BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Sojuz
2014-07-12, 11:40
Mazowieckie - opinie o lecznicach
Autor Wiadomość
Sojuz 
Ekspert


Barfuje od: 09.2012
Pomógł: 10 razy
Wiek: 30
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1432
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-07-12, 11:40   Mazowieckie - opinie o lecznicach

Ten wątek będzie zawierał spis weterynarzy i lecznic, które odwiedzili nasi Forumowicze i podzielili się opinią lub/i informacjami o usługach weterynaryjnych w województwie mazowieckim.

Poniższe informacje sortowane są następująco: Miejscowość, (region) -> lecznica -> weterynarz -> opinie. Opinie mogą dotyczyć całej lecznicy jak i konkretnego weterynarza. Jeżeli jakiś weterynarz nie posiada jeszcze opinii, w celu zaoszczędzenia miejsca nie zostanie on wymieniony na liście.


Dyskusje na temat lecznic weterynaryjnych w mazowieckim toczą się w tym wątku.

Warszawa

"Wetlandia", ul. Starzyńskiego 10 (Praga-Północ)
lek. wet. dermatolog Beata Milewska-Ignacak
Pozytywna
Evva napisał/a:
Pani doktor bardzo rzeczowa, dokładnie ogląda psa, wypytuje o wiele rzeczy, nie wciska bez sensu sterydów.


"CityWet", ul. Łabiszyńska 21 A (Targówek)
Pozytywna
isabelle30 napisał/a:
Ceny przystępne.
Gabinet jest zadbany, czysty.

lek. wet. Paulina Murawińska-Pogorzelska
Pozytywna
isabelle30 napisał/a:
Sumienna, rzetelna, bada baaardzo dokładnie. Nic po łebkach. Pełna diagnostyka - ma podpisane umowy z labami zwierzęcymi, ekg na miejscu, usg - pani Ania dojeżdża ze sprzętem gdy jest taka potrzeba. RTG jeszcze nie ma ale jest w planach. Na miejscu jest także salon groomerski.
To ona wyciągneła mi psa....żaden wet nie wpadł na genialny pomysł że to tarczyca, gdyby nie ona, serce Brutusa już dawno przestało by bić.
Jeżeli jest taka potrzeba siedzi dłużej, po godzinach, pracuje naprawdę z pełnym oddaniem. Słucha co własciciel pluszaka mówi, rozmawia, wyjaśnia, nie robi tajemnicy z podawanych leków. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentami, pamięta swoich pacjentów.
Pozytywna
Aniek napisał/a:
Babeczka wygląda na ogarniętą, jakiś plan diagnostyki przyjęłyśmy, zobaczymy, dam znać, ale pierwsze wrażenie bardzo dobre :)


"A-Z WET", ul. Zamiejska 28 (24h) (Targówek)
lek. wet. okulista Oliwia Łobaczewska
Pozytywna
Isabelle30 napisał/a:
Uczennica Garncarza[...] Zabieg u Brutusa przeprowadzony bez żadnych sensacji. Powieka załatana bardzo pieknie, bez śladu. Lekarka bardzo sympatyczna, delikatna, otwarta na pytania i obszerne wyjasnienia. Nie generuje dodatkowych , niepotrzebnych kosztów - trzyma się ceny na którą sie umawia przed zabiegiem. Zaraz po zbaiegu zadzwoniła i zdala relację.
Polecam
Pozytywna
Evva napisał/a:
Ja też bardzo polecam tą okulistkę, mój Duffel ma często problemy z oczami i za kazdym razem diagnoza i leczenie są trafne, zabieg też przeprowadzony bez żadnych komplikacji. A przy tym pani doktor jest bardzo miła



"ARSWET", ul. Fieldorfa 5 (Praga-Południe)
lek. wet. okulista Oliwia Łobaczewska
Pozytywna
Isabelle30 napisał/a:
Uczennica Garncarza[...] Zabieg u Brutusa przeprowadzony bez żadnych sensacji. Powieka załatana bardzo pieknie, bez śladu. Lekarka bardzo sympatyczna, delikatna, otwarta na pytania i obszerne wyjasnienia. Nie generuje dodatkowych , niepotrzebnych kosztów - trzyma się ceny na którą sie umawia przed zabiegiem. Zaraz po zbaiegu zadzwoniła i zdala relację.
Polecam
Pozytywna
Evva napisał/a:
Ja też bardzo polecam tą okulistkę, mój Duffel ma często problemy z oczami i za kazdym razem diagnoza i leczenie są trafne, zabieg też przeprowadzony bez żadnych komplikacji. A przy tym pani doktor jest bardzo miła



"Animal Center", ul. Zamiany 12 (Ursynów-Północny)
lek. wet. Adrianna Uznańska-Kaczmarska
Pozytywna
Margot napisał/a:
Mnie bardzo podoba się jej dokładne podejście, to że nie bagatelizuje żadnych objawów i że ma pojęcie o leczeniu różnych schorzeń, w tym nerek (a to potrafię już zweryfikować). Kiedy spędzałam w maju w gabinecie sporo czasu na kroplówkach dożylnych, miałam okazję obserwować ją w pracy i wydała mi się bardzo zaangażowaną osobą.



"Natwet", ul. Belgradzka 1A (Ursynów)
Od 5 maja 2014 (poniedziałek) LECZNICA BĘDZIE MIAŁA SIEDZIBĘ POD ADRESEM UL. LASEK BRZOZOWY 1
lek. wet. Dominika Gutkowska
Pozytywna
situnia napisał/a:
Jest zwierzęcą okulistką oraz jest dyplomowanym specjalistą chorób psów i kotów. Dzisiaj wspomnieliśmy o BARFie (wcześniej nic nie mówiliśmy o tym jak karmimy koty). Powiedziała, że super i że ma pacjentów na BARFie - głównie psy i widzi bardzo pozytywne efekty tej diety i że rozwiązuje ona wiele problemów i jest też dobra jako pomocnicze leczenie wielu chorób.
Neutralna
Margot napisał/a:
niestety tej lecznicy na pewno nie polecam nikomu, kto martwi się o kłopoty układu moczowego swoich kotów, nie tylko górnego z nerkami na czele, ale nawet dolnego (skoro wet nie jest w stanie skojarzyć, albo kojarzy , tylko udaje, że nie, ale wtedy to tę uczciwość bym już zakwestionowała, że najpierw trzeba wyeliminować suchą karmę z diety, to sorry).
Nie twierdzę, że ta lecznica jest beznadziejna, sama ich najpierw wybrałam na podstawie dobrych opinii, ale wtedy nie umiałam tego zweryfikować , bo nie miałam wiedzy.

Tę lecznicę podsumowałabym tak: Nie wszystko złoto co się świeci. Lecznica jest czysta, schludna i ładna, co jest dla mnie bardzo ważne, lekarze z dyplomami po specjalizacji, ale dla mnie to za mało.



"Fosa", ul. Fosa 36 (Ursynów)
lek. wet. Piotr Radziejowski
Pozytywna
Tufitka napisał/a:
Ceny przystępne, słucha opiekuna, doradzi, uspokoi. Sterylizował moje dwie kotki - wszystko przebiegło w porządku.



"Pulsvet", ul. Pustułeczki 30 (Ursynów)
lek. wet. Anna Rzepka
Pozytywna
Wilga napisał/a:
Psami i kotami się tam nie zajmują ale drobne ssaki [fretki] są pod świetna opieką.

lek. wet. Agata Godlewska
Pozytywna
Bianka 4 napisał/a:
Jestem pod ogromnym wrażeniem tej przychodni. Trafiłam tam z moimi prosiakami do dr. Agaty Godlewskiej. Niewiele brakowało a wyszłabym stamtąd z szynszylą Lili, wyciągniętą z fermy hodowlanej, dla której szukali domku. Mam nadzieję, że już znaleźli bo w poniedziałek wybieram się tam znowu z moim Czupurkiem na wizytę "przedkastracyjną"...



"Puławska", ul. Puławska 509 (24h) (Ursynów)
lek. wet. Igor BIssenik
Pozytywna
Jazgata napisał/a:
Jako ortopede polecam dr. Igora Bissenika



"Ogonek", ul. Krępowieckiego 10 lok. U-14 (Ulrychów)
Pozytywna
Wilga napisał/a:
Jeśli chodzi o ostry dyżur fretkowy to polecam Ogonek. Trzeba tylko wcześniej zadzwonić i upewnić się że ktoś jest tam.



"TRIP", ul. T. Sygietyńskiego 7 lok U-1 (Grochów)
lek. wet. Karolina Kozłowska
Pozytywna
aniek napisał/a:
Dosyć młoda dziewczyna, całkiem sensownie mówi, nie wiem czy jest genialna i "do wszystkiego", ale jak na razie do niej wracamy na kontrole i kiedy trzeba. I tu uwaga - SAMA POLECIŁA MI BARF(!!!) przy problemach z jelitami mojego Rico :) Bałam się wspomnieć, że się nad tym zastanawiam, a ona mi tu z tekstem, nieśmiało - może BARF spróbować :)



"Anima", ul. Różana 71 (Stary Mokotów)
lek. wet. Maciej Lenarcik
Pozytywna
Bonsai napisał/a:
Jeśli poszukujecie dobrego neurologa w Warszawie, to polecam dr Lenarcika. Przyjmuje w Animie na Różanej lub Podleśnej. Nasze zmagania z padaczką, która nie okazała się padaczką opisałam pokrótce tutaj: http://www.barfnyswiat.or...p?p=25539#25539



"Pod anielskimi skrzydłami", ul. Broniewskiego 56 (Żoliborz)
lek. wet. Urszula Hellmann
Ewik72 napisał/a:
jest weterynarzem leczacym homeopatycznie i zwolenniczka zywienia naturalnego



"Anima", ul. Podleśna 57 (Żoliborz)
lek. wet. Maciej Lenarcik
Pozytywna
Bonsai napisał/a:
Jeśli poszukujecie dobrego neurologa w Warszawie, to polecam dr Lenarcika. Przyjmuje w Animie na Różanej lub Podleśnej. Nasze zmagania z padaczką, która nie okazała się padaczką opisałam pokrótce tutaj: http://www.barfnyswiat.or...p?p=25539#25539



Nadarzyn, powiat pruszkowski, gmina Nadarzyn
ul. Mszczonowska 20
Pozytywna
Tufitka napisał/a:
Mają wspaniałe podejście, nie zostawią nikogo bez pomocy. Ceny przystępne. "obsługują" koty wolno żyjące, którymi opiekuje się moja Mama, mieszkająca pod Warszawą.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne