BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Tu Zojka i Dota z piernikowego grodu
Autor Wiadomość
dota 


Barfuje od: 2017
Udział BARFa: do 25%
Dołączyła: 14 Wrz 2017
Posty: 2
Skąd: Toruń
Wysłany: 2017-09-16, 13:52   Tu Zojka i Dota z piernikowego grodu

Zojka i Dota z piernikowego grodu mówią wszystkim forumowiczom: miło Was poznać.

Zojka to moja ponad roczna kocia towarzyszka, Dota to ja - człowiek. Nasza znajomość zaczęła się trochę ponad dwa miesiące temu, gdy wraz z mężem postanowiliśmy ją zaadoptować ze schroniska. Jest przekochonamy kotkiem, który codziennie serwuje nam ogromną porcję pozytywnych emocji i zabawnych zdarzeń. Aż trudno nam uwierzyć jak mogliśmy żyć bez niej♥

Jesteśmy w temacie kotów absolutnymi nowicjuszami, bowiem Zojka to nasz pierwszy w życiu koci przyjaciel. Chcemy dla naszej kici tego co najlepsze, stąd moje zainteresowanie tematem BARFnego jedzonka. Na razie robimy nieśmiałe przymiarki do surowizny, które Zojeczka z radością i wielkim smakiem przyjmuje. Zatem ja zgłębiam wiedzę, a Ona cierpliwie wyczekuje dnia, gdy puszki znikną na dobre z jej życia. Obie mamy nadzieję, że stanie się to szybko.

Pozdrawiamy serdecznie!

A oto nasza kochana Zojeczka:

 
 
IzabelaW 


Barfuje od: IX.2015
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 23 razy
Dołączyła: 15 Mar 2015
Posty: 996
Skąd: Lublin
Wysłany: 2017-09-17, 20:45   

Cześć Dota, super, że tu trafiłaś z Zoją :kwiatek: Zoja to bardzo ładna kotka, tak słodko wygląda na tych zdjęciach :-) Super, że daliście jej domek :kiss:
Powodzenia w barfowaniu, na pewno Wam się uda!
 
 
dota 


Barfuje od: 2017
Udział BARFa: do 25%
Dołączyła: 14 Wrz 2017
Posty: 2
Skąd: Toruń
Wysłany: 2017-09-18, 21:47   

IzabeloW obie dziękujemy za przywitanie, a ja za słowa otuchy, bo przyznam, że BARFowanie jest dla mnie jak skok na głęboką wodę, gdy się nie umie pływać. Dla mojego słodziaka jednak jestem w stanie podjąć trud zgłębienia tej, na razie dla mnie, tajemnej wiedzy. Z taką ilością informacji, tu na forum, i przy wsparciu doświadczonych barferów - musi się udać :-D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne