BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Grega z ferajną wita :)
Autor Wiadomość
Grega 

Barfuje od: 9 lat
Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 22 Wrz 2012
Posty: 4
Wysłany: 2012-09-22, 14:14   Grega z ferajną wita :)

Witam wraz z moją liczną ferajna :)

Jestem Grega, interesuję się weterynarią, kynologią, fotografia, rysowaniem, manga i anime, a w wolnych chwilach gram na gitarze.
Razem ze mną na forum przybyło 9 futer : 8 kotów i fretka.Zwierzęta prawie-barfowane od zawsze.
Mam nadzieję, że będę mogła podzielić się swoją wiedzą na forum z innymi :)
Pozdrawiam :)

P.S. Gdzie można na forum przedstawić swoich futrzastych przyjaciół?
_________________
www.adopcje.fora.pl
 
 
 
Sonya 

Barfuje od: kwie 2012
Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 25 Mar 2012
Posty: 164
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-09-22, 14:37   

Witamy, witamy :)

Cytat:
P.S. Gdzie można na forum przedstawić swoich futrzastych przyjaciół?


Choćby tu! Czekamy na zdjęcia stadka :)
 
 
Grega 

Barfuje od: 9 lat
Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 22 Wrz 2012
Posty: 4
Wysłany: 2012-09-22, 19:18   

No więc oto moi przyjaciele:

Ishi Moon river*PL - kot kupiony z hodowli w Warszawie. Kupiłam go gdy miał 5 m-cy, obecnie ma 9 lat i jest moim najlepszym przyjacielem. Kocur boi się obcych,toleruje tylko własną rodzinę. Jest typowym kanapowcem,który chętnie wychodzi na balkon,ale z domu się nie ruszy.
Ishi jest rodowodowym kocurem rasy egzotycznej, posiada tytuł championa , trzykrotnie był wystawiany na wystawach,gdzie zdobył 3 medale.Jest cudownym przyjacielem,który śpi tylko w swoim koszyku,na fotelu lub ze mną w łóżku. Kocha moją fretkę-Nelę,z którą chętnie się bawi i której dał się zdominować.Ishi'ego w domu nazywany Pecikiem,słowo to pochodzi od angielskiego słowa "Pets" co oznacza przyjaciela lub ulubieńca. Pecik jest moim największym w życiu szczęściem...










Z Nelą:





Mati
- to 5 miesięczny dachowiec. Jest cudownym, wesołym, grzecznym i miłym kotkiem. Uwielbia zabawy i bieganie za piłkami. Kotek urodził się 1 maja wraz z 4 swojego rodzeństwa, które są teraz w nowych domkach. Mati to wspaniały kiciuś, który uwielbia kontakt z człowiekiem i innymi kotami.






Kropka - to 2 letnia kotka o biało-czarnym umaszczeniu. Jest świetną łowczynią, myszy nie mają z nią szans. Kotka jest indywidualistką i nie specjalnie toleruje towarzystwo innych kotów, ale z Nao i Matim dobrze się dogaduje. To miła i kochana kotka.





Nao ok. 2 miesięczny maluch, który trafił do mnie niespodziewanie. Znalazł go mój tata, bo ktoś wyrzucił Nao wraz z jego rodzeństwem przy ulicy. Brat Nao został zaadoptowany przez naszego znajomego, trzeci z kotków niestety nie przeżył. Wszystkie kotki były wycieńczone i ledwo trzymały się na nogach. Nao widać było wszystkie kości, na jedzenie rzucał się jak szalony, a potem wskakiwał mi na kolana i głośno mruczał, bym go pogłaskała. Kotek jest teraz już odżywiony, nadal ja dużo, ale ma gruby brzuszek i już nie widać mu kości.Jest bardzo wesoły i uwielbia pieszczoty. Za swój autorytet traktuje Matiego, za którym wszędzie chodzi i którego naśladuje. Pomimo, że ma dopiero 2 miesiące, jest bardzo samodzielny i zachowuje się jak dorosły kotek, bo widać, że od malutkiego zawsze był sam.

Nela 2 letnia tchórzofretka, kupiona z domowej hodowli. Jest łagodna, kochana i przesłodka. Uwielbia spacery, bieganie za piłką i wszelkie zabawy. Świetnie dogaduje się z kotami i psami, Pecika traktuje jak swojego brata, a inne moje kociaki zaczepia i podgryza. Jest wesoła,odważna i mądra.Nie przepada za innymi fretkami.












Drops,House,Foka i Mefisto - 4 tygodniowe kocięta. Wszystkie kotki są łaciate. 2 kotki po dorośnięciu będą gotowe do adopcji. Kocięta piją jeszcze mleko matki, nie jedzą stałego pokarmu, są piskliwe, mają otwarte oczka :)
_________________
www.adopcje.fora.pl
 
 
 
edmundo 


Barfuje od: 04.2012
Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 05 Cze 2012
Posty: 247
Skąd: UK
Wysłany: 2012-09-22, 23:14   

Wow! niezla mafia! :faja: Pecik to istny slodziak :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne