BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Ania i Maja
Autor Wiadomość
Finky 

Udział BARFa: 50-75%
Wiek: 31
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 19
Wysłany: 2015-09-29, 22:03   Ania i Maja

Hej Wam!

Od 3 tygodni jestem szczesliwa posiadaczka uroczej znajdy o imieniu Maja. Znalazlam ja dokladnie w tym samym miejscu gdzie 25 lat temu moja mama rowniez kotke znalazla, ktora byla pocieszeniem dla mojej babci po stracie kotki. Pomijajac to, ze na owej ulicy bylam po raz pierwszy i to, ze bijam sie juz od kilku miesiecy z myslami o przygarnieciu kotka ze schroniska. Ogolnie mozna powiedziec, ze kotek spadl mi z nieba. Wychowalam sie z kotami, wiec ich behawioralne zachowania swietnie rozumiem. Nieco inaczej wyglada to z jedzeniem. Moja ostatnia perska kotka zyla z nami jedynie 8 lat. Z czego ostatnie 3 lata zylysmy praktycznie w rozlace. Wyjechalam na studia za granice i od tamtego czasu widzialam moja ukochana jedynie 3 razy w roku. Z kotka bylysmy bardzo zzyte, wiec gdy dwa lata temu odeszla na moim lozku w trakcie mojego krotkiego pobytu w rodzinnym domu po prostu wpadlam w depresje i zaczelam siebie obwniac... Ponoc miala wrodzona wade serca...

Po 2 latach zycia bez kota nastal ten piekny dzien, w ktorym znalazlam Maje. Miala 3 tygodnie gdy ja znalazlam (obecnie ma 6). Weterynarz powiedzial, ze ogolnie jest w dobrym stanie. Wiadomo jakies robaki i pchelki, ale tragedii nie bylo. Dzis jest juz energicznym tygrysem, ktory wdziecznie zjada wszystko co mu podaje. Moze popelniam w zywieniu kilka bledow, ale moja zasada jest taka, zeby kotek nauczyl sie odmiennosci i roznorodnosci. Daje mu codziennie cos innego, bo codziennie czegos innego sie tu na forum dowiaduje. Panikuje na sama mysl, ze mu czegos w diecie brakuje. Jestem studentka na ostatnim roku wiec z partnerem nie dysponujemy wielkimi srodkami, ale mimo wszystko traktujemy kotka jak wlasne dziecko zapominajac o samych sobie :D Kazdy dzien zaczyna sie od kota i konczy na kocie. Mamy wolne do pazdziernika, wiec przebywamy z kotkiem cale dnie biorac go praktycznie wszedzie :) Moje Barfowanie nie jest profesjonalne, ale uczymy sie i mam nadzieje, ze niedlugo gdy zdobede gotowe suplementy bede mogla ruszyc pelna para :)
 
 
Lena06 


Barfuje od: 28.07.2014
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 21 Lip 2014
Posty: 1292
Wysłany: 2015-09-29, 23:54   

Witamy na forum :kwiatek:
I zachęcamy do pochwalenia się Mają ;-)
http://www.barfnyswiat.org/viewtopic.php?t=387
 
 
shana55 
Ekspert

Barfuje od: 08.2012
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 5339
Wysłany: 2015-09-29, 23:55   

Witamy Was pięknie na forum :kwiatek:
Pomalutku a do przodu, ogarniecie wszystko co trzeba.
Wiadomo, nikt uczony z nieba nie spadł, więc przed Wami też trochę nauki jest :twisted:
Chcemy Maję zobaczyć oczywiście, zdjęcia mile widziane.
Polecam do poczytania:
dział Barfne ABC http://www.barfnyswiat.org/viewforum.php?f=9
gotowe przepisy http://www.barfnyswiat.org/viewtopic.php?t=16
jak karmić kocięta http://www.barfnyswiat.org/viewtopic.php?t=4547
Do dzieła !! :macha:
 
 
Finky 

Udział BARFa: 50-75%
Wiek: 31
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 19
Wysłany: 2015-09-30, 13:21   

Dziekuje :) Zaczynam wlasnie kolejny poziom wtajemniczenia ;)
 
 
Finky 

Udział BARFa: 50-75%
Wiek: 31
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 19
Wysłany: 2015-09-30, 13:37   

o to Maja w dniu znalezienia.


a oto pozniejsza Majcia :)



 
 
shana55 
Ekspert

Barfuje od: 08.2012
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 5339
Wysłany: 2015-09-30, 19:25   

:kwiatek: :love:
 
 
Dragana 


Barfuje od: 08.2015
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 14 Lip 2015
Posty: 680
Wysłany: 2015-10-01, 13:36   

Piękna kruszynka! Witajcie na forum :kwiatek:
 
 
Jinx the Cat 


Barfuje od: próbuje...
Wiek: 61
Dołączył: 21 Gru 2014
Posty: 183
Skąd: Bawaria
Wysłany: 2015-10-02, 09:36   

Finky, witajcie :kwiatek: Twoj kieszonkowy tygrysek wymiata !!! ...no po prostu Majka boska jest !!! :love: Zyczymy powodzenia w przejsciu na Barfna Strone Mocy !!!! :lol: Majka jest jeszcze mala,nie jest "wypaczona" pokarmowo jak inne dorosle koty (niestety miedzy innymi moj... :evil: :roll: ) tak ze nie powinno byc z tym problemu.
Finky napisał/a:
traktujemy kotka jak wlasne dziecko zapominajac o samych sobie :D Kazdy dzien zaczyna sie od kota i konczy na kocie.
a tym sie nie przejmuj - my tu tak wszyscy mamy... :mrgreen:
_________________
Koty to lepsi ludzie !
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne