BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Smerfetka włada mięsem (i umysłem),
Autor Wiadomość
Kisiell 

Wiek: 22
Dołączyła: 24 Maj 2015
Posty: 5
Skąd: Kielce
Wysłany: 2015-10-17, 18:46   Smerfetka włada mięsem (i umysłem),

Hm, no cóż, dawno się nie odzywałśmy.
Trza to przeżyć.
Mimo to mnóstwo czytamy, uczymy się i walczymy na miecze świetlne z rodziną- wszystko to w imię BARFa.
Ci "starsi i mądrzejsi" okazują się jednak wyjątkowo... niemądrzy (pozdrowienia dla rodzicielki! c:) i na każdą wzmiankę o surowym padają niezbyt miłe słowa, nierzadko również czyny, tak więc pozostaje tylko droga nielegalna. :faja:
Ale jaka?
Otóż jedni z dziadków mają czternastoletniego kocura, Czarusia. Co za tym idzie, delikatne napomykanie o słuszności ów diety być może zaowocuje w pozytywne skutki :) A wtedy, prawdopodobnie i Smerfa będzie BARFować- miejsce na mięcho i robienie mieszanek będzie, a dziadki ledwie kilka kroków od nas. Trzymajcie kciuki za nawracanie!
Pomimo kilku niepowodzeń, Smerfa zaczyna smakować w jajkach (do czystej miski i jeszcze dalej), bananach i innych mini pysznościach, a niebawem dołączy do tego olej Salmonpet i smaczki w postaci suszonych (na razie) szprot. :mrgreen: Generalnie, bardzo mądra ja wymyśliłam, że kolejno, tak żeby nikt się nie skapł, zamierzam wprowadzać suplementację. I tutaj moje pytanie; czy nie będzie to kolidowało z suchą karmą? Dodam, że kilka dni temu zaczęłyśmy (czemu mówię per "my"?) worek TotW i mam nadzieję, że okaże się chociaż minimalnie lepszy od pozostałych Machrupek.
Ludzie, módlta się za nas! :peace:
_________________
Smerf jest dziki,
Smerf jest zły.
Smerf ma bardzo ostre kły.
Kto w lesie Smerfa spotyka,
Ten na drzewo szybko zmyka!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne