BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Cappucinno
Autor Wiadomość
talestris 

Barfuje od: 03.2014
Udział BARFa: 75-90%
Wiek: 42
Dołączyła: 08 Kwi 2014
Posty: 1
Wysłany: 2017-03-24, 14:11   Cappucinno

Razem ze swoim kocurkiem Cappuccino (vel Czinuś) meldujemy się na Forum i pozdrawiamy wszystkich Barferów :)

Od dziecka pałam miłością niezmienną i wielką do wszystkich kotów (na szczęście jest to miłość odwzajemniona ;-) ).

Obecnie naszym towarzyszem (moim i męża) jest ten oto rudzielec:



Kocurek jest adoptowany (trochę ponad rok temu) i niestety chory (FIV, PNN, koci katar). Spędził w klatce w lecznicy 1,5 miesiąca czekając aż ktoś go przygarnie. Akurat nasz poprzedni kocur (też adoptowany, chory na FELV) niestety zmarł i przypadkiem w rozmowie z dziewczynami z fundacji wyszło, że ten jest do przygarnięcia. No więc pojechaliśmy go obejrzeć. Tak smutnego i obojętnego kota jeszcze nie widziałam. Wszystkie koty w około w klatkach nas zaczepiały, łasiły się, miauczały zaczepnie - ten tylko uniósł łepek jak otworzyłam klatkę, a później go posępnie opuścił. Kota wzięliśmy na "tymczas" ..... i oczywiście został i nikomu go nie oddamy!

Kocurek swoje przeszedł, ma nie tylko uszkodzone nerki, ale stanem zapalnym objęty był cały organizm (wszystkie narządy - wyszło w USG). Na szczęście mam to Forum, dlatego wszystkim Wam dziękuję za dzielenie się swoją wiedzą!

Kalkulator posiadam i obecnie regularnie jest wykorzystywany do warzenia kocich potraw.
Z przestawieniem Czinusia na barfa na szczęście nie miałam problemu. Książę tylko trochę grymasi gdy mieszanka jest zbyt tłusta.

Poprawa w zachowaniu kota po 2 miesiąch barfa jest ogromna. Kot biega po ścianach, uprawia sprinty z zadartym ogonem i (przysięgam) z uśmiechem na pysiu :mrgreen: . Karmy nerkowe poszły w kąt.... I mogę śmiało powiedzieć, że kot na barfie to kot szczęśliwszy! :mrgreen:

Pozdrawiamy!
 
 
Basiek 

Barfuje od: 2014
Udział BARFa: 50-75%
Pomogła: 4 razy
Wiek: 58
Dołączyła: 14 Cze 2016
Posty: 421
Skąd: Konin
Wysłany: 2017-03-24, 20:47   

Witamy pięknego Czinusia. :kwiatek: Piękny rudasek :love: . Zdjęcie Koteczeka pełne uroku. :love:
Talestris, dziękuję, że dałaś dom Czinusiowi :kiss: :kwiatek:
 
 
shana55 
Ekspert

Barfuje od: 08.2012
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 5339
Wysłany: 2017-03-24, 22:22   

Cieszymy się że do nas dołączyliście :kwiatek:
Koteczek urokliwy :love: dużo zdrowia mu życzymy a Wam udanego barfowania.
Dajcie jeszcze trochę zdjęć :kiss:
 
 
Tufitka 
Ekspert

Barfuje od: 17.02.2013
Udział BARFa: 75-90%
Pomogła: 20 razy
Dołączyła: 21 Sty 2013
Posty: 3006
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-03-25, 05:17   

miau, miau na forum, poruszająca historia - na szczęście są wśród ludzi anioły, które biorą pod swoje skrzydła potrzebujące istoty i otaczają wielką miłością, troską, opieką. Nie jest im obojętne to co jedzą. A dzięki dobremu odżywianiu to taki kotek jaki jest pod Waszą opieką rozkwita, odżywa.
Kocie pyszczydło prześliczne :love: , do całowania. Prosimy o więcej zdjęć :kwiatek: .
Wasza historia i odżywianie kota zgodnie z naturą to kolejny dowód - dla "profesjonalistów" polecających "g..o" w kolorowych opakowaniach, za grube pieniądze - że da się komponować zbilansowane jedzenie dla kota, pod jego aktualne potrzeby zdrowotne.
_________________
„Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.”
George Bernard Shaw
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne