BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Szczepienia - dobrodziejstwo czy pomyłka medycyny?
Autor Wiadomość
Dieselka 


Barfuje od: maj 2011
Udział BARFa: 90-100%
Wiek: 39
Dołączyła: 29 Gru 2012
Posty: 1350
Skąd: prawie Wrocław
Wysłany: 2016-11-19, 20:13   

jesssu kto twierdzi ze szczepionka nie jest traktowana jak lek i ze testuje się ją "kilka dni"?
_________________
Paulinka i Dieselek
 
 
Sandra 
Ekspert

Pomogła: 18 razy
Dołączyła: 29 Gru 2011
Posty: 3447
Wysłany: 2016-12-11, 19:48   

https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be
  Zaproszone osoby: 2
 
shana55 
Ekspert

Barfuje od: 08.2012
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 5339
Wysłany: 2016-12-11, 21:27   

......i wszystko jasne... :evil: :shock:
 
 
Sandra 
Ekspert

Pomogła: 18 razy
Dołączyła: 29 Gru 2011
Posty: 3447
Wysłany: 2016-12-12, 16:19   

....jasne, szkoda, ze nie dla wszystkich, ale nalezy się cieszyć, bo % uswiadomionych rośnie z roku na rok, a będzie coraz lepiej...mam nadzieję.
  Zaproszone osoby: 2
 
Basiek 

Barfuje od: 2014
Udział BARFa: 50-75%
Pomogła: 4 razy
Wiek: 58
Dołączyła: 14 Cze 2016
Posty: 421
Skąd: Konin
Wysłany: 2016-12-12, 20:31   

Moja znajoma dostała karę do zapłacenia za to, że nie szczepi syna. Ona ok 500zł i mąż też. Prawdą jest, że coraz więcej osób jest świadomych, ale są zastraszani sądami, karami finansowymi, nieprzyjęciem dziecka do przedszkola :-( .
 
 
Sandra 
Ekspert

Pomogła: 18 razy
Dołączyła: 29 Gru 2011
Posty: 3447
Wysłany: 2016-12-23, 20:02   

Szanowni Państwo,

Życzę Wam spokojnych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz zdrowego, pomyślnego nowego roku 2017.

Oczekujemy, że wiele się zmieni w tym roku na lepsze. Najważniejszą sprawą jest ratowanie dzieci przed szczepiennymi okaleczeniami oraz zatruciem żywnością pełną pestycydów, herbicydów i hormonów. To musi stać się nadrzędnym celem wszystkich rodziców, dziadków, lekarzy, nauczycieli, polityków, obywateli. Dla przetrwania narodu nie ma ważniejszej sprawy niż zabezpieczenie zdrowego rozwoju młodych pokoleń.

Warto posłuchać (lub przeczytać) doskonałego przemówienia Laury Hayes nt. wartości i sensu szczepień dzieci. Laura jest matką autystycznego 20-latka, ciężko okaleczonego szczepieniami w niemowlęctwie. Osobiście poznała tragiczne skutki dla życia i zdrowia dzieci ze strony szczepień i dogłębnie zapoznała się z faktami medycznymi oraz naukowymi dotyczącymi powikłań poszczepiennych, z ich aspektami prawnymi i społecznymi. Mówi językiem zrozumiałym dla wszystkich, dlatego jej przemówienie jest bardzo przekonujące dla każdego. Przypomina, że nigdy nie przeprowadzono żadnych badań, które by udowodniły że szczepienia są bezpieczne i skuteczne, a mimo to w USA i wielu innych krajach pod naciskiem lub przymusowo aplikuje się je niemowlętom. Skutki tego są tragiczne dla młodych pokoleń. Obowiązek/przymus szczepień trzeba nazwać bez eufemizmów tym czym jest – mengelowskim eksperymentem pseudomedycznym i holokaustem dzieci. Winę za szczepienne zbrodnie popełniane na dzieciach ponoszą kartele farmaceutyczne, skorumpowane instytucje medyczne (CDC, Sanepid, ministerstwa zdrowia), szczepiący lekarze, media, a także instytucje naukowe i wydawnictwa naukowe ukrywające lub fałszujące prawdę o szczepieniach.

(Włącz i ustaw na j. polski napisy za pomocą wbudowanego w playerze translatora/Red. W-P)

http://www.ageofautism.co...conference.html

Polecam też ciekawy wywiad z Robertem Kennedym Jr. (synem zamordowanego senatora Roberta Kennedy – brata prezydenta Johna Kennedy). Autor jest prawnikiem i aktywistą ekologicznym, od lat także aktywistą walczącym z kartelami farmaceutycznymi i skorumpowanym systemem opieki medycznej, które doprowadziły do bezprecedensowego okaleczenia młodych pokoleń trującymi szczepionkami.

http://en.calameo.com/rea...49d8274?page=20

Prof. Maria Dorota Majewska

Wolna Polska – Wiadomości Wolna Polska – Wiadomości – Informacje Świat Polska
http://superdziennik.pl/u...orota-majewska/
  Zaproszone osoby: 2
 
gerda 


Udział BARFa: 75-90%
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 1576
Skąd: podlaskie
Wysłany: 2017-01-27, 13:47   

Co można o tym myśleć ? https://astromaria.wordpress.com/2017/01/26/wirus-odry-nie-istnieje-a-inne-wirusy/
 
 
Sandra 
Ekspert

Pomogła: 18 razy
Dołączyła: 29 Gru 2011
Posty: 3447
Wysłany: 2017-01-28, 14:52   

@gerdo, to jest całkiem prawdopodobne.
W świetle pojawiających sie kolejnych rewelacji, które odkrywają ludzie ze świata nauki coraz trudniej twierdzić, że to teorie spiskowe. Coraz trudniej będzie mediom ustami i tzw. expertów i autorytetów ośmieszyć i wykpić fakty. Ponoć rok 2017 juz nazywa sie rokiem ujawniania prawdy i to nie tylko w dziedzinie szczepionek.
  Zaproszone osoby: 2
 
Laidee 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 09 Paź 2014
Posty: 180
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-01-31, 14:27   

gerda napisał/a:
Co można o tym myśleć ? https://astromaria.wordpress.com/2017/01/26/wirus-odry-nie-istnieje-a-inne-wirusy/


Artykuł już nie istnieje, ale z tego, co udało mi się ustalić, to Zięba stwierdził, że sąd uznał, że wirus nie istnieje. O mamo, a ja myślałam, że sąd rozstrzyga o prawie, a nie o biologii...

Nowy artykuł jest tu: https://astromaria.wordpress.com/2017/01/31/a-jednak-wirus-odry-nie-istnieje/ I poświeciłam czas na przeczytanie zarówno artykułu, jak i orzeczenia niemieckiego, na podstawie którego niby to artykuł powstał. W oryginale. I wiem jedno. Stwierdzenie, że "sądowi udało się wykazać niezbicie, że wszystkie dowody na istnienie wirusa odry są zwykłym oszustwem" jest okropną ściemą.

Po pierwsze, w europejskich systemach prawnych sądy nic nie wykazują. Inicjatywa dowodowa należy do stron. W tej sprawie również sąd nic nie wykazywał.

Po drugie, sąd nie rozstrzygał o prawdziwości przedstawionych dowodów, bo sprawa nie dotyczyła istnienia wirusa jako takiego. Tylko nagrody, która miałaby zostać przyznana za dostarczenie konkretnych publikacji potwierdzającej istnienie i rozmiar wirusa. Spór dotyczył tego, czy przedstawione publikacje naukowe spełniają warunek formalny, który wyznaczony został w ogłoszeniu o nagrodzie. Okazało się, że nie spełniają. Przykładowo, nie wszystkie publikacje zawierały jednocześnie dowody na istnienie i rozmiar wirusa. Część dowodziła wyłącznie jego istnienia...

Po przeczytaniu artykułu zrobiło mi się słabo. Serio. Albo ktoś ma tak nikłą wiedzę prawną, że nie jest w stanie orzeczenia zrozumieć, albo dokonuje celowej manipulacji czytelnikiem. Innego wyjaśnienia nie znajduję.

A nie, przepraszam, doczytałam. Z tego, co autorka bloga pisze w innym miejscu, powoływała się wyłącznie na źródła zagraniczne.

Cytat:
Był tam również link do wiadomości w języku niemieckim, ale… mało kto zna ten język, a translatory z niemieckiego tłumaczą tak, że nic nie można zrozumieć. Dlatego nie sprawdziłam.


Szacun autorce za szczerość 8-) Może jednak gdyby sprawdziła u źródła, to nie pisałaby takich rzeczy... Swoje rewelacje autorka zaczerpnęła nie z jakichkolwiek publikacji naukowych, ale ze strony walczącej z NWO. I po co nam nauka, jak wystarczy cytowanie konspiracyjnych teorii?

Sandro, z całym szacunkiem, ale w cytowanych przez Ciebie artykułach mało jest faktów. Co do rewelacji dr Majewskiej to polecam analizę dokonaną już przez kogoś innego: http://blogdebart.pl/tag/majewska/ Warto przeczytać.
Mnie zaalarmował już sam fakt powoływania się przez panią dr na zupełnie skompromitowanego Wakefielda. Jeżeli pani dr podpiera się takimi "ekspertami" to ja nie mam żadnych pytań. No, może jedno. Czy to etyczne zachowanie, gdy we własnych wypowiedziach podpiera się przede wszystkim własnymi publikacjami...

Im częściej widzę te wszystkie szczepionkowe ostrzeżenia głoszone na podstawie tak nieudolnie przekłamanych wyników badań tym bardziej mnie mdli. Rozumiem, prawo wyboru i w ogóle. Ale czy naprawdę nie sądzicie, że wybór to się powinno mieć na podstawie rzetelnych badań i danych, a nie takich farmazonów?

Te całe Majewskie, Jaśkowskie i reszta nie potrafią nawet cytowanych wyników badań naukowych "sfałszować" tak, by pobieżna analiza źródeł nie doprowadziła do wniosku, że to wszystko to bzdury z palca wyssane. Wiem, że już to pisałam, ale powtórzę raz jeszcze. Nienawidzę, gdy jakikolwiek autor jakiejkolwiek publikacji tworzy artykuł zakładając, że jestem ostatnim debilem, który ma problem z podstawową weryfikacją czytanej informacji.

Tak czy inaczej, każda kolejna lektura "wolnych mediów" i innych podobnych rewelacji umacnia mnie jedynie w przekonaniu, że ruch antyszczepionkowy nie dysponuje żadnym rzetelnym źródłem informacji o szkodliwości szczepień i musi posiłkować się tanimi chwytami w typie przeinaczania wyników badań czy podpierania własnych teorii własnymi publikacjami. Zresztą, może i dobrze, że te cytowane przez antyszczepionkowców publikacje są tak właśnie konstruowane, bo w ten sposób nie poświęcam dużo czasu na weryfikację kolejnych teorii, dochodząc po 5 minutach do wniosku, że chyba jednak znowu coś komuś nie wyszło. Ale, jak to mówią, papier wszystko przyjmie. 8-)

Jeszcze edyta mała.

Sandra napisał/a:

W świetle pojawiających sie kolejnych rewelacji, które odkrywają ludzie ze świata nauki coraz trudniej twierdzić, że to teorie spiskowe.


Sandro, jeden z podlinkowanych przez Ciebie filmików to wypowiedź Sherri Tenpenny.
Pani przedstawia się jako dr, ale nie jest praktykującym lekarzem tylko osteopatą czyli specjalistą od medycyny alternatywnej. Co zabawne, australijskie stowarzyszenie osteopatów stwierdza, że pani Tenpenny osteopatką nie jest, bo jej poglądów z osteopatią pogodzić się nie da.

Cytat:
Osteopathy Australia issued a statement to distance themselves from Tenpenny's claims, saying that "Dr Tenpenny is not an osteopath … nor is she registered as a health practitioner in Australia," and "Osteopathy Australia, as a peak body for osteopaths in Australia, support public vaccination programs as important public health initiatives. Parents with questions or concerns should consult a medical practitioner, maternal health nurse, or state health department


Rewelacje to ta pani na pewno głosi. Ale to ma być "człowiek ze świata nauki"?Aj pliz ju... Ani z niej naukowiec, ani lekarz. Ta Pani żyje po prostu z wygłaszania antyszczepionkowych rewelacji. Nie ma wykształcenia ani praktyki w zakresie immunologii, nie ma w tym zakresie żadnych publikacji naukowych. Do takich ludzi ma należeć wg Ciebie 2017 r.?

Szykuję się w takim razie na upadek cywilizacji i koniec świata :banghead:

I jeszcze jedna edyta:

Sandra napisał/a:

Dobra wiadomość: Monsanto przed trybunalem w Hadze

Jesienią b.r. firma Monsanto zostanie postawiona przez wybitnych naukowców i ekologów przed trybunałem w Hadze za ecocide przeciw naturze oraz ludzkości. I to będzie prawdopodobnie znaczyć adieu dla faszystowskiej umowy TTIP, dającej korporacjom pełną władzę nad państwami i obywatelami Europy i USA. http://www.naturalnews.com/052588_Monsa ... Hague.html

Należy oczekiwać, że ten sam los czeka wkrótce kartele farmaceutyczne, które dla mega zysków z premedytacją okaleczają i zabijają toksycznymi szczepionkami miliony dzieci i dorosłych na świecie, popełniając ewidentne zbrodnie przeciw ludzkości. Przed trybunałem postawieni będą też politycy, którzy dla personalnych zysków zmuszali (ustawami czy dekretami) obywateli do okaleczania siebie i swych dzieci tymi szczepionkami.

Nad. e-mailem- prof. M.D. Majewska

http://www.monitor-polski...unalem-w-hadze/


Przyznam się. Przed monitorem zaklęłam okropnie, bardzo brzydko i kilka razy. Bo, abstrahując od oceny Monsanto, taka ohydna manipulacja przekracza już wszelkie granice etyki, nie mówiąc o granicach dobrego smaku.

Nie przed żadnym Trybunałem w Hadze. Nie przed żadnym sądem nawet, o trybunale nie wspomnę. Grupa ludzi skrzyknęła się w Hadze i zrobiła transmitowany live "show" pod nazwą "Międzynarodowy Trybunał Monsanto". http://monsanto-tribunal.org/ No, ale kto by tam zwracał uwagę na takie szczegóły. Trybunał to trybunał. Haga to Haga. Grunt, żeby w eter poszło i dało się zarobić :evil:

Miałam nawet ambicję skomentować to o polio, ale w sumie to nie sądzę, by to zrobiło komuś większą różnicę. To może skomentuję ;-)

Przeczytałam oryginalny wywiad na VOX z Philipem Minorem i nawet mnie nie zdziwiło, że po raz kolejny antyszczepionkowa tuba wyjęła zdanie z kontekstu i zbudowała na nim cały artykuł, zupełnie odwracając sens oryginalnej wypowiedzi. To, czego w wypowiedzi nie było, to statystyka, z której wynika, że więcej zachorowań polio notuje się na skutek przyjęcia szczepionki niż wskutek zarażenia "naturalnego". Była natomiast statystyka zupełnie przeciwna.

Wymowa oryginalnego artykułu jest taka, że z pół miliona zachorowań na polio rocznie zeszliśmy do jakiejś setki przypadków. Że szczepionki na polio są niezwykle skuteczne, co dowodzi właśnie ww. Że szczepionka może być podawana w zastrzyku lub doustnie. Szczepionka doustna jest tańsza, ale ma aktywną postać wirusa, stąd może się po niej pojawić zachorowanie. Stąd z kolei konieczne są prace nad bardziej bezpieczną wersją szczepionki podawanej doustnie. Wciąż jednak ilość zachorowań polio drogą naturalną kilka razy przekracza zachorowania poszczepionkowe. W teorii więc możliwa jest sytuacja, w której na skutek powszechnych szczepień liczba zachorowań naturalnych będzie niższa od tych poszczepionkowych. Ryzyko zachorowania poszczepiennego to 1: 1,5 mln.

Błagam, szanujmy się. Jak tu wklejamy linki czy inne cytaty to poświęćmy 5 minut na to, by zweryfikować to, co wklejamy.
 
 
Sandra 
Ekspert

Pomogła: 18 razy
Dołączyła: 29 Gru 2011
Posty: 3447
Wysłany: 2017-02-27, 16:41   

@Laidee,
Cieszy mnie, że znalazł się ktoś, komu nie szkoda było czasu i energii aby wykorzystując swe zdolności analityczne zrobił kawał roboty.
Zapewne masz wiele racji podnosząc problem dyskredytowania osób ze swiata nauki, badań naukowych, fałszowania statystyk oraz pobocznych kwestii.
Działa to w obie strony,bo jak wiesz kij ma dwa końce.
Do niedawna na tę "ohydną " tubę propagandową miała wyłączność tylko jedna strona tj BIG Pharma ale czasy się zmieniają.
Świadomość ludzka ewoluuje i częściej sami ludzie chca docierać do swojej PRAWDY.

Nie jestem naukowcem, lekarzem immunologiem ani też prawnikiem, jestem zwyczajnym czytaczem i czasem cos wlepię na BŚ głównie dla osądu innych ciekawych, co własnie byłaś uczyniłaś...
Nie zamierzam bronić tez zawartych w podlinkowanych art., bo tak jak zaznaczyłam , nie znam się na tym. Zamieszczenie materiałów wątpliwej wartości (wg ciebie) nie oznacza, że nie mam szacunku do Forumowiczów...wprost przeciwnie.
Nasza wymiana poglądów i szczegółowe analizy skąd i kto się wywodzi oraz czy mniej lub bardziej zafałszowano dane, niestety nie oznaczają, ze problem szczepionkowy zniknie.
A szkoda.
Wszelkie znaki na ziemi i niebie mówią, że coś na rzeczy jest i to COŚ wcale nie jest małe.
Nie powstałby ruch antyszczepionkowy gdyby było ok' lub gdyby poszkodowani dostawali rzetelną prawdę.

O co bój sie toczy ? Z jedenej strony o "rząd dusz" i gigantyczne pieniądze, a z drugiej strony walka na śmierc i życie, a raczej o życie...
Byłaś uprzejma nadmienić ;
Laidee napisał/a:
Te całe Majewskie, Jaśkowskie i reszta nie potrafią nawet cytowanych wyników badań naukowych "sfałszować" tak, by pobieżna analiza źródeł nie doprowadziła do wniosku, że to wszystko to bzdury z palca wyssane.

Mocne.
Ja nie mam nawet ułamka wiedzy tych dwojga i żywię do nich szacunek ale jak widać zdyskredytować można każdego i wszystko...
@Laidee, to nic nie da, bo przyjda po nich kolejni, a jest ich coraz więcej, bo coraz więcej jest odkrywanych tajemnic BIG Pharmy, coraz więcej jest skrzywdzonych dzieci i ich rodzin.
Przejrzałam polecony przez ciebie materiał pod odnośnikiem http://blogdebart.pl/tag/majewska/
Nie skomentuję.
Niechaj każdy pozostanie przy swoim zdaniu.
Natomiast powtórzę się, że ponoć rok 2017 juz nazywa sie rokiem ujawniania prawdy i to nie tylko w dziedzinie szczepionek.
  Zaproszone osoby: 2
 
Laidee 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 09 Paź 2014
Posty: 180
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-03-02, 15:10   

Sandro, nie obraź się, bo nie mam nic złego na myśli, ale wydaje mi się, że na siłę starasz się zracjonalizować istnienie ruchu antyszczepionkowego.

Zupełnie nie zgadzam się z tym, że
Cytat:
Nie powstałby ruch antyszczepionkowy gdyby było ok' lub gdyby poszkodowani dostawali rzetelną prawdę.


Oczywiście, problem może być z tym dostępem do rzetelnych danych, ale żaden ograniczony dostęp nie uprawnia do manipulacji wynikami badań i przedstawiania teorii wyssanych z palca. Ani do przeinaczania wyroków sądów w celu podbudowania własnych teorii. Nie jest zdecydowanie tak, że nie powstałby żaden ruch, gdyby było ok. Bo powstanie wszelkich ruchów czy poglądów nie ma takiego mechanizmu, jak zakładasz.

Stosując ten pogląd można by stwierdzić (wybacz brutalne porównanie) że faktycznie coś może być w tym, że czarni są gorsi od białych skoro są ruchy, które takie poglądy głoszą. Że istnieje UFO, skoro ktośtam twierdzi, że został porwany. I że ateiści nie mają racji, skoro istnieje przynajmniej jedna wiara.

Może i moje teorie są mocne. Ale zdecydowanie mocniejsze sformułowania i zarzuty znajdziesz u pani Majewskiej.

Problem z tzw. Big Pharmą jest taki, że większość źródeł omawiających tę kwestię to także materiały "spiskowe", w których rzetelnych informacji jest tyle, co na lekarstwo. Trzeba pamiętać, że przemysł farmaceutyczny to jednak przemysł i biznes, ale wydaje mi się, że posądzanie farmaceutycznych koncernów o wszelkie zło na tej ziemi panujące to jednak lekkie przegięcie.

Po raz kolejny powtórzę, ze ludzki mózg skonstruowany jest tak, ze widzi powiązania tam, gdzie ich nie ma, lubi rzeczy niewyjaśnione i tajemnicze, a spiskowe teorie w szczególności. Powinniśmy być świadomi tych ograniczeń i starać się podpierać dowodami,a nie atrakcyjnymi teoriami, choćby po to, by w pogoni za atrakcyjnym spiskiem nie przegapić informacji naprawdę ważnych i dla nas istotnych. Nasz mózg działa tak, że jesteśmy tym, co czytamy. Im dłużej czytamy jednostronne newsy tym bardziej w nie wierzymy i tym bardziej zamykamy się na inne poglądy.

Doceniam, ze przebrnęłaś przez mój post. Chociaż mamy inne poglądy, naprawdę mnie cieszy, że można tu sobie podyskutować z fajnymi ludźmi w fajnej atmosferze :kwiatek:
 
 
Sandra 
Ekspert

Pomogła: 18 razy
Dołączyła: 29 Gru 2011
Posty: 3447
Wysłany: 2017-03-22, 14:43   

Wracam do wcześniejszego postu gdzie wypowiadasz sie na temat p.A. Wakefielda...
Laidee napisał/a:
Sandro, z całym szacunkiem, ale w cytowanych przez Ciebie artykułach mało jest faktów. Co do rewelacji dr Majewskiej to polecam analizę dokonaną już przez kogoś innego: http://blogdebart.pl/tag/majewska/ Warto przeczytać.
Mnie zaalarmował już sam fakt powoływania się przez panią dr na zupełnie skompromitowanego Wakefielda. Jeżeli pani dr podpiera się takimi "ekspertami" to ja nie mam żadnych pytań.

Polecam do wysłuchania materiał;
https://www.youtube.com/watch?v=PA2cMPWiREk
W diach 1-2 kwietnia w katowickim Spodku będzie spotkanie z tym skompromitowanym ekspertem, jak go nazywasz i będzie mozliwość zadania mu pytań i postawienia mu zarzutów wprost.
Może zechcesz skorzystać, bo tak jak wcześniej zaznaczyłam ja nie jestem merytorycznie przygotowana do tego typu dysputy.
Poza tym jest zasada, że gdy mamy okazję, to dyskutujemy z autorem ;-) a nie z poplecznikami.
Szczerze polecam udziała w spotkaniu, ja mam zamiar tam być.
  Zaproszone osoby: 2
 
Sandra 
Ekspert

Pomogła: 18 razy
Dołączyła: 29 Gru 2011
Posty: 3447
Wysłany: 2017-04-04, 18:38   

Zamieszczam krótką relację ze spotkania;
Cytat:

Przełomowa konferencja zakończy szczepionkowy eksperyment na naszych dzieciach.
W ubiegły weekend 01-02 kwietnia w katowickim spodku odbyła się wyjątkowa konferencja pod hasłem „WIOSNA ZDROWIA” w której uczestniczyło około 4 tysiące osób w tym ponad 400 lekarzy z całego kraju. Prelegentami tego niezwykłego wydarzenia byli eksperci światowego formatu w dziedzinie medycyny. Wystąpili między innymi dr Andrew Wakefield, Jerzy Zięba, dr Jorge Flechas, dr Janusz Kołodziejczyk, dr Hubert Czerniak.

Dr Wakefield powraca w pięknym stylu – powstaje niczym Fenix z popiołów i odsłania po raz kolejny ukrywane fakty na temat szczepień. Po raz pierwszy publicznie odpowiedział na wszystkie pytania związane z kontrowersyjną publikacją z 1998 roku zamieszczoną w czasopiśmie Lancet. Dr Wakefield rozwiał tym samym wszelkie wątpliwości oraz obalił gigantyczne plotki i kłamstwa celowo rozpowszechniane pod jego adresem, przez skorumpowany świat medycyny akademickiej. Dziś już wiemy, że w głośnej sprawie doktora Wakefielda NIE BYŁO ŻADNEGO OSZUSTWA ! Wystąpienie doktora Huberta Czerniaka co kilka minut przerywane było gromkimi brawami, przedstawił on perfekcyjnie i klarownie różne patologie służby zdrowia oraz systemu szczepień w naszym kraju. Doktor Czerniak podał konkretne przykłady tragicznych przypadków NOP wśród swoich pacjentów w tym u polskich żołnierzy.

Media głównego nurtu finansowane i sterowane przez koncerny farmaceutyczne robią wszystko, aby odwrócić uwagę od tego przełomowego wydarzenia, oraz ukryć niewygodne fakty. Niestety nie są już w stanie powstrzymać fali prawdy jaka dociera każdego dnia do kolejnych rodziców. Dlatego warto przekazywać wszelkie informacje na ten temat, warto również przyłączyć się do protestów jakie odbędą się w najbliższym czasie. 06.04.17 godzina 13:30 Warszawa ul. Sobieskiego 110 (siedziba NIL) Stop cenzurze farmaceutycznej. Protest w obronie lekarki dr Katarzyny Bross, która stanie przed sądem za mówienie prawdy, na sejmowej debacie w 2015 roku, za tę wypowiedź: https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be

3 czerwca 2017 odbędzie się międzynarodowy protest rodzin poszkodowanych przez szczepienia i ich przymus, warto przyłączyć się do tej akcji lub poinformować rodziców, którzy padli ofiarami szczepionkowego terroru, więcej na ten temat: https://www.facebook.com/events/230767594064959/

Kontrowersyjny film Wakefielda „Vaxxed” na temat szczepień miał zostać wyświetlony 03.04 przez stację TVN 7 został jednak zdjęty z anteny…Można go obejrzeć na You Tube, lub na stronie CDA pod adresem: http://www.cda.pl/video/1055749b1

Konferencja w Katowicach to przełomowe wydarzenie, wykorzystajmy ten wyjątkowy moment, zanim będzie za późno. To w naszych rękach spoczywa obecnie cała przyszłość kolejnych pokoleń. Najwyższy już czas powiedzieć STOP !


http://siwacki.com/przelo...zych-dzieciach/
  Zaproszone osoby: 2
 
AniaR 


Barfuje od: 2005
Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 447
Skąd: z daleka
Wysłany: 2017-04-05, 15:40   

Sandra - ja nie bylabym taka optymistyczna, jesli chodzi o Wakefielda. I cala reszte. Informacje na powyzszy temat podane juz byly dosc dawno, jednak oficjalnie nikt o tym nie wie i nie podaje do szerokiej publicznej wiadomosci. Wakefield jest przez wielu lekarzy i wladze oficjalnej medycyny potepiany i wyrok sadowy przytaczany jako niezaprzeczalny argument a anty-szczepionkowcy wysmiewani. Tylko rodzice z ciezko chorymi dziecmi sa zostawieni samym sobie i tylko wyobrazam sobie co oni czuja.
W Stanach jest ogromne parcie na szczepienia, w tej chwili dazy sie do wyszczepienia calej populacji, nie tylko dzieci ale i doroslych :-(
_________________
http://www.garnek.pl/aniar/a
 
 
Tufitka 
Ekspert

Barfuje od: 17.02.2013
Udział BARFa: 75-90%
Pomogła: 20 razy
Dołączyła: 21 Sty 2013
Posty: 3006
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-04-05, 18:18   

AniaR napisał/a:
W Stanach jest ogromne parcie na szczepienia, w tej chwili dąży się do wyszczepienia całej populacji, nie tylko dzieci ale i dorosłych
a z czego taki nacisk wynika? Czyżby przewidywali wojnę biologiczną?
_________________
„Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.”
George Bernard Shaw
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne