BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Nowy barfer Ares wita wszystkich Forumowiczów
Autor Wiadomość
Rafał-Kociarz 


Barfuje od: 2020
Udział BARFa: 90-100%
Dołączył: 02 Paź 2020
Posty: 108
Wysłany: 2023-09-21, 18:54   Nowy barfer Ares wita wszystkich Forumowiczów

Mieszka nas już siedmioro - w tym pięcioro kotów. Pewnego dnia, gdy wracałem ze spaceru z Oskarem, rudzielec po prostu wyszedł z rosnących obok jednego z bloków krzaków i do nas dołączył. Mieszkanki z tego bloku i opowiedziały mi, że kotek został z pewnością porzucony, bo pisały ogłoszenia i nikt się nie zgłosił. Dotarł w ten sposób pod naszą klatkę. Mówię mu: nie wiem jak zareaguje nasza czwórka ale chodź, spróbujemy. Rudzielec był szczęśliwy, że wzięliśmy go z żoną na ręce i natychmiast zaczął przytulać się i mruczeć. Z początku żona stwierdziła, że piątka kotów to za dużo ale zmieniła zdanie jak tylko popatrzała w jego pełne nadziei oczy. Pani weterynarz stwierdziła, że trzeba wyleczyć świerzbowce w uszkach ale poza tym nic mu nie dolega. Jest młody - liczy sobie od 1 do 2 lat. Ma doskonały apetyt i od razu przypadł mu do gustu BARF. Ładnie korzysta z drapaków i kuwety ale zdarza mu się oznaczyć teren. Podejrzewamy, ze właśnie to było powodem wygnania z poprzedniego lokum. Dowiedziałem się także, że wcześniej próbował go przygarnąć jeszcze inny mieszkaniec tamtego bloku ale przybysz trafił ponownie na ulicę, gdyż zaatakował drugiego, mieszkającego w tym mieszkaniu kota. Teraz Ares jest już tylko nasz - przestał podchodzić do obcych ludzi a nam okazuje bezgraniczne zaufanie często kładąc się do góry brzuszkiem.
 
 
Hebe 
Ekspert


Barfuje od: 01.2010
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 1046
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2023-09-22, 20:44   

Rafał-Kociarz, ale słodziak! Wiedział koło kogo się zakręcić ❤ A kastrowany? Może dodatkową kuweta pomoże. Jeszcze mi przyszło na myśl (nie wiem czemu, ale przyszło), że może jest wnętrem i dlatego posikuje poza kuwetę?
_________________
Kalkulator barfnyswiat.org - czy to koci czy psi - nie zwalnia z myślenia, jest to tylko maszynka pomocnicza. Pamiętajcie o tym :) Masz jakieś pytanie - pytaj na forum barfnyswiat.org

Aplikacja BARFny Kalkulator Kot:
Android
iOS
 
 
Rafał-Kociarz 


Barfuje od: 2020
Udział BARFa: 90-100%
Dołączył: 02 Paź 2020
Posty: 108
Wysłany: 2023-09-23, 10:45   

Jest kastrowany. To jest takie typowe zaznaczenie, że to jego teren. Poza kuwetę nie naleje nigdy dużo. Ze wspólnej kuwety i miski korzysta bardzo śmiało. W ogóle mimo niepozornego wyglądu jest to niezwykle śmiały i odważny kot. Biega po mieszkaniu jak szalony i zaczepia inne koty żeby zechciały z nim ganiać i sparować. Kilka dni po zadomowieniu zaczął się na poważnie stawiać do ogromnego Oskara. Oskar zachowywał się bardzo wyrozumiale - warczał i ostrzegawczo bił łapą. W końcu na drugi dzień, kiedy wróciliśmy z pracy zastaliśmy Aresa z podrapanym noskiem i od tego czasu skończyło się wyzywające patrzenie Oskarowi w oczy i teraz już normalnie zaprasza Oskara do zabawy.
 
 
Pieszczoch 

Barfuje od: Od teraz
Udział BARFa: 75-90%
Pomogła: 20 razy
Dołączyła: 22 Gru 2016
Posty: 646
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2023-09-24, 17:44   

Miał szczęście w tym nieszczęściu :kwiatek:

Śliczny jest i na pewno szczęśliwy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne