BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamrażarki
Autor Wiadomość
_Jadis_ 


Barfuje od: 11.2011
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 2 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 07 Paź 2011
Posty: 870
Skąd: Zg-c / Legnica
Wysłany: 2013-12-11, 14:38   

Sprawdziłam tu moj blad juz wiem chodzilo o Haier. Niestety obu firm nie znam to jest to co ktos mi polecal , ja ich nawet nie rozrózniam ;( Nie wiem czy Haier ma zamrazarki
_________________
Tysiące lat temu czczono koty jako bogów. One nigdy o tym nie zapomniały.
  Zaproszone osoby: 2
 
isabelle30 
Ekspert

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 19 Sty 2012
Posty: 2612
Wysłany: 2013-12-11, 14:41   

Wiosną 2012 roku. Zaraz potem ja załadowałam na maksa i włączyłam na maksymalną prace i godzine potem już miałam złamaną noge. Mroziła tak na maks ponad 2 tygodnie zanim się do niej dowlokłam i ja "przykręciłam". Potem zimą "ktoś" nie domknął drzwi i mroziła całe pomieszczenie przez tydzień - znowu na full - i udało jej się (stoi w schowku gospodarczym w którym jest 6 grubych rur co).
W tej chwili czeka na mróz coby ja rozładować i rozmrozić.
 
 
_Jadis_ 


Barfuje od: 11.2011
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 2 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 07 Paź 2011
Posty: 870
Skąd: Zg-c / Legnica
Wysłany: 2013-12-11, 14:54   

Okkej szacun dla niej. :mrgreen: Chyba wpiszę w takimr azie Beko na listę potencjalnych przynajmnije do przejrzenia.

Inna sprawa, że marka marką ale nawet jak się kupi najlepszą podobno na rynku i wyda niewiadomo ile na nią kasy a nie będzie się jej użytkować jak powinno to i ona może paść bardzo szybko. Poza Twoją Iza to jakiś potwór xD (6 rur co .... ) :shock:
_________________
Tysiące lat temu czczono koty jako bogów. One nigdy o tym nie zapomniały.
  Zaproszone osoby: 2
 
Hekate811 

Barfuje od: 25.10.2013
Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 25 Paź 2013
Posty: 220
Skąd: Lędziny (śląsk)
Wysłany: 2013-12-11, 14:55   

Liebherr to renomowana marka specjalizująca się w sprzęcie chłodniczym, to pamiętam jeszcze z przed kilkunastu lat kiedy to kupowaliśmy lodówkę do domu. Ostatecznie zamiast jednej lodówki rodzice kupili polara który zresztą działa do dziś i wymienili kuchenkę. Szkoda że też buble się trafiają, a nie jest to wcale tania marka :-/

Haier też ma zamrażarki, jakoś przekonania do tej marki nie mam :-P Kiedyś wygrałam kuchenkę mikrofalową z tej firmy, dużo przycisków i niby bajerów, tylko nijak nie umie ich rozszyfrować. Wprawdzie ma już 9 lat, ale bardzo rzadko jej używam, więc trudno oceniać :->

Mi się wydaje że to jednak ostatnimi czasy wyliczanka na jaki produkt się trafi :roll:
 
 
isabelle30 
Ekspert

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 19 Sty 2012
Posty: 2612
Wysłany: 2013-12-11, 14:57   

Dobry egzemplarz mi się trafił... gdyby wtedy padła to bym dostała histerii. Ponad 100kg miesa - w tym gęś i koza a ja udupiona w łózku z nogą na wiele miesięcy. Pies by padł od smieci w misce chyba... Ta zamrażarka zapewniła mu dobry byt przez cały ten czas.
Ale generalnie ludzie dobrze wypowiadają się o Beko jako firmie. No i cena przyjazna była.
 
 
Zofijówka 
BARFny Hodowca


Barfuje od: 2010
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 19 Kwi 2012
Posty: 542
Skąd: warszawa
Wysłany: 2013-12-11, 23:05   

Czy to możliwe, żeby zamrażarka ciągnęła tylko 230kWh/rok? Wrzuciłam zamrażarkę Beko na Allegro i gdiześ pisali o takim zużyciu. Mało jakoś podejrzanie...
_________________
teriery irlandzkie - hodowla Zofijówka http://www.zofijowka.cba.pl
Hand Made'owe saszetki na smakołyki http://www.facebook.com/pages/KLIK-Smakołyk/330114460426507?sk=photos_albums
 
 
_Jadis_ 


Barfuje od: 11.2011
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 2 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 07 Paź 2011
Posty: 870
Skąd: Zg-c / Legnica
Wysłany: 2013-12-11, 23:07   

Przeglądałam dziś oferty zamrażarek . Zależy o jakiej wielkościowo mówisz ale z tego co widziałam to mniej wiecej takie mają zużycie podawane przez producentów.
_________________
Tysiące lat temu czczono koty jako bogów. One nigdy o tym nie zapomniały.
  Zaproszone osoby: 2
 
isabelle30 
Ekspert

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 19 Sty 2012
Posty: 2612
Wysłany: 2013-12-12, 08:28   

Nie patrzę na nią zbyt często ale jedyny moment kiedy widziałam że agregat pracuje to był moment właczenia i ładowania. Moja ma bardzo skuteczną uszczelkę. I podejrzewam, że przy 3/4 załadunku agregat załącza się na bardzo krótko i bardzo rzadko
 
 
Dzaruna 


Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 1 raz
Wiek: 40
Dołączyła: 10 Sty 2012
Posty: 183
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-12-12, 15:53   

U mnie w firmie jest Liebherr od początku czyli od 6 lat, używa jej cała firma więc wiadomo jest bardzo męczona i powiem, że jest super, jedyne co przestało działać to kostkarka.
 
 
Hekate811 

Barfuje od: 25.10.2013
Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 25 Paź 2013
Posty: 220
Skąd: Lędziny (śląsk)
Wysłany: 2013-12-17, 13:31   

_Jadis_ napisał/a:
Tak whirlpol sie na czesciach samsunga zdaje sie. (tu glowy nie daje)

Kiedys mieli wlasna fabryke i wlasne czesci. Stad spadek jakosci.


Dzwoniłam do nich w tej sprawie na infolinię: "Wszystkie części produkowane się przez firmę Whirlpool", ale jak dla mnie brzmiało to tylko jak wyuczona regułka :-P

Trochę przeglądałam na forum elektroda, głównie wątki w whirlpoolach zakładane są jeśli chodzi o lodówkę (tzn część chłodzącą), w zamrażarkach cisza.

Jest jeszcze, w jednym sklepie tylko dostępny, model AEG, klasyczny. Na guziczki, bez zbędnej elektroniki. I nie powiem, kusi to. Tylko cena 500zł wyższa :roll: niby mniejsze zużycie energii bo A++, ale to i tak się nie zwróci. Natomiast klasa sprzętu już wydaje się być inna...

W domu za to patrzą na mnie jak na wariata, że po co mi tak duża zamrażarka (200l). Lepiej już wspólnymi finansami kupić nową lodówkę, a w starej zamrażarkę będę miała już tylko dla psów :twisted: o pojemności 78l, z czego 3/5 i tak już dla psów zajmuję, więc przybyła by mi aż 1 szuflada :lol:
Ostatnio zmieniony przez Hekate811 2013-12-17, 13:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
_Jadis_ 


Barfuje od: 11.2011
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 2 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 07 Paź 2011
Posty: 870
Skąd: Zg-c / Legnica
Wysłany: 2013-12-17, 13:35   

Hekate811 napisał/a:
Dzwoniłam do nich w tej sprawie na infolinię: "Wszystkie części produkowane się przez firmę Whirlpool", ale jak dla mnie brzmiało to tylko jak wyuczona regułka


No przecież nikt Ci się nie przyzna ;p Co to za firma , ktora sie przyznaje , ze korzysta z innych podzespołów? PR leży i kwiczy...
Wiem, bo swego czasu pare osób z mojego otoczenia pracowało m.in. w LG (zarówno na produkcji jak i w biurze) zaskakująco nie podejrzewali, ze ich sprzęt jest uznawany za dobry a info o takich właśnie rzeczach jak części krążą, podobnie jak pracownicy, których te fabryki po prostu sobie podbierają ;p
Nie jestem tylko pewna czy te części to na pewno samsung - ale na pewno nie ich.


U mnie tez TZ patrzy na mnie jak na wariatke " po co ci zamrazarka", "kto ma zamrazarke w domu majac lodowke z zamrazalnikiem", "gdzie to wstawisz", "znajomi uznaja nas za wariatow".... a potem przyszedl okres przedswiateczny, promocje na gesi kaczki i inne takie, wedrówka koczownicza do szwagierki i żebranie o miejsce w zamrażarce i już siedzi ci cho ;D

[ Dodano: 2013-12-17, 13:59 ]
Ale żeby nie było ja sama zastnawiam sie nad zamrazarka Whirlpoola m.in. ALe u mnie wymog to klasa a+ i kolor inox lub inna stal... a tych jest jak na lekarstwo ;/
_________________
Tysiące lat temu czczono koty jako bogów. One nigdy o tym nie zapomniały.
  Zaproszone osoby: 2
 
Sandra 
Ekspert

Pomogła: 18 razy
Dołączyła: 29 Gru 2011
Posty: 3447
Wysłany: 2013-12-17, 14:32   

W moim domu dobrrrych parę lat, króluje Liebherr.
W bardzo wolnym moim tłumaczeniu nie oznacza nic innego tylko Kochanek i póki co tak się sprawuje :mrgreen:
  Zaproszone osoby: 2
 
_Jadis_ 


Barfuje od: 11.2011
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 2 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 07 Paź 2011
Posty: 870
Skąd: Zg-c / Legnica
Wysłany: 2013-12-17, 14:35   

Czyli od czasu do czasu, z doskoku ale niezawodny? ;D
_________________
Tysiące lat temu czczono koty jako bogów. One nigdy o tym nie zapomniały.
  Zaproszone osoby: 2
 
Hekate811 

Barfuje od: 25.10.2013
Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 25 Paź 2013
Posty: 220
Skąd: Lędziny (śląsk)
Wysłany: 2013-12-17, 15:24   

Hehehe liebherr to całkiem inna bajka, gdyby kasa była to by nie było zastanowienia ;-) Tzn gdyby zdecydować się na skrzyniową to by nie było tak źle, ale szuflady dla mnie wygodniejsze.

_Jadis_, u mnie planowane jest ustawienie w garażu więc kolor nieważny. Tak pewnie też miałabym podobny problem.
 
 
_Jadis_ 


Barfuje od: 11.2011
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 2 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 07 Paź 2011
Posty: 870
Skąd: Zg-c / Legnica
Wysłany: 2013-12-17, 15:28   

No właśnie ja już nawet zasanaiwałam się nad piwnicą ale tam trzeba by ją najpierw odreamontować bo nie ma gdzie wstawic i jak podlaczyc ;/ wiec jednak taniej kupic inoxa i znalezc miejsc w kuchni;D

Apropos Whirlpoola jeszcze tylko dodam , ze ma ladny design (choc nie wszystkich produktow). I tu sie zastanwiam nad zmywarka tej firmy. CHoc nie wyobrazam sobie jak moze ladnie wygladac zamrazarka ;D Wiec to bez znaczenia ;D
_________________
Tysiące lat temu czczono koty jako bogów. One nigdy o tym nie zapomniały.
  Zaproszone osoby: 2
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne