BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Witam
Autor Wiadomość
blathin 

Dołączyła: 06 Cze 2017
Posty: 9
Skąd: Katowice
Wysłany: 2017-06-07, 09:15   Witam

Witam,

ja i moje małe stadko składające się z 3 kotów chcielibyśmy się przywitać.
Wszystkie koty to znajdy.
Mora, kocica bura, lat 6. Jest z nami od kociaczka, zabrana z ulicy. Straszna kluska i odkurzacz miseczkowy. Uczulona na drożdże.
Krokiet, rudy kocur, lat dużo, szacunkowo 12. Jest z nami od 5 lat, zabrany z ulicy po wyrzuceniu przez sąsiadów z okropnie zepsutymi zębami i stanem zapalnym w paszczy. W tej chwili nie ma już żadnych zębów i zaczynają się problemy z nerkami. To właśnie dla niego chcę zmienić dietę mięsno-puszkowo-chrupkową na BARF, żeby jak najdłużej cieszyć się jego obecnością. Jest to najmądrzejszy i najwspanialszy kot ze stada :love: Uczulony na kurczaka, podawanie różnych puszek również czasem wywołuje u niego alergię, podejrzewam tuńczyka i wołowinę...
Gratis, rudy kocur, lat 5. Jest z nami od 4 lat. Zabrany latem z działek w stanie idealnym. Szalone kocie dziecię (tak, jeszcze tak). Na razie uczulony jest tylko na surowe mięso ;-) ale mam nadzieję, że zacznie jeść mieszanki. Jak nie to pozostaną puchy dla niejadka.
Oraz ja, szalona kocia matka o wielu talentach i antytalentach ;-)
Poza pracą zawodową relaksuję się w kuchni, lubię gotować i piec, jak tylko mój czas pozwala.

Bardzo chętnie rozpocznę dyskusję na temat diety dla kotów nerkowych.
W ciągu ostatnich 21 dni Krokiet miał 3 razy robione badania krwi i niestety mocznik, kreatynina oscylują wokół górnej granicy a SDMA wynosi 15. Obraz usg pokazuje zmiany w nerce prawej...
_________________
Mora, Krokiet, Gratis
 
 
shana55 
Ekspert

Barfuje od: 08.2012
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 5339
Wysłany: 2017-06-07, 19:28   

Witamy Was pięknie na Forum :kwiatek:
Jesteście na prawdę w dobrym miejscu. Czytaj Forum dokładnie to skarbnica wiedzy.
Znajdziesz potrzebne informacje dotyczące chorób nerek i żywienia w chorobach nerek.
Są wątki poświęcone tym zagadnieniom.
Zdjęcia koteczków mile widziane. :love:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne