BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Małoletni kłapouchy koci barfer...
Autor Wiadomość
Skipper 
Ekspert


Barfuje od: 2012.08.20
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 31 Sie 2012
Posty: 2808
Wysłany: 2012-11-13, 20:06   

Dziewczyny, wielkie dzięki za wsparcie. Sytuacja się chyba poprawia, jakkolwiek panowie nadal na siebie fuczą i warczą. Ale jeden już podchodzi do drugiego i zaczyna go obwąchiwać, z mniejszym lub większym powodzeniem ;-)
Udało mi się dzisiaj prawie wciągnąć ich do wspólnej zabawy, ale Skipper bardzo cięty - przy spotkaniu oko w oko zaczyna warczeć.

Młody jest małym terrorystą - dzisiaj pogonił Skippera od miseczki z rosołkiem i papierka od cukierka. I odciął dostęp do drzwi jak pańcia wracała do domu - w drzwiach przywitał mnie młody, Skipper siedział zrezygnowany metr dalej. A teraz z rozpaczą patrzy, jak młody BEZKARNIE szaleje na jego drapaku. Była próba jego odzyskania ale bezowocna - młody został na drapaku - Skipper odpuścił.

Było kilka ataków na młodego, które wyglądały dość groźnie, włączając zamachy łapą, ale wyglądały mi one na pozorowane - tak jakby nie bardzo chciał trafić.

Ale z posiadania dwóch kotów jest przynajmniej ten pożytek, że pasza się nie marnuje - młody jest bardzo żarłoczny :mrgreen: I ma niespożyte pokłady energii :mrgreen:

SLY - dzięki za linka, pomysł faktycznie bardzo ciekawy tylko zastanawiam się, gdzie by to można było powiesić. Na chwilę obecną dogadałam się z firmą RUFI, że mozna zrobić 2,5 m sizalowy słup pod sufit o średnicy 14 cm i pod sufitem chciałabym przymocować półkę. Właśnie przymierzam się do zrobienia projektu drapaka żeby mi wycenili.
_________________
Mimo, że regulamin forum to FIKCJA - Śpiewać to rzecz ludzka, miauczeć to rzecz boska... :mrgreen: (Zhuangzi 庄子)
 
 
zenia 
BARFny Hodowca


Udział BARFa: 25-50%
Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 1134
Wysłany: 2012-11-13, 20:45   

taaaa
takie nowe bezczelne sa boskie :lol:
panoszy sie taki po chałupie
a stara wiara zerka
 
 
Skipper 
Ekspert


Barfuje od: 2012.08.20
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 31 Sie 2012
Posty: 2808
Wysłany: 2012-11-13, 21:05   

zenia napisał/a:
taaaa
takie nowe bezczelne sa boskie :lol:
panoszy sie taki po chałupie
a stara wiara zerka


Zeniu, nie naigrawaj się ;-)
Jak młody jeszcze tak poszaleje parę dni, to ze Skippera bedzie wrak kota. Widzę, że on jest coraz bardziej podłamany jak patrzy na to, co młody wyprawia :mrgreen: i jak go totalnie olewa.
Dobrze, że jeszcze ma w pańci wsparcie i zapewnione pieszczoty wszelakie na każde życzenie :love:
No a w sumie młody był wzięty po to, żeby Skipper się nie nudził sam w domu - widać było, że samotność mu bardzo doskwiera :-(
_________________
Mimo, że regulamin forum to FIKCJA - Śpiewać to rzecz ludzka, miauczeć to rzecz boska... :mrgreen: (Zhuangzi 庄子)
 
 
zenia 
BARFny Hodowca


Udział BARFa: 25-50%
Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 1134
Wysłany: 2012-11-13, 21:15   

nic mu nie będzie

przechodziłam to wielokrotnie
wprowadzanie nowego kota
bywało różnie
od siedzenia pzrez nowego w kącie pare dni,od siedzenia starych w kącie pare dni :twisted:
po rękoczyny,syczenia,odganiania od miski i kuwet :-?
ale po jakims czasie przychodzi słońce
 
 
Skipper 
Ekspert


Barfuje od: 2012.08.20
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 31 Sie 2012
Posty: 2808
Wysłany: 2012-11-14, 20:42   

zenia napisał/a:
nic mu nie będzie

przechodziłam to wielokrotnie
wprowadzanie nowego kota
bywało różnie
od siedzenia pzrez nowego w kącie pare dni,od siedzenia starych w kącie pare dni :twisted:
po rękoczyny,syczenia,odganiania od miski i kuwet :-?
ale po jakims czasie przychodzi słońce


Sytuacja się chyba zaczyna powoli klarować - dzisiaj jak wróciłam z pracy to panowie już na siebie nie fuczeli :mrgreen: Nawet obwąchiwali sobie pyszczki :->
Rano jak wsypywałam suchą karmę do karmnika to trochę warczenia i fukania było :-/
_________________
Mimo, że regulamin forum to FIKCJA - Śpiewać to rzecz ludzka, miauczeć to rzecz boska... :mrgreen: (Zhuangzi 庄子)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne