BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Początek początku
Autor Wiadomość
Prajat 


Wiek: 35
Dołączyła: 17 Wrz 2015
Posty: 15
Skąd: Poznań
Wysłany: 2015-09-24, 12:36   Początek początku

Dzisiaj pierwsza noc po przypieczętowaniu decyzji o BARFie i podaniu żwaczy. Budziłam się chyba co godzinę, żeby tylko spojrzeć czy Śnieżka nie tupie nerwowo przy drzwiach w celu wyrzucenia z siebie tych pyszności - drogą zupełnie przeciwną od tej, którą je pochłonęła wczoraj, w tempie błyskawicy (od 2 tygodni walczymy z biegunką po podaniu wszystkiego co nie jest ryżem z puszką Grancarno). I co? Udało się!!! A dzisiaj rano "odchód" jak marzenie :love:

Co ciekawe, obie z Cześką wyglądają na najedzone po żwaczowym posiłku, co nie zdarzało się po karmie. A już na pewno nie Czesi-żarłokowi. Nie muszę chyba wspominać, że szybkość i zapał jedzenia są wprost niesamowite.

Mam zamiar podawać same żwacze do soboty wieczora. Sobotnia kolacja już będzie mieszana z mięsem - przeponą wołową.

Trzymajcie proszę kciuki, żeby kolejne dni również były sukcesem pod względem trawienia, zwłaszcza u Śnieżki, bo już naprawdę nie mam siły na jelitowe wybryki tej dziewuszki ;-)
_________________
Shirley Chong: „Hierarchia w normalnym stadzie to nie jest coś, co konkretny pies narzuca innym psom. To jest coś, co inne psy decydują się dać temu konkretnemu psu. Innymi słowy, hierarchia przychodzi od dołu.”
 
 
Tufitka 
Ekspert

Barfuje od: 17.02.2013
Udział BARFa: 75-90%
Pomogła: 20 razy
Dołączyła: 21 Sty 2013
Posty: 3006
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-09-24, 13:35   

Trzymamy i moje futra również :mrgreen:
_________________
„Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.”
George Bernard Shaw
 
 
shana55 
Ekspert

Barfuje od: 08.2012
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 5339
Wysłany: 2015-09-24, 21:58   

:kciuk: :kciuk: :kciuk:
Trzymamy rączkami i łapkami :twisted:
 
 
Nersenelia 


Udział BARFa: 75-90%
Pomogła: 1 raz
Wiek: 32
Dołączyła: 08 Sie 2015
Posty: 62
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2015-09-25, 10:43   

mocno trzymam kciuki :D
_________________
 
 
Prajat 


Wiek: 35
Dołączyła: 17 Wrz 2015
Posty: 15
Skąd: Poznań
Wysłany: 2015-09-26, 18:15   

Dziękujemy mocno za kciuki - działają! Do tej pory wszystko super - jestem w ciężkim szoku, że zebranie kupy po Śnieżce nie wymaga zaangażowania całej mojej dłoni i woreczek z zawartością nie wygląda jak robiony na psa o dużo mniejszych gabarytach :lol: Wybaczcie, że tak obrazowo, ale dla mnie to naprawdę zaczyna być przyjemność :mrgreen:

U Cześki zauważyłam jakieś zwiększenie energii i dostawanie "godziny świni" (zapożyczając określenie od właścicieli bulterierów) po każdym posiłku.

Obie są okrutnie głodne między posiłkami, a przynajmniej tak wyglądają. Dziś nastąpi kolejny przełom, ponieważ po raz pierwszy dostały przeponę wołową do żwaczy. Kolejna noc minie mi na bacznej obserwacji Śnieżuli, ale jestem pełna nadziei. Doszłam do wniosku, że co by się nie działo, nie wrócę do suchego.

Pozdrawiamy na surowo!
_________________
Shirley Chong: „Hierarchia w normalnym stadzie to nie jest coś, co konkretny pies narzuca innym psom. To jest coś, co inne psy decydują się dać temu konkretnemu psu. Innymi słowy, hierarchia przychodzi od dołu.”
 
 
Nersenelia 


Udział BARFa: 75-90%
Pomogła: 1 raz
Wiek: 32
Dołączyła: 08 Sie 2015
Posty: 62
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2015-09-26, 21:12   

Nie zniechęcaj się jak coś nie przypasuje psom :) mięsny świat jest dosyć różnorodny. Dobrze czytać o twoich sukcesach :D

ps. tutaj rozmowy o kupach to norma :P
_________________
 
 
Snedronningen 
Ekspert

Barfuje od: 06/2013
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 03 Cze 2013
Posty: 2811
Wysłany: 2015-09-27, 07:13   

Prajat napisał/a:
Wybaczcie, że tak obrazowo, ale dla mnie to naprawdę zaczyna być przyjemność
Tę kwestię rozumiem doskonale.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne