BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: dagnes
2021-03-04, 16:21
Kalkulator psi- problemy techniczne, pytania, uwagi
Autor Wiadomość
Milva 


Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 10 Lut 2016
Posty: 28
Skąd: Gołąb/Puławy
Wysłany: 2016-04-06, 03:06   

Spróbuj w OpenOffice.
 
 
calusari 

Barfuje od: 05.03.16
Dołączyła: 26 Lut 2016
Posty: 7
Wysłany: 2016-04-11, 16:25   

Milva napisał/a:
Spróbuj w OpenOffice.

działa! dziękuję :)
 
 
calusari 

Barfuje od: 05.03.16
Dołączyła: 26 Lut 2016
Posty: 7
Wysłany: 2016-04-15, 11:21   

Proszę powiedzcie mi czy jak jest w kalkulatorze, w rubryce kości np udo (skóra i kości) to to jest razem z mięsem czy waga samych kości? Mam problem jak i gdzie co wpisać żeby się zgadzało - biorę całe tuszki z kurczaka i kaczki. Jak na przykład chcę wpisać całą tuszkę z kurczaka 1,5kg to muszę te kości oddzielić i ważyć za każdym razem i osobno w rubryce mięso wpisać wtedy wagę mięsa i skóry, a w rubryce kości po kolei wszystko? czy może rubryka kości to mięso z kośćmi i trzeba rozebrać kurczaka na skrzydła, udka, pierś z kością, grzbiet i szyje, każde poważyć i wpisać tylko tam, a rubrykę z mięsem rozstawić bez wpisywania kurczaka?

Czy biorąc całe tuszki nie muszę się już martwić stosunkiem Ca:P, bo sam w sobie się zgadza?
 
 
Milva 


Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 10 Lut 2016
Posty: 28
Skąd: Gołąb/Puławy
Wysłany: 2016-04-16, 10:52   

Razem z mięsem.

Stosunek wapnia do fosforu w całych tuszkach powinien być prawidłowy, wyjątek może stanowić tu królik, do którego warto dołożyć nieco tłustszego mięsa.
 
 
Eni 


Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 7
Skąd: Głogów/Bardo
Wysłany: 2016-04-29, 00:37   

Kto mi powie, co zrobiłam nie tak - wpisałam dane psa i przy próbie wyboru mięsa wyskoczyło mi takie okienko:


I zamykane wciąż się pojawiało. Program musiałam zamknąć menedżerem.
Zdążyłam coś popsuć, czy to wina Open Office?
 
 
anna_g 

Barfuje od: 11/2015
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 27 Maj 2016
Posty: 49
Wysłany: 2016-10-08, 21:28   

Mam pytanie, czy istnieje kalkulator psi w Open Office? Niestety kalkulator w Excelu nie działa poprawnie na Macu :( Z góry dziękuję za odpowiedź :kwiatek:
 
 
kamwill 

Dołączyła: 09 Sie 2019
Posty: 2
Wysłany: 2019-08-12, 15:32   

Mam pytanie, czy barfny kalkulator dla psów został "porzucony"? Z tego co widzę, to od lat nie był aktualizowany, brakuje w nim produktów itp. Ktoś na forum wspominał również, że niektóre normy są już nieaktualne.
 
 
Hebe 
Ekspert


Barfuje od: 01.2010
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 1042
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2019-08-13, 07:18   

kamwill, ja nie jestem autorem psiego kalkulatora, tylko koniczynka. Mogę spróbować się z nią skontaktować i przekopiować bazy z kociego kalkulatora do psiego (to się może nawet udać bez haseł). Co do norm - ja się na psim barfie zupełnie nie znam, więc jakby mi się udało dostać do bebechów, to mogę spróbować to zmienić, nie powinno być to trudne czy czasochłonne. I tak muszę usiąść do kocich to może za jednym zamachem by mi się udało. Tylko musiałby mnie ktoś merytorycznie porpowadzić za rękę.
_________________
Kalkulator barfnyswiat.org - czy to koci czy psi - nie zwalnia z myślenia, jest to tylko maszynka pomocnicza. Pamiętajcie o tym :) Masz jakieś pytanie - pytaj na forum barfnyswiat.org

Aplikacja BARFny Kalkulator Kot:
Android
iOS
 
 
kamwill 

Dołączyła: 09 Sie 2019
Posty: 2
Wysłany: 2019-08-13, 14:42   

Niestety bez haseł nie da się nic dodać do bazy, aczkolwiek obejście hasła jest bardzo proste - ja już to u siebie na komputerze zrobiłam. Myślę jednak, że fajnie byłoby go zaktualizować dla ogółu, szczególnie, że kocia baza jest bogata i można by było ją przekopiować. Chętnie zajmę się aktualizacją psiego kalkulatora, jeśli dostanę zgodę i jest taka potrzeba.
 
 
Hebe 
Ekspert


Barfuje od: 01.2010
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 1042
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2019-08-14, 07:32   

kamwill ze złamaniem hasła nie ma problemu. Tylko mam bardziej etyczny problem z tym, że łamię coś co zrobiła koleżanka, podmieniam i potem udostępniam to publicznie dla innych. Osobiście wolę wcześniej do niej napisać, bo szanuję jej własność intelektualną.
_________________
Kalkulator barfnyswiat.org - czy to koci czy psi - nie zwalnia z myślenia, jest to tylko maszynka pomocnicza. Pamiętajcie o tym :) Masz jakieś pytanie - pytaj na forum barfnyswiat.org

Aplikacja BARFny Kalkulator Kot:
Android
iOS
 
 
Sheltia 

Dołączyła: 09 Sty 2020
Posty: 2
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2020-01-12, 20:07   

Dzień dobry, niestety moje wiadomosci prywatne do Hebe w sprawie kalkulatora nie chca sie wysłać :-(
 
 
Artoo 

Barfuje od: lato 2017
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 362
Wysłany: 2020-01-12, 20:34   

Trochę cierpliwości. Na tym forum wiadomości piszesz w folderze: DO WYSŁANIA.
Jak odbiorca zaloguje się to wiadomości przechodzą do: WYSŁANE

Sprawdź czy Twoja wiadomość jest w folderze: DO WYSŁANIA.
Jeśli tak to poczekaj, aż Hebe będzie online
_________________

Homo Sapiens - brzmi dumnie, a myślenie nie boli
 
 
pasterz 

Barfuje od: rozpoczynam
Dołączył: 31 Sie 2019
Posty: 16
Wysłany: 2020-08-04, 13:14   

Dzień dobry,
I jak się sprawa miewa z aktualizacją kalkulatora psiego? Mam szczeniaka owczarka niemieckiego, którą wzięliśmy w bardzo złym stanie zdrowia, bardzo niedożywiona. Aktualnie jest na gotowanym kurczaku z makaronem, ale powoli staramy się przesiąść na pełnowartościowy pokarm. Bliżej jej do mięsa niż do suchej karmy. Chciałbym, żeby piesek dostawał pełnowartościowy pokarm dlatego tak bardzo zależy mi na tym kalkulatorze
 
 
Agata KAS 

Barfuje od: 7 mc
Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 08 Gru 2020
Posty: 8
Wysłany: 2020-12-12, 23:28   BARFny Kalkulator

Dobry wieczór. Hebe, chce wysłać PW do Ciebie w sprawie kalkulatora, lecz wszystkie wiadomości wskakują mi do folderu " do wysłania" i nie mogę dalej ich wysłać. Czy mogę prosić o pomoc? Interesuje mnie BARFny kalkulator, psiak ma słabe wyniki (wysoki mocznik, niski wapń i niski T4) obawiam się ze mogę gdzieś popełniać błędy przy komponowaniu jadłospisu.
Pozdrawiam
Agata
 
 
Agata KAS 

Barfuje od: 7 mc
Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 08 Gru 2020
Posty: 8
Wysłany: 2020-12-12, 23:33   

Hebe, Dobry wieczór, chce wysłać PW do Ciebie w sprawie kalkulatora, lecz wszystkie wiadomości wskakują mi do folderu " do wysłania" i nie mogę dalej ich wysłać. Czy mogę prosić o pomoc? Interesuje mnie BARFny kalkulator, psiak ma słabe wyniki (wysoki mocznik, niski wapń i niski T4) obawiam się ze mogę gdzieś popełniać błędy przy komponowaniu jadłospisu.
Pozdrawiam
Agata
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne