BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Futrzaki zaczynają barfować :)
Autor Wiadomość
beatakrzemien 

Barfuje od: 01.12.2015r
Udział BARFa: 90-100%
Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lis 2015
Posty: 16
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2015-11-22, 06:18   Futrzaki zaczynają barfować :)

Witajcie Kochani.

Wielkimi krokami zbliżam się do przejśćia na BARF. Kończymy właśnie worek fish4dogs, od 01.12 psiaki będą jeść żołądki bawole i 5 grudnia start! Na pewno chcę zacząć od indyka - udziec jako mięso, serduszka jako podroby i do tego żołądki. W ramach deseru w ciągu dnia miks marchewki, pietruszki, jabłka i banana :)

W domu mam trzy futra:

Czaruś - najstarszy z gromadki, dwuletni kastrat :) To on (i koleżanka Kaja) zmotywował mnie do przejścia na BARF - wieczne drapanie, wymioty, chudnięcie. Po kolejnej "super, extra karmie" postanowiłam dać sobie spokój z suchymi kulkami. Czarka kupiłam jako półrocznego shih-tzu, ale po małym śledztwie wyszło, że wyszedł z hodowli, gdzie były też Yorki. Prawdopodobnie jest to mieszaniec ST z Y ;) Jeśli chodzi o jedzenie, to na pewno nie może jeść kurczaka i wołowiny - kończy się to zawsze na drapaniu i czerwonych plamach. Stąd próba z indykiem.



Kleo - dokupiliśmy ją jak Czaruś miał ciut ponad rok. Zawsze chciałam mieć kilka piesków i wyszło na Lhasa Apso. Sunia nie jest problemowa, czasem coś ją uczuli i trochę się drapie. Straszny leniuch co to na spacery nie chce chodzić. Bardzo dominujący charakter :)



Luna - mieszka u nas dopiero kilka miesięcy, niedługo skończy pół roku. Jest to młodsza siostra Kleo (ta sama mama, inny tatuś). Najweselsza z całej gromadki, wszędzie jej pełno, przynosi zabawki, biega i lata z wywieszonym jęzorem :)



Tak to u nas wygląda :)

 
 
Snedronningen 
Ekspert

Barfuje od: 06/2013
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 03 Cze 2013
Posty: 2811
Wysłany: 2015-11-22, 08:32   

Świetnie razem wyglądają.
Witajcie na forum.
 
 
 
beatakrzemien 

Barfuje od: 01.12.2015r
Udział BARFa: 90-100%
Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lis 2015
Posty: 16
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2015-11-24, 11:03   

Dziękuję :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne