BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Dzień dobry :)
Autor Wiadomość
Flavue 

Dołączyła: 15 Mar 2021
Posty: 44
Wysłany: 2021-03-17, 09:21   Dzień dobry :)

Za chwilę stanę się właścicielem, a docelowo służką dwóch kotów rasy maine coon :mrgreen: Od wielu lat marzyłam, żeby mieć te cuda u siebie. Od początku chciałabym karmić je metodą barf, ale nie mam o tym zielonego pojęcia, dlatego trafiłam do Was, żeby się przygotować jeszcze przed ich zamieszkaniem z nami. Będę wdzięczna za wszelkie porady :kwiatek:
 
 
IzabelaW 


Barfuje od: IX.2015
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 23 razy
Dołączyła: 15 Mar 2015
Posty: 996
Skąd: Lublin
Wysłany: 2021-03-22, 07:21   

Flavue, Witaj :kwiatek: Dobrze, że czytasz o barfie przed wzięciem kociaków. Dużo tu czytania, ale warto. Zobaczysz, z czasem wszystko Ci się ułoży w głowie i nie będzie takie straszne ;-)
 
 
Flavue 

Dołączyła: 15 Mar 2021
Posty: 44
Wysłany: 2021-03-22, 09:17   

IzabelaW, :kwiatek: dziękuję za pomoc :) Już nie mogę się doczekać kiedy przyjadą do naszego domku :lol: Do tej pory nie wiedziałam, że dwa miesiące mogą ciągnąć się tak strasznie :mrgreen:
 
 
Flavue 

Dołączyła: 15 Mar 2021
Posty: 44
Wysłany: 2021-04-26, 11:40   

Mamy!!!! Od wczoraj mamy dwa słodziaki, brat i siostra Bohun i Luna. Cudeńka :love: :love: :love:
 
 
IzabelaW 


Barfuje od: IX.2015
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 23 razy
Dołączyła: 15 Mar 2015
Posty: 996
Skąd: Lublin
Wysłany: 2021-04-26, 17:29   

Widziałam zdjęcia, potwierdzam - cudeńka :-D A ile ważą? I jak im Twoja mieszanka smakuje, już jadły? :mrgreen:
 
 
Flavue 

Dołączyła: 15 Mar 2021
Posty: 44
Wysłany: 2021-04-26, 18:32   

IzabelaW, to, żeby był porządek dopiszę tu i tu będę kontynuować :) Czarny Bohunek 2,8kg, Lunka niebieska 2,55kg. Mojej mieszanki jeszcze nie jadły, na razie dostają mieszankę z hodowli. Mam nadzieję, że moja mieszanka wejdzie gładko :lol: inaczej zacznę panikować ;-) W hodowli były na żwirku silikonowym, więc mamy dwie kuwety jedna silikon, druga drewniany. Bohun preferuje silikon, księżniczka porównała i stwierdziła, że większy komfort w drewnianym :lol: Bohun cykor, Lunka śmiała. Generalnie wygląda to tak jakby Bohun wysyłał Lunę do testowania wszystkiego, czyli nas, zabawek, misek itd.. Jak widzi, że siostra wychodzi bez szwanku, idzie w jej ślady :mrgreen: Gadają jak najęte. Komunikują wizytę w kuwecie, komunikują, że drzwi do łazienki są zamknięte a przecież one właśnie w tym momencie zwiedzają itd.. Padamy na twarz, ponieważ wczoraj "oswajaliśmy" maluchy do 2 w nocy a od 6 pobudka :lol:
 
 
IzabelaW 


Barfuje od: IX.2015
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 23 razy
Dołączyła: 15 Mar 2015
Posty: 996
Skąd: Lublin
Wysłany: 2021-04-28, 05:36   

Bo to jak przy niemowlęciu, śpi się wtedy, gdy i ono śpi :mrgreen: A Bohun nie cykor tylko cwaniak, wysyła agenta na przeszpiegi :-)
 
 
Flavue 

Dołączyła: 15 Mar 2021
Posty: 44
Wysłany: 2021-04-28, 07:53   

Zdecydowanie jak przy niemowlęciu :D A Bohun, może i racja cwaniaczek :) W każdym razie już jest dobrze. Bohun do nas przychodzi, już się tak nie płoszy. Ganiają po całym domu a tupią jak stado słoni :lol: Dostały moją mieszankę i zjadły! Jeszcze raz dziękuję za pomoc :kiss: To znaczy Luna zjadła, a Bohun trochę marudził i musiałam dosmaczyć, ale to pewnie dlatego, że u hodowcy jadł i surowe i chrupka, a ja chrupki ograniczam i mam zamiar wycofać z użycia :-P Fastfoodziarz słodki :lol:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne