BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Drużyna Krówek wita
Autor Wiadomość
trrolus 

Dołączyła: 27 Maj 2015
Posty: 3
Skąd: Poznań
Wysłany: 2015-06-01, 16:08   Drużyna Krówek wita

Hejo,

Oto moja krówkowa banda:

FRIDA, 9lat, 5kg pracujemy nad dietą. Strachliwa i delikatna. Powracający syndrom urologiczny wywoływany przez stres. Zdarza nam się przyjmować tymczasy, wtedy zazwyczaj Ferdunia ma gorszy czas. http://i58.tinypic.com/29zyi4x.jpg

JERZUŚ, 8lat, 5kg z jego powodu tu trafiliśmy. http://i62.tinypic.com/315icea.jpg
Dziś otrzymaliśmy wynik lipazy z komentarzem weta, że jest bardzo źle. Zapoznałam się z wszystkimi komentarzami dotyczącymi kota trzustkowego. Zaczęłam go karmić gotowanym mięsem, według Waszych sugestii. Zakupiłam pierś kurczaka, wołowinę, cielęcinę, jagnięcinę, indyka. Najbardziej smakuje mu pierś i wołowina. Je bardzo niewiele. Trzeba go karmić podstawiając jedzenie pod pyszczek. Nie posiadam kalkulatora o którym wspominałyście, chętnie przyjmę Wasze sugestie co do tego ile jakiego mięska mu podawać i co ponadto. Wodę przestał pić, jeździmy na kroplówki. Aktualnie przyjmuje Synergal 2xdz. + Biohepanex 1xdz. Być może jutro nastąpi zmiana leków, przed chwilą przyszły wyniki, wet poprosił byśmy jutro się zjawili, mamy odebrać enzymy trawienne. Wet poleca Hillsa i/d, rozumiem, że Wy jesteście przeciwne. Jestem rozbita, będę wdzięczna za każdą informację co do jedzenia, witamin, suplementów. Wklejam wyniki ->>http://i60.tinypic.com/rbhabp.jpg
Pomocy! :cry:
 
 
karakalek 


Udział BARFa: 90-100%
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Mar 2012
Posty: 159
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-06-02, 08:47   

Cześć trrolus :kwiatek:

to przykre, że w takich okolicznościach przybywasz na Forum. Tu jest link do wątku o kotach z problemami trzustkowymi, jest tam wiele cennych informacji przydatnych w prowadzeniu kota trzustkowego. W tym dziale możesz wstawić badania. Natomiast w sprawie kalkulatora napisz do Hebe.
_________________
Kto mnie kocha, kocha mojego kota
 
 
Ewik72 

Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 388
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-06-02, 09:50   

Hej Trollus :kwiatek:

Dobrze trafiliście! Dieta w przypadku kotów z chorą trzustką jest niezwykle ważna. Skąd jesteś? Głaski dla krówek :tuli:
 
 
trrolus 

Dołączyła: 27 Maj 2015
Posty: 3
Skąd: Poznań
Wysłany: 2015-06-02, 12:20   

Hejo,

Dziękuję za głaski! :kwiatek: Wyniki wstawię po wizycie u weta wraz z pytaniami.
Walczymy, nie poddajemy się ! :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne