BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Praca magisterska a wykorzystanie treści z forum
Autor Wiadomość
Mokusia 

Dołączyła: 13 Wrz 2017
Posty: 1
Wysłany: 2017-11-10, 14:27   Praca magisterska a wykorzystanie treści z forum

Forumowicze i Administratorzy,

Zwracam się do Was z tematem ważnym, ponieważ chciałabym napisać pracę magisterską (na której pomysł wpadłam dzięki zainteresowaniu BARFem parę miesięcy temu) związaną właśnie z tematyką BARF.
Praca ma roboczy tytuł ''Jak weganie i wegetarianie opisują/radzą sobie/podchodzą do/ sposobu karmienia swoich podopiecznych wg podejścia BARF".

Moja praca skupiałaby się na tym, jak osoby, które same nie jedzą mięsa z przyczyn ideologicznych, godzą swoje poglądy z tym, jak karmią swoje psy i koty.
Chciałabym znaleźć sposób, dzięki któremu będzie można pomagać osobom w takim położeniu, wspomóc w rozwiązywaniu ich dylematów. Ale żeby do tego doszło, potrzebuję zrobić analizę Waszych wypowiedzi z kilku wątków.

I teraz bardzo ważna informacja! Dane osobowe, nicki - będą poza analizą. Potrzebne mi będą jedynie treści postów, z wyłączeniem odnośników do konkretnych osób. Tylko informacje, które są opisem przeżyć, spostrzeżeń, podejścia.

Piszę o tym dlatego, ponieważ potrzebuję zgody (za regulaminem) konkretnych osób, na wykorzystanie treści postów z danych wątków. Chodzi głównie o ,,wątek dla wegetarian".

Pytanie do Was (wysłałam już maila do administracji forum, czekam na odpowiedź) jak to zrobić technicznie -> czy mam napisać do Wszystkich po kolei, do każdej osoby której post mnie interesuje, o zgodę na wykorzystanie jego treści? Czy np. napisać przy każdym wątku, który mnie interesuje, prośbę o zgodę na wykorzystanie zawartych w nim treści? Co w przypadku osób, które już nie wchodzą na forum a ich wypowiedzi stanowią cenną informację? Co na to administracja?

Moi drodzy, to dla mnie szalenie ważne aby napisać tę konkretną pracę - m.in. dlatego, że po roku pisania pracy na zupełnie inny temat, zmieniłam promotora i tematykę. Ponieważ uważam, że nie chcę produkować kolejnego stosu papierów, które skończą na dnie szuflady na uczelni.
Chciałabym realnie stworzyć coś, co ma cel, co czemuś służy - ale nie zrobię tego bez Waszej pomocy, potrzebuję Waszych zgód, będą one dołączone wydrukowane jako formalne potwierdzenie,zgodnie z prawem wykorzystanych danych.

Liczę na odpowiedzi, co myślicie i jak to rozwiązać :?: :-D
_________________
To ja, od pracy magisterskiej -> Wrocław
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne