BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Piernikowo
Autor Wiadomość
nomi11 

Barfuje od: 12.2011
Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 08 Sty 2012
Posty: 4
Skąd: Toruń
Wysłany: 2012-09-05, 13:31   Piernikowo

Cześć i czołem!

Podglądam Was już od zeszłego roku, zanim trafiło do mnie pierwsze futro, ale jakoś nie było okazji włączyć się do żadnej dyskusji ;).

Obecnie mam 3 koty: Nomi, Taru i Mimi.

Nomi to mój pierwszy kot, wzięliśmy ją w zeszłym roku pod koniec listopada ze schroniska z Bydgoszczy, kosztowała nas 1 mandat, ale lepiej przemilczmy ten temat ;P. Od początku była strasznym łobuzem, niczego i nikogo się nie bała i zawsze bardzo lubiła gości i była wielką fanką podróży. Bardzo lubi skakać i od samego początku barfuje. Jest już po sterylce, którą dosyć dobrze zniosła (miała tylko małą depresję kołnierzową, ale na szczęście jej przeszło). Odkąd mamy maluchy bardzo się uspokoiła i dużo mniej broi. Lubi się z Mimiasem, ale z Tarusem za bardzo za sobą nie przepadają, aczkolwiek ciężko mi ocenić czy ich gonitwy to zabawa czy raczej walka o dominacje. Nomi jest tygrysio-bura.

Taru i Mimi trafiły do nas razem jakoś na wiosnę, rodzeństwem nie są, ale jak rodzeństwo się wychowują ;). Taru jest pingwinkiem, to w ogóle kotka idealna - bawi się wszystkim co do zabawy dostanie (Nomiak jest pod tym względem strasznie wybredny), przychodzi na mizianko często i chętnie, nie wybrzydza i wciąga wszystkie mieszanki. Każdemu życzę takiego kota ;).

Mimias jest młodsza od pozostałych futer (od Tarusa niby tylko 2 tygodnie, ale jest tez od niej wyraźnie mniejsza) i wygląda jak mały whiskas :>. Jest strasznie strachliwa, nie lubi brania na ręce i dosyć dziwnie sie zachowuje podczas miziania. Bardzo lubi się bawić i psocić na potęgę z Tarusem.

Jak tylko mi się uda to zapodam jakieś focie. Jest tu w ogóle ktoś z Torunia?
 
 
ewka 

Barfuje od: 05.2012
Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 09 Cze 2012
Posty: 11
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-09-05, 13:53   

moja whiskasowa koteczka też nie lubi brania na ręce, znam jeszcze jeden egzemplarz jak z reklamy który też się tak zachowuje :)

czekamy na zdjęcia gromadki :-)
 
 
hipoteza 


Barfuje od: 07/2011
Udział BARFa: 50-75%
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 226
Skąd: Legnica
Wysłany: 2012-09-19, 11:24   

Witajcie, też czekam na zdjęcia :-)
_________________
Mam kota na gorącym dachu mojej głowy...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne