BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zdejmowanie klątw i uroków ;-)
Autor Wiadomość
agal 
BARFny Hodowca

Barfuje od: 2010
Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 27 Wrz 2011
Posty: 296
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-11-02, 07:28   

Baniusia napisał/a:
Filmy świetne. A co do samego tematu. Myślę, że warto uważać na to,co się mówi i myśli, zwłaszcza złego, bo może się spełnić ...


Oczywiście. Ja tak mam, niestety :( Więc teraz uważam ;)

Ag.
  Zaproszone osoby: 1
 
Iowa 


Barfuje od: 6.12.2011
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 2 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 21 Lis 2011
Posty: 372
Skąd: Lublin
Wysłany: 2013-11-02, 12:24   

Meri napisał/a:
Baniusia napisał/a:
Filmy świetne. A co do samego tematu. Myślę, że warto uważać na to,co się mówi i myśli, zwłaszcza złego, bo może się spełnić ...


Fizyka kwantowa tak działa. :mrgreen:


Jak działa? 8-)
_________________
...inexplicable catness...
 
 
Skipper 
Ekspert


Barfuje od: 2012.08.20
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 31 Sie 2012
Posty: 2808
Wysłany: 2013-11-10, 15:12   

W związku z pytaniami informuję, że odczynianie uroków na Skippim nie było przeprowadzane z uwagi na:
1. podobno bardzo skuteczne u dzieci zlizanie potu z czoła i splunięcie przez lewe ramię - niewykonalne (pomimo ochotników gotowych się podjąć odczyniania) z uwagi na to, że Skippi ma na czole sierść a nie pot
2. okadzenie kota dymem z jego własnej sierści - brak instrukcji wykonawczej
3. kąpanie w zielu czarciego żebra - niewykonalne z uwagi na wrodzony wstręt Skippiego do wody, kąpiel mogłaby spowodować zawał serca :twisted: a w najlepszym przypadku ogromny szok i rany szarpane od kocich pazurów u właścicielki
_________________
Mimo, że regulamin forum to FIKCJA - Śpiewać to rzecz ludzka, miauczeć to rzecz boska... :mrgreen: (Zhuangzi 庄子)
 
 
Jara 

Barfuje od: 06.2013
Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 26 Cze 2013
Posty: 198
Wysłany: 2013-11-10, 15:28   

Moja babcia wierzy w rzucanie urokow. Opowiadala mi nie raz sytuacje jak byla na jakiejs pielgrzymce w Trzebnicy. Byla mloda,calkowicie zdrowa i bardzo ladna. Zna przeciwka szla kobieta, spotkaly sie wzrokiem i jednej chwili moja babcia zrobila sie slaba, upadla, nie byla w stanie sie podniesc z ziemii. Kobieta oczywiscie szybko sie oddalila. A wzrok miala straszny.Nie miala sil, bylo jej niedobrze. Ale wziela zadarla koszule, na ta strone co przylega do ciala naplula i na czole naznaczyla krzyz. I przeszlo. Niestety babci nie mam pod reka by zapytac jak szybko przeszlo, ale nie bylo to nic chorobowego, zadne zaslabniecie itp.


Natomiast moja kolezanka na powaznie szuka kogos kto sciagnal by z niej jakis urok. To co jej sie w zyciu wyprawia to ja sama wierze, ze w tym mogla maczac palce jakas szeptucha.
 
 
Skipper 
Ekspert


Barfuje od: 2012.08.20
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 31 Sie 2012
Posty: 2808
Wysłany: 2013-11-10, 16:36   

Wiesz co Jara, ja w wątku o rynoskopii opisałam parę minut temu dość szeroko całą historię leczenia Skippiego i tak teraz nadal się zastanawiam, czy nie jest to jakiś urok rzucony przez zazdrosnego kociarza bo tak właściwie to chyba nie wiadomo co temu kotu jest. Bo ja zaczęłam lekko powątpiewać w diagnozę postawioną przez weta - jest dla mnie lekko nielogiczna.
Stwierdzone plazomacytarno-limfocytarne zapalenie jamy nosowej, jak nie ma zmian w budowie błony śluzowej. No ale ja nie jestem wetem i może mi się coś plącze.

Tylko w dalszym ciągu pytanie - jak odczynić urok rzucony na kota ? :twisted: Jak babcia jeszcze żyje to byłabym niezmiernie wdzięczna, gdybyś o to podpytała :kwiatek:
_________________
Mimo, że regulamin forum to FIKCJA - Śpiewać to rzecz ludzka, miauczeć to rzecz boska... :mrgreen: (Zhuangzi 庄子)
 
 
Vega_k 


Barfuje od: zaczyna
Dołączyła: 30 Lip 2013
Posty: 93
Skąd: okolice Błonia
Wysłany: 2013-11-19, 08:01   

Jest nawet książka o odczynianiu uroków naszej rodzimej autorki: Alicji Chrzanowskiej "Zdejmownaie klątw i uroków" - a myślę, że to nie jedyna pozycja na rynku - może spróbuj poszukać w sklepach z ezoteryką?
 
 
_Jadis_ 


Barfuje od: 11.2011
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 2 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 07 Paź 2011
Posty: 870
Skąd: Zg-c / Legnica
Wysłany: 2013-11-19, 20:36   

Ja polecam czserwoną wstążkę albo obrożę ;p Matka twierdzi, że pomaga , żeby ktoś właśnie nie zauroczył. Dotyczy zarówno żywych istot jak i nowych przedmiotów. NIe raz pewnie kupiłyście coś nowego , przyszedł ktoś zazdrosny i upss... bardzo szybko coś się zaczęlo dziać ;]

TŻ się ze mnie śmieje i na wpół przygląda podejrzliwie, nazywając czarownicą >.>

A to tylko dlatego, ze jak myję okna to ZAWSZE (nawet jeśli nie zapowiadali) pada. Przestałam już dawno wierzyć w zbieg okoliczności -.- Ostatnio zaczęłam myć po jednym na dzień (skończyło się zachmurzeniem przez tydzień, choć każdego dnia jak rano wstawałam było słońce i ani jednej chmurki - przerąbane, że tak powiem - nigdy nie mam czystych okien :mrgreen: )

A tak na poważnie i babcia i matka miały coś takiego i twierdziły, ze jak w domu samoczynnie pękało szkło to znaczy, ze umarł ktoś z rodziny. No i fakt byłam świadkiem nawet jednej takiej "samoczynnej wróżby". W przeciągu 1,5 dnia dostaliśmy telefon o pogrzebie.


A jak ktoś ma dużo problemów i dziwnych przypadków to gdzieś kiedyś słyszałam o oczyszczaniu domu... nie pamiętam jaką mieszanką ziół, ale można też zapalić białaą świece - zostawić do wypalenia, a w każdym rogu omieszczenia wysypać trochę soli. Odgania "złe moce" ;p NIe wiem jak działa na pecha...

Hmm...zaczynam rozumieć obawy TŻ :mrgreen:
_________________
Tysiące lat temu czczono koty jako bogów. One nigdy o tym nie zapomniały.
  Zaproszone osoby: 2
 
Jara 

Barfuje od: 06.2013
Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 26 Cze 2013
Posty: 198
Wysłany: 2013-11-19, 21:13   

To teraz jak będzie padać to wiem, że okna myjesz :mrgreen:
 
 
shana55 
Ekspert

Barfuje od: 08.2012
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 5339
Wysłany: 2013-11-19, 21:20   

Jest jeszcze biała szałwia, która ma moc (podobno) oczyszczania pomieszczeń i ludzi z niedobrych energii, odcinanie od wampirów energetycznych i duchów, tylko nie wolno używać przy tym też białych świec, bo one służą do odsyłania duchów i trzeba przy tym jakaś modlitwę powiedzieć ale nie wiem jaką :-(
 
 
_Jadis_ 


Barfuje od: 11.2011
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 2 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 07 Paź 2011
Posty: 870
Skąd: Zg-c / Legnica
Wysłany: 2013-11-19, 21:20   

Ano Ciebie może złapać fakt :mrgreen:


o właśnie o białej szałwi też słyszałam.
_________________
Tysiące lat temu czczono koty jako bogów. One nigdy o tym nie zapomniały.
Ostatnio zmieniony przez _Jadis_ 2013-11-19, 22:13, w całości zmieniany 1 raz  
  Zaproszone osoby: 2
 
Sojuz 
Ekspert


Barfuje od: 09.2012
Pomógł: 10 razy
Wiek: 30
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1432
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-11-19, 22:12   

Ach Wy, Wiedźmy. Zaklęcia, mchy, eliksiry, nalewki i insze wywary oraz zawiłe zaklęcia przyń wymawiane. Najdziwniejsze składniki zbieracie i obracacie w czyn. Jam czarodziej prosty i mądry, więc podziwiam, ale z trudem rozumuję Was jako kobiety i czarodziejki.

O, nawet coś sensownego napisałem :mrgreen:
_________________
Naturalne stało się sztuczne, a prawdę uznano za kłamstwo.
 
 
Sandra 
Ekspert

Pomogła: 18 razy
Dołączyła: 29 Gru 2011
Posty: 3447
Wysłany: 2013-11-19, 23:02   

A znacie takie czary na wzbogacenie się i znalezienie dobrej pracy...??
potrzeba; zielonej świecy, pióra, liść laurowy, olejek sosnowy lub z bergamoty, banknot, kawałek papieru z wpisana suma pieniędzy jaka chcesz zarabiać...
W pierwsza noc po nowiu ksiezyca zebrać te wszystkie rzeczy.
Napisać na swiecy zawód, jaki najchetniej chciałbys wykonywać, pod tym napisem strzałka w dół, a pod nia znak dolara, potem kolejna strzałka, a pod nia swoje imię.
Nastepnie namaść świece olejkiem, skupiając sie na zyczeniu.
Na papierze napisz sume jaka chciałbys zarabiać.
Postaw na nim swiecę.
Zapal ją i wyobrażaj sobie jak realizuja sie twoje marzenia.
Powiedz;
Pieniądze płyna do mnie
Dostane pracę, której chcę,
Przed najbliższą pełnia ksiezyca.

Pozwól świecy wypalić sie do konca, a ogarek zawin w banknot i nos przy sobie szukając pracy.... W tym czasie aktywnie szukaj pracy.
  Zaproszone osoby: 2
 
Vega_k 


Barfuje od: zaczyna
Dołączyła: 30 Lip 2013
Posty: 93
Skąd: okolice Błonia
Wysłany: 2013-11-20, 10:44   

To zwykła afirmacja ubrana dodatkowo w rytuał - ja tam głęboko wierzę w moc sprawczą naszego umysłu - nastawienia - jeśli ktoś potrzebuje do tego rytuału to też nic złego - czasem potrzebujemy dodatkowego elementu (choćby kamienia, czy łuski karpia noszonego w portfelu) bo nie wierzymy, że to my i nasze myśli sprawiają "cud" :)

Ja regularnie w miarę okadzam mieszkanie białą szałwią i po wszystkich kątach mam porozstawiane kryształy, a pod łóżkiem cały kamieniołom :D I przeziębienia i tym podobne też leczę kryształami i dodatkowo czosnkiem i miodem i sokiem z malin :D
I nie uważam się za czarownicę ;)
 
 
Amanita 

Barfuje od: 2011
Dołączyła: 26 Wrz 2011
Posty: 55
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-11-20, 11:40   

Ponoć w średniowieczu leczenie kamieniami szlachetnymi było normalną praktyką. Zdaje się też, że Hildegarda z Bingen zalecała leczenie różnych przypadłości kamieniami.

Znasz może jakieś książki z tej dziedziny, które możesz polecić? Dwa lata temu miałam okazję przez chwilę posłuchać osoby, która się zna na kamieniach i od tamtego czasu ciągle sobie obiecuję, że wrócę to tematu jak znajdę chwilę czasu:)

Poza wszystkim, kamienie są piękne.
 
 
shana55 
Ekspert

Barfuje od: 08.2012
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 5339
Wysłany: 2013-11-20, 14:06   

A a propos mocy sprawczej naszego umysłu polecam książkę i film "Sekret" rewelacja :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne