BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Trzy kotki i ja
Autor Wiadomość
Halina50 

Dołączyła: 27 Wrz 2020
Posty: 16
Wysłany: 2020-09-28, 17:26   Trzy kotki i ja

Witamy szacowne grono barfowiczow,
Jestem Halina i pod moja opieka trojka rodzenstwa ,same panienki. Po krotce nasza historia. Mieszkam w Warszawie i nigdy nie mialam a nawet sie nie spodziewalam ,ze kiedys bede opiekowac sie jakims zwierzakiem. A tu bum. Sasiad dokarmial dzika kotke i sie okazalo ,ze ma małe , ktore po paru dniach przyprowadzila. Po tygodniu zniknela pozostawiajac maluchy na moim podworku. Probowalam im znalezc dom , niestety fundacje odmawialy przyjecia , a ja coraz bardziej do nich przyzwyczajalam sie i calkiem dla nich stracilam glowe. Postanowilam adoptowac. Teraz maja ok. 5 miesiecy i sa jeszcze przed sterylizacja.Wiedze o kotach miałam a i pewnie mam znikoma. Nie wiedzialam ktora karma karmic , wiec sugerowalam sie cena i rankingiem. A teraz dowiaduje sie , ze nie ma cudownej gotowej karmy. Czytam Was od tygodnia i co raz bardziej mnie przekonujecie przejsc na barf . Moje kotki nawet chetnie zjadaja male kawaleczki surowego miesa , wiec mysle ,ze polubia takie menu. Zamowilam Suple i mysle ,ze w przyszlym tygodniu startuje. Oj , bede Was meczyc pytaniami. Przepraszam,ze tak rospisałam sie
Dziekuje za przyjecie nas do Barfnyswiat
 
 
asia.cat 


Barfuje od: 11.2017
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 30 Lip 2016
Posty: 87
Skąd: Wołomin
Wysłany: 2020-09-29, 20:59   

Witamy i życzymy sukcesów w Barfowaniu :-) Serio BARF wychodzi taniej, niż dobre puszki, a i zdrowie kotełów lepsze ;-)
_________________
Ludzi można z grubsza podzielić na dwie kategorie: miłośników kotów i osoby poszkodowane przez los.
 
 
IzabelaW 


Barfuje od: IX.2015
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 23 razy
Dołączyła: 15 Mar 2015
Posty: 996
Skąd: Lublin
Wysłany: 2020-10-07, 17:43   

Halina50, już się poznałyśmy w innym wątku, ale tutaj witam Cię oficjalnie ;-) I zdjęcia 3 głodomorków tutaj poproszę :-P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne