BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Dzień dobry Kochani :)
Autor Wiadomość
Nelld 

Wiek: 40
Dołączyła: 25 Lip 2023
Posty: 1
Wysłany: 2023-07-26, 09:31   Dzień dobry Kochani :)

Wraz z Inka chciałybyśmy się gorąco przywitać :-) Inka jest 3letnia kotką, dawno po sterylce. Niestety mierzymy się z problemami behawioralnymi i znaczeniem różnych miejsc w domu. Jesteśmy w trakcie wprowadzania zmian zaleconych przez behawioryste i po leczeniu pęcherza. Jak narazie wszystko zmierza w dobrą stronę. Ze względu na pęcherz chciałybyśmy przejść na barf. Ja już kiedyś barfowałam z innymi kotami więc jako takie pojęcie mam (kwestią odświeżenia wiedzy) natomiast dla Inki będzie to zupełnie nowa przygoda. Zatem trzymajcie za nas kciuki aby udalo sie te zmiany wdrożyć gładko i bez foszków ;-)
 
 
Drregulski 

Barfuje od: 26.07.2023
Wiek: 50
Dołączył: 26 Lip 2023
Posty: 1
Skąd: Tczew
Wysłany: 2023-07-26, 15:11   

Dzień dobry Wszystkim.To mój drugi kot(Maine Coon). Chciałbym nauczyć się karmienia kota barf od małego ( ma 3 miesiące) Liczę na Waszą pomoc ;-)
_________________
Vitek.
 
 
kdomon 

Dołączył: 03 Sie 2023
Posty: 1
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2023-08-08, 10:08   

Witam
Mam 3-letnią suczkę Cawaliera. I czekam na odbiór 12 tygodniowego kocurka brytyjskiego.
Wiele przede mną. Myślę ,że problemów z socjalizacją zwierzaków nie będę miał bo moja sunia jest aż za łagodna wręcz trochę będę musiał ją chronić przed zabawami małego myśliwego :mrgreen: .

Podobnie jak inni chcę malucha od początku przygotowywać do własnej karmy głównie BARF. Przy okazji i psina mam nadzieję że będzie miała lepiej.
Resztę będę się douczał korzystając z waszych doświadczeń.

Z góry dziękuję za waszą pomoc
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne