BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Dwie milosci
Autor Wiadomość
Metaxxa 

Wiek: 32
Dołączyła: 31 Gru 2015
Posty: 7
Wysłany: 2016-01-05, 19:31   Dwie milosci

Powitania sa chyba najgorsze, nigdy nie wiem jak zaczac, szczegolnie, ze Pani Administrator zwraca uwage na nienaduzywanie slowa 'Witam' :p

Tak wiec Siemanko! :D

Jak wszem i wobec wiadomo, jestem swiezynka :hura: od paru dni sledze zycie na forum i czytam, czytam, czytam i pewnie zanim zaczne tu w pelni funkcjonowac to jeszcze troche poczytam. Dziennie siedze do polnocy i chyba zaczynam byc przerazona..o BARFie dowiedzialam sie od siostry, ktora karmi tak swojego piesela (mial problemy po kazdej suchej karmie) - jak przygotowuje swoje mieszanki to wydawalo sie byc mega proste.. dlatego tez postanowilam rozpoczac swoja przygode z surowym mieskiem, bo wiedze jak jej szwajcar jest zadowolone z diety. Mam dwa maluchy - obie koteczki, zwykle europejskie, aczkolwiek trikolorki, podobne jak dwie krople wody, jedna (jak sie dzis okazalo) ma okolo 6 miesiecy - nie wiemy ile dokladnie, bo przyniesiona z ulicy do tymczasu, z ktorego ja wzielam, druga mlodsza 28 grudnia skonczyla 3 miesiace (notabene wlasnie sie upomina, zeby ja wziac na kolana :D). Dzis po raz pierwszy dostaly surowe miesko i az im sie uszy trzesly, wiec mysle, ze to kwestia paru tygodni i beda na pelnowartosciowym BARFie :D oczywiscie zanim to nastapi zadam pewnie mnostwo pytan, ktore wydadza sie wam blahe, ale dla mnie jako dla poczatkujacego BARFiarza beda meeeega istotne ;)

Takze goraco pozdrawiam, i mam nadzieje ze za niedlugo bede tak aktywna forumowiczka jak wiekszosc z was :)

Przedstawiam wam wiec moje dwie milosci:
Muza i Pestka
[img][/img]
[img][/img]
 
 
Jinx the Cat 


Barfuje od: próbuje...
Wiek: 61
Dołączył: 21 Gru 2014
Posty: 183
Skąd: Bawaria
Wysłany: 2016-01-05, 20:31   

Metaxxa, Witaj na Forum !!! :kwiatek: Fajne "puszynskie" mieszkaja u Ciebie !!! ;-) Powodzenia w BARFowaniu !!!!Kociaczki mlode,to nie powinno byc z tym problemu!!! A jakby co to pytaj smialo-po to jest Forum ... i "KOCIE ANIOLY" !!!! :love:
_________________
Koty to lepsi ludzie !
 
 
shana55 
Ekspert

Barfuje od: 08.2012
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 5339
Wysłany: 2016-01-05, 23:48   

Siemacie piękne dziewczyny !! :kwiatek: :love:
Fajnie że na Forum zawitałyście, dużo dobrej wiedzy tu jest i ogólnie dostępna.
Czytaj i ucz się, nie taki Barf straszny jak go malują :mrgreen: wszystkiego się dowiesz, a forumowicze pomogą :lol:
 
 
Snedronningen 
Ekspert

Barfuje od: 06/2013
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 03 Cze 2013
Posty: 2811
Wysłany: 2016-01-06, 09:18   

Hejka. Która to Pestka? Z uwagi na imię stała się jakby moim ulubionym kotem (nie licząc mojego własnego).
 
 
 
Metaxxa 

Wiek: 32
Dołączyła: 31 Gru 2015
Posty: 7
Wysłany: 2016-01-06, 12:22   

Dzięki za miłe powitanie :)

Snedronningen Pestka to ta młodsza, urwis taki ze głowa mała :-P na zdjęciach to ta, która ma więcej czarnego futra na pyszczku (ta po prawej).

Jinx no ja bym nie powiedziała że anioły - chyba tylko jak śpią. Muza jeszcze 'trzyma fason', bo jest raczej wycofanym kotem, chociaż od tygodnia obserwuje, że zaczyna szaleć po domu. A obie są w nami od niecałych 2 miesięcy :-> za to Pestka tak jak mowie..huragan o wadze 1,5kg :mrgreen:
_________________
Psy mają panów, koty mają personel.
 
 
gerda 


Udział BARFa: 75-90%
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 1576
Skąd: podlaskie
Wysłany: 2016-01-06, 22:00   

Obie piękne, ale Pestka jest przecudna :mrgreen: - więcej zdjęć :mrgreen:
 
 
Dragana 


Barfuje od: 08.2015
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 14 Lip 2015
Posty: 680
Wysłany: 2016-01-07, 10:44   

Witajcie :-D
Po mięsku pewnie będą miały jeszcze więcej energii, więc się przygotuj na podwójny huragan :twisted:
 
 
aggie 

Barfuje od: 28.02.2015
Dołączyła: 28 Lut 2015
Posty: 54
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2016-01-11, 22:39   

Witaj Szanowna Pani Siostro ;-) trzymam kciuki za Waszego BARFa :kwiatek:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne