BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Cześć!
Autor Wiadomość
rudella2 

Dołączyła: 21 Lut 2018
Posty: 2
Wysłany: 2018-08-12, 20:59   Cześć!

Cześć wszystkim!
Nie jestem nowa w barfie, ale dopiero dojrzałam do aktywności na forum i zaczęcia sprawdzania tutaj przepisów :) (co już się opłaciło, bo przegapiłam parę błędów, całe szczęście niewprowadzonych w życie)
Mieszkam w Warszawie z dwoma dziewuchami - Bajką i Gają. Są to 2 dachowe buraski, miały być na tymczas a zostały na stałe :mrgreen: mają około roku (dokładnie niewiadomo, fundacja szacowała na lipiec / sierpień), są z tego samego stada, ale innych mam. Jak to młode koty, raz na jakiś czas dostaną szaleju i zaczną biegać jak głupie po całym mieszkaniu, jednak głównie są spokojne i większość dnia spędzają spacerując po balkonie albo śpiąc. Aczkolwiek wędka / mucha budzi w nich prawdziwe drapieżniki i nadrabiają wtedy godziny lenistwa :-P
Obydwie po kocim katarze, Bajka z chorym sercem :-( , dwie chorowitki, ciągle pojawiają się jakieś nowe dramaty. Gaja od małego była przeraźliwym niejadkiem i dopiero BARF polecony przez fundację uratował mnie od ciągłych atresów, czy tym razem kot zje cokolwiek z miski.
Dotychczas używałam przepisów podesłanych mi przez znajomą idealnie pasujących do moich dziewczyn, jeden udało mi się też dobrze zrobić samemu, ale nie ukrywam, że jest to dla mnie walka i wielka frustracja, wiele prób i mało efektów (nie znam się na mięsie, nie mam pojęcia co jest czym, jaka część jest tłusta / chuda itd, plus kalkulator na Macbooki jest mało wygodny w obsłudze co tylko nakręca moją frustrację). Stąd też decyzja do dołączenia do forum - w poszukiwaniu wsparcia i przepisowych inspiracji ;)

Pozdrawiam z moimi córami!
Rudella

 
 
Anilina 

Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 24 razy
Dołączyła: 20 Lip 2017
Posty: 995
Wysłany: 2018-08-13, 10:40   

rudella2, witamy na Forum :kwiatek:
piękne tygrysinki :love: i szczęściary.

Doskonale rozumiem Twoje chorobowe dramaty. Sama mam w domu spory przegląd różnorodnych chorób przewlekłych ;-) My, chorowitkowe kociemamy, wyboru wielkiego nie mamy. Trzeba zakasać rękawy i brać się do nauki. A praktyka czyni mistrza, to, co teraz wydaje Ci się frustrujące, z czasem będzie łatwe jak skinięcie palcem. Więc nie poddawaj się. Informacji na Forum multum, a w razie wątpliwości zawsze możesz zapytać - w miarę naszej wiedzy będziemy wspierać!

Powodzenia.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne