BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Ashe i Rekin
Autor Wiadomość
muarta 


Dołączyła: 18 Sie 2015
Posty: 5
Wysłany: 2015-08-19, 13:55   Ashe i Rekin

Z przyjemnością przedstawiam nasze kochane dwa Maine Coony: Ashe (kremowa kotka) i Rekin (niebieski kocur). Są prze kochane i jeśli ktoś nie wie jakiego kota/psa sobie sprawić to polecam MCO :king: Są towarzyskie, zawsze tam gdzie ludzie, aportują, nie są mściwe, uwielbiają pieszczoty, zero agresji, mruczą nawet przy obcinaniu pazurów, a jedyne o co się biją to kto ma siedzieć u mnie na kolanach. Mieszkają z nami w domu nie puszczamy ich na podwórko jedynie taras jest do ich dyspozycji, ale mają swój drapak mojej wielkości nazywamy go wybiegiem dla tygrysów :-D i ogólnie myślę, że rozpieszczone są na maksa.

Pierwszy był Rekin trafił do nas w wieku 4 miesięcy w lipcu 2013 rok później zdecydowaliśmy się wziąć z tej samej hodowli Ashe trafiła do nas w kwietniu 2014 w wieku 3 miesięcy (mają wspólnego ojca). Nie mieliśmy żadnych problemów z aklimatyzacją, Ashe od razu poznała swojego, do tej pory przyłapuje ją jak ssie mu brzuch :D Są nierozłączni śpią razem, bawią się, nawet jedzą z tej samej miski na zmianę, pomimo, że obok stoi druga... oj dużo mogłabym pisać.

Dlaczego tu trafiliśmy...
Oba kotki są wysterylizowane/wykastrowane. Niestety po zabiegu mi się roztyły (+2,5kg każdy... meduzy na brzuchu). Jedzą tylko suchą karmę RC maine coon adult i zdecydowanie im to nie służy najchętniej od misek by nie odchodziły, próbowaliśmy dawać im karmy "steril" ale mają bardzo małe groszki więc koty połykają jak leci w całości i rzygają. Byłam u weterynarza ale jedyne co mi polecił to ograniczać karmę dzięki czemu koty mi jęczą jak najęte, że chcą więcej a serce się kraja ;) Myślę, że BARF będzie dobrym rozwiązaniem, ale nie wiem jak się za to zabrać więc wczytuje się w forum.

Zapraszam na fb więcej zdjęć naszych kotów :) https://www.facebook.com/photoscats

Pozdrawiamy
Marta i Adam


 
 
muarta 


Dołączyła: 18 Sie 2015
Posty: 5
Wysłany: 2015-08-19, 13:56   

Ten Rudy "prawie syberian" to Ryszard mieszka u moich rodziców :)
 
 
Bianka 4 
BARFny Hodowca


Barfuje od: 12/2010
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 5 razy
Wiek: 60
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 1068
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-08-19, 14:04   

Witamy miaukuny i ich Rodzinkę w BARFnym świecie :kwiatek:
_________________
Mieszkałem z kilkoma mistrzami Zen. Wszyscy byli kotami - Eckhart Tolle
 
 
 
gerda 


Udział BARFa: 75-90%
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 1576
Skąd: podlaskie
Wysłany: 2015-08-19, 22:33   

Śliczności :mrgreen: Witamy :macha:
 
 
sliver_87 

Barfuje od: XI.2010
Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 395
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2015-08-21, 21:05   

ale ładne kocie mordki :) witamy :)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne