BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Witam wszystkich
Autor Wiadomość
GiaDaisy 

Barfuje od: zaczynam
Dołączyła: 10 Lut 2018
Posty: 1
Skąd: Trzebinia
Wysłany: 2018-02-12, 11:02   Witam wszystkich

Witam wszystkich i dziękuję za przyjęcie do barfnego świata :-) Jestem posiadaczką 3 wspaniałych MCO dwóch w wieku 1,5 roku Grado i Fokus i jednego 8 miesięcy Havana. Do niedawna miałam dwa cudowne psiaki, ale niestety tydzień temu pożegnałam jednego z nich :-( jakby tego było mało jeden z kotów ma złe wyniki badań..podwyższony fosfor,mocznik,crea w górnej granicy..sdma podwyższone o 0,07 :-( 3 miesiące temu zrobiłam mu kontrolne badania i było ok..ale badania w górnej granicy normy..więc od razu pojechaliśmy do Warszawy do nefrologa..zobaczył zmiany w przedubowie nerek..dostał semintrę i bierze ją do tej pory..czytam o barfie od jakiś 3 miesięcy, najwyższy czas zabrać się za praktykę..miałam tylko nadzieję..że to będzie barf dla zdrowych kotów..a nie nerkowych..na razie jestem załamana chyba najbardziej strachem, że tego wszystkiego nie ogarnę :-( dwa z moich kotów jedzą puszki i mieso z easy barf sensitive a ten który ma problem jest wybredny i dostaje purizon oraz mieso z suplementami i naprawde ciezko przestawic go na inne jedzenie..nie pozwolono mi go glodzić..wiec je tak jak na hodowli..z tamtymi dwoma się udało..ale ten jest nisamowitym uparciuchem..chce wyeliminować suchą w ogóle..boże mam nadzieję, że pomożecie. Jadę teraz na szkolenie z barfa.. może to rozjaśni bardziej całą masę informacji którą muszę przyswoić. Jak się uda dodam zdjęcia moich kochanych pupili :-)
_________________
GiaDaisy
 
 
Agnieszka Basza 

Dołączyła: 30 Sty 2018
Posty: 1
Wysłany: 2018-02-14, 16:32   

Dzień Dobry. Dziękuję za przyjęcie mnie do BARFny Świat
 
 
Anilina 

Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 24 razy
Dołączyła: 20 Lip 2017
Posty: 995
Wysłany: 2018-09-17, 16:04   

GiaDaisy,
jak Ci idzie BARFowanie? Udało się przestawić koty, szczególnie nerkowca?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne