BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Dzień dobry
Autor Wiadomość
Sese73 

Dołączył: 30 Gru 2022
Posty: 2
Wysłany: 2023-01-22, 17:16   Dzień dobry

Dzień dobry,

Na wstępie dziękuję za przyjęcie do grupy.

Od grudnia jestem szczęśliwym opiekunem kocurka rasy Ragdoll o imieniu Helios. Kotek przyszedł na świat 18 sierpnia i zamieszkuje w Toruniu.
Jak odbierałem go z hodowli 18 grudnia ważył już 3,3 kg. Aktualnie waży około 3,8 kg. Myślę, że wyrośnie na dużego kocura :-)
Do tej pory kociak był już 3 razy odrobaczany oraz 4 razy szczepiony. Helios jest po wizycie kontrolnej u weterynarza. Pan doktor stwierdził, że kotek jest zdrowy i rozwija się prawidłowo.
Jest to mój pierwszy kot i w trosce o niego chcę mu zapewnić jak najlepszą i najzdrowszą karmę, stąd decyzja o przejściu na BARF. Teraz jego dieta to bezzbożowe mokre karmy: Catz Finefood, Mac`s, Dolina Noteci Premium. Zjada około 400 gr. dziennie ale z wyżej wymienionych najszybciej znika Dolina Noteci.
Poczytałem już troszeczkę forum, posiadam też barfowy kalkulator (jeszcze raz dziękuję za udostępnienie), nabyłem suplementy naturalne i skomponowałem już pierwsze swoje przepisy, które niebawem opublikuję w odpowiednim wątku z prośbą o ocenę.

Poniżej zdjęcia pupila:





Pozdrawiamy wszystkich.
Sebastian i Helios
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne