BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
DOBRY WIECZÓR
Autor Wiadomość
KatarzynaBar 

Barfuje od: zaczynam
Wiek: 41
Dołączyła: 16 Wrz 2017
Posty: 2
Wysłany: 2017-10-27, 20:28   DOBRY WIECZÓR

Dobry wieczór
Mam ogromną przyjemność przywitać się z Wami :-)
Ja czyli Kaśka i kotka mojej sześcioletniej córci - Myszka, przez córcie zwaną pieszczotliwie Mysią. Ja - matka polka pracujaca i ćwicząca,
moja córcia Lilianna( nie Lilia:-)) no i najważniejsza Myszka-Mysia.
Myszka urodzona w 14 lipca 2016 roku, kotka niebieska rosyjska z natury arystokratka. Kicia ma w zwyczaju być grzeczna, nie rozrabia i wogóle jest to jakis dziwnie dobrze wychowany egzemplarz od samego początku. Uwielbia mięsko ale tylko ze swojej miski ( nawet surowe moge na wierzchu zostawić ), grzecznie pije też wode. Karmimy ją wysokomięsnymi puszkami, ale chciała bym przestawić ją tylko na barf dlatego się tu znalazłyśmy.
Witamy się z Wszystkimi
 
 
apple 

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 24 Lip 2013
Posty: 433
Skąd: warszawa
Wysłany: 2017-10-29, 20:08   

Dzień dobry,

Fajnie, że zdecydowałaś się żywić kotkę naturalnie, nie powinno być przeszkód skoro panna lubi surowe, nie każdy ma to szczęście ;-)
BARF nie jest taki trudny, aczkolwiek na początku wymaga sporego zaangażowania w przyswojenie wiedzy na ten temat.
Zachęcam do wstawienia zdjęć Waszej dobrze wychowanej księżniczki i życzę powodzenia :-)
 
 
KatarzynaBar 

Barfuje od: zaczynam
Wiek: 41
Dołączyła: 16 Wrz 2017
Posty: 2
Wysłany: 2017-10-29, 21:25   

Hej😊
jak już ogarnę wszystkie informacje i kalkulator należności wstawię zdjecie😃 Nasza arystokratka surowe uwielbia a wiem że są takie kociaki które tylko chrupki by jadly. W sumie to mnie to nie powinno dziwić po ostatniej wizycie w mięsnym z moją sześciolatka. Stoimy w kolejce a ona raptem pokazuje na miskę z mięsem mielonym (surowym ) i mowi: Mamo kupisz mi to, to takie pyszne jest😂😂😂
A może to normalne ☺
Pozdrawiam miłego wieczoru
 
 
apple 

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 24 Lip 2013
Posty: 433
Skąd: warszawa
Wysłany: 2017-10-30, 17:41   

Synek mojego znajomego w podobnym wieku w supermarkecie dopadł do tacki z surowym mięsem i zaczął gryźć z widocznym uwielbieniem...
Z kolei mój siostrzeniec, który od dziecka najchętniej jadł mięsny obiad na śniadanie, obiad i kolację, znalazł sobie żonę, która jako malutkie dziecko na pytanie, czy chce cukierka, kręciła przecząco głową i mówiła miomio, co w wolnym tłumaczeniu oznaczało „nie, cukierka nie chcę, chcę mięso...“
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne