BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Poznajcie Gucia&Maję :)
Autor Wiadomość
eibhlin 

Barfuje od: V.2015
Udział BARFa: 90-100%
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Cze 2015
Posty: 6
Wysłany: 2015-07-20, 23:40   Poznajcie Gucia&Maję :)

Przedstawiam Wam nasze (moje i przyszłego męża :-) ) 4,5 miesięczne urwisy :-) Są z nami odkąd skończyły ledwie 6 tygodni (niestety dłużej już nie mogły zostać z mamą, właścicielka chciała się ich szybko pozbyć..:-( ) i wywróciły do góry nogami nasze życie :-D
Od ok. 2 miesięcy jedzą surowe z FC i tauryną, prawie bez grymaszenia ;-) A ja ciągle czytam i przyswajam wiedzę, żeby w niedługim czasie przejść na suplementy naturalne.
W wieku 7 tygodni:

Maja na górze, Gucio na dole :-)

Gucio zwany Ryśkiem jest leniwym, sporym bo 3kg kocurkiem, niestety ma objawy choroby sierocej i ciumka sobie moje ubranie regularnie :-( Do tego ma problem z uszkiem i od ponad 2 miesięcy ciągle ma jakiś lek lub antybiotyk :-( Mimo trochę dzikiego charakteru (nie przepada za przytulaniem itp.) skradł moje serce i mam do niego ogromną słabość :-)
Rysiek obecnie:


Majka to wulkan energii, zaczepa, ciągle by brykała i tłukła się z bratem, lubi spać pod kołderką głośno przy tym mrucząc, jest nieco mniejsza, zgrabne 2,2 kg :-) Grymasi przy jedzeniu, chyba że jest bardzo głodna wtedy nawet bratu wyżera z miseczki :-) Ulubienica narzeczonego :-)
Majka obecnie:

Ogólnie kociaki są bardzo grzeczne, jedyne szkody jak na razie to stłuczony talerz i świnka-skarbonka :-D Po 3 miesiącu już wiedziały, że pazurków w zabawie się nie wyciąga, mebli nie drapią, trochę kopią w doniczkach ;-) Ani ja ani narzeczony nie mieliśmy kotów wcześniej i spodziewałam się chyba czegoś zupełnie innego (większych zniszczeń, drapania, brzydkich zapachów z kuwety itd.) a okazało się, że moje koty to cudowne stworzenia :love:
W tym roku dołączy do nas także szczeniak rasy sznaucer olbrzym i jego również mamy zamiar karmić w miarę możliwości w 100% barfem :-)

Pozdrowienia dla wszystkich barfowiczów! :-)
 
 
ma_pe 


Barfuje od: lipiec 2015
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 1 raz
Wiek: 52
Dołączyła: 12 Lip 2015
Posty: 77
Skąd: Opole
Wysłany: 2015-07-21, 07:53   

Witajcie :) Piękne kociaczki. Pewnie szybciutko "ustawią" sobie psiaka :-P
_________________
Ludzka matka Tosi i Kapsla
 
 
gerda 


Udział BARFa: 75-90%
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 1576
Skąd: podlaskie
Wysłany: 2015-07-21, 09:54   

Witamy śliczne rodzeństwo i ich Dużych :kwiatek:
 
 
Jinx the Cat 


Barfuje od: próbuje...
Wiek: 61
Dołączył: 21 Gru 2014
Posty: 183
Skąd: Bawaria
Wysłany: 2015-07-21, 12:26   

eibhlin, :kwiatek: Witajcie , macie super puszynskich!!!! :lol: Powodzenia w BARFowaniu!!! :food: :kciuk:
_________________
Koty to lepsi ludzie !
 
 
Maduro 


Barfuje od: maj 2015
Udział BARFa: 90-100%
Pomógł: 1 raz
Wiek: 51
Dołączył: 03 Maj 2015
Posty: 107
Wysłany: 2015-07-21, 13:03   

Przepiękne sierściuchy :love:
 
 
HoWaKo 


Barfuje od: 01.2015
Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 07 Lut 2015
Posty: 267
Skąd: Zamość
Wysłany: 2015-07-21, 13:56   

Fajne tygryski :kwiatek: Możliwe, że Gucio jeszcze się przekona do przytulania :-> najważniejsze, że mają kochający dom.

I tak nawiasem: odwrotnie niż u mnie tzn. kot + dwa psy. Oczywiście kot rządzi 8-)
_________________
BARFny tercet egzotyczny: Honor-Wandysław-Kokoska :mrgreen:
 
 
 
eibhlin 

Barfuje od: V.2015
Udział BARFa: 90-100%
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Cze 2015
Posty: 6
Wysłany: 2015-07-21, 14:22   

Ślicznie dziękujemy wszystkim za komplementy :kwiatek:
ma_pe, pewnie tak szybko jak ustawiły sobie pańcia i pańcię ;-)
HoWaKo, to była niespodzianka, że akurat dzikusek skradł moje serce (od zawsze marzyłam o miziastej panience, za to pies miał być psem a jednak będzie suczka ) :-) Czasami Rysio (Gutek ma oficjalnie ale ja od początku mówię o nim Rysiek, jakoś bardziej mi do niego pasuje) da mi dostąpić zaszczytu i przychodzi położyć się na kolanach ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne