:kciuk: :kciuk: :kciuk:
Wedle życzenia :kwiatek:
 
 
Ewik72 

Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 388
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-08-17, 19:37   

Trzymam też kciuki mocno za dobre samopoczucie Kropka i za Was! Za gęś też bo chyba już koniec sezonu uboju gąsek :-(
 
 
Ines 
BARFny Hodowca
Ekspert


Barfuje od: 12.12.13r
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 7 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Sty 2013
Posty: 2660
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-08-17, 21:32   

Ewik72, tradycyjnie gęsi bije się nawet do listopada. Wszak wtedy jest moje ulubione święto w roku :food:

Udanych wakacji z Kropkiem, kciukam :kciuk:
_________________
Instrukcja obsługi Kalkulatora
  Zaproszone osoby: 187
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne