BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Bielsko-Biała - polecane sklepy mięsne
Autor Wiadomość
harpia 
Ekspert


Barfuje od: zawsze
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 8 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 713
Skąd: Libiąż
Wysłany: 2012-09-14, 21:43   Bielsko-Biała - polecane sklepy mięsne

Hej kochani, jak w temacie, szukam dobrych sklepów mięsnych na terenie BB, może ktoś zna, kojarzy, ma kontakt?
_________________
Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym
Ostatnio zmieniony przez Sihaya 2013-04-07, 21:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Panterowo 


Barfuje od: 23.07.2012
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 4 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 28 Cze 2012
Posty: 199
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-09-16, 16:10   

Postaram się zrobić mały wywiad (część rodziny małżona mieszka w BB), ale nie obiecuje, ze uda mi sie zdobyc cenne informacje ;-)
_________________
"Czy dom bez kota - najedzonego, dopieszczonego i należycie docenionego - zasługuje w ogóle na miano domu?"
Mark Twain
 
 
 
Artanis 

Dołączyła: 14 Gru 2012
Posty: 17
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2013-01-15, 14:54   

ooo bardzo chętnie podłącze się pod temat ;) ja jestem z Bielska, ale w BARF dopiero wchodzę... i jestem ciekawa czy w Bielsku coś takiego idzie znaleźć :)
_________________
Zwierzeta powinny być szanowane do końca swoich dni, a nie tylko wtedy gdy przynoszą korzyści swoim właścicielom.
 
 
bura4 

Barfuje od: 1998
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 18 Lip 2012
Posty: 327
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2013-06-14, 19:03   

Słuchajcie, będe w Bielsku za niedługo na około tydzień i mam zagwozdkę, bo koleżanka nie ma przepaścistych zamrażalników żeby mi psowe mięcho upchać... Czy znacie jakieś fajne sklepy w BB gdzie znajdę ciekawe kąski?? Słyszałam coś o bazarze w Będzinie -ale to jakieś 60 czy 80 km od BB... Czy w Auchan BB dopadnę baranka w ludzkich cenach?? W Wawie można się obłowić, a u nasz w Rzeszówku ceny barana jak z kosmosu...
 
 
disel 

Dołączył: 20 Gru 2012
Posty: 59
Wysłany: 2013-06-14, 19:51   

bura4 napisał/a:
Słuchajcie, będe w Bielsku za niedługo na około tydzień i mam zagwozdkę, bo koleżanka nie ma przepaścistych zamrażalników żeby mi psowe mięcho upchać... Czy znacie jakieś fajne sklepy w BB gdzie znajdę ciekawe kąski?? Słyszałam coś o bazarze w Będzinie -ale to jakieś 60 czy 80 km od BB... Czy w Auchan BB dopadnę baranka w ludzkich cenach?? W Wawie można się obłowić, a u nasz w Rzeszówku ceny barana jak z kosmosu...



Ja znam targowisko w Będzinie, i odradzam :-| Trzeba bardzo uważać co ci wcisną. Chyba że ktoś sie bardzo dobrze zna, i ma swoją wagę bo te ich wagi są takie że jak w domu przeliczysz wszystko to wyjdzie jak cena ze sklepu. Kiedyś kobieta z targu chciła mi wcisnąć szynkę wp. Jako odziec cielecy :confused:
 
 
bura4 

Barfuje od: 1998
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 18 Lip 2012
Posty: 327
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2013-06-15, 15:21   

disel napisał/a:
bura4 napisał/a:
Słuchajcie, będe w Bielsku za niedługo na około tydzień i mam zagwozdkę, bo koleżanka nie ma przepaścistych zamrażalników żeby mi psowe mięcho upchać... Czy znacie jakieś fajne sklepy w BB gdzie znajdę ciekawe kąski?? Słyszałam coś o bazarze w Będzinie -ale to jakieś 60 czy 80 km od BB... Czy w Auchan BB dopadnę baranka w ludzkich cenach?? W Wawie można się obłowić, a u nasz w Rzeszówku ceny barana jak z kosmosu...



Ja znam targowisko w Będzinie, i odradzam :-| Trzeba bardzo uważać co ci wcisną. Chyba że ktoś sie bardzo dobrze zna, i ma swoją wagę bo te ich wagi są takie że jak w domu przeliczysz wszystko to wyjdzie jak cena ze sklepu. Kiedyś kobieta z targu chciła mi wcisnąć szynkę wp. Jako odziec cielecy :confused:


O kurdę!! A nie ma tam w okolicy jakiejś rzeźni czy coś?? Nie marzy mi się mykać do Makro po baraninę za 150 zł/kg ;-)
 
 
Kascok 

Dołączyła: 20 Lis 2015
Posty: 15
Wysłany: 2015-11-25, 20:41   

Znalazłam w internecie dystrybutora mrożonych karm z Bielska. Ich strona internetowa widnieje pod nazwą ECOkarma. Mają między innymi żołądki wołowe nieczyszczone w fajnej cenie, co bardzo mnie zainteresowało :) Czy ktoś kupował już ich produkty? Jeżeli tak, to czy są dobrej jakości i czy warto się u nich zaopatrzyć?
 
 
Lena06 


Barfuje od: 28.07.2014
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 21 Lip 2014
Posty: 1292
Wysłany: 2015-11-25, 21:14   

Tutaj Sushi troszkę opisała zakupione z tej firmy żarełko (znaczy myślę, że to ta sama firma...)
http://www.barfnyswiat.or...p=103602#103602
 
 
desa 

Dołączyła: 08 Lis 2015
Posty: 1
Wysłany: 2016-05-18, 11:31   

Kascok napisał/a:
Znalazłam w internecie dystrybutora mrożonych karm z Bielska. Ich strona internetowa widnieje pod nazwą ECOkarma. Mają między innymi żołądki wołowe nieczyszczone w fajnej cenie, co bardzo mnie zainteresowało :) Czy ktoś kupował już ich produkty? Jeżeli tak, to czy są dobrej jakości i czy warto się u nich zaopatrzyć?


Dwa tygodnie temu brałam z EcoKarmy i mięsko po odmrożeniu ładnie pachnie. W króliku trochę futra, indyk wygląda na tłustawy ale ze wszytskich paczkowanych mięs (as-pol, primex) jak dotąd najlepsza jakość.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne