BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Hej :)
Autor Wiadomość
Agnikot 

Barfuje od: 04.2018
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Mar 2018
Posty: 89
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2018-08-04, 20:58   Hej :)

Chciałabym przedstawić Wam Kicię, dzięki której znalazłam to forum i czytam je od dwóch lat.
Kicia ma trochę ponad 2,5 roku i jest u nas od małego kociaka. Lubi włazić wysoko, wylegiwać się i obserwować nas z góry. Uwielbia kartony i zabawy z piórkami lub sznurkiem. Lubi też bawić się z domownikami w berka. Nie jest typem przymilnego kotka, nie przepada za głaskaniem, no chyba, że sama ma na to ochotę, to wtedy jak najbardziej ;-) Kicia ma "charakterek", potrafi pokazać, że coś jej się nie podoba :mrgreen: Taka trochę z niej diablica, ale i tak ją bardzo kochamy, a ona nas :-)

Początkowo na forum trafiłam poszukując informacji o karmach. Oczywiście zaczęłam również czytać o diecie BARF. Bardzo szybko odzwyczaiłam Kicię od suchej karmy, wprowadzając jednocześnie dobrej jakości puszki, do których zaczęłam dodawać taurynę i drożdże piwne. Olej z łososia okazał się niejadalny :-P Zaczęłam jej też dawać surowe mięso, które czasem nawet jej smakowało. Za "tworzenie" BARF-a zabrałam się jednak dopiero w kwietniu tego roku. Kicia się do niego przekonała i teraz wydaje mi się, że woli BARF niż puszki :-D A ja nie mam wyjścia, muszę zgłębiać temat i uczyć się robić jej coraz lepsze mieszanki :->

Obiecuję, że później wstawię zdjęcia.

Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów :kwiatek:
 
 
Agnikot 

Barfuje od: 04.2018
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Mar 2018
Posty: 89
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2018-08-05, 13:58   

Jedno z ulubionych legowisk :)




polowanie na owady to żmudne zajęcie, gdy siedzą na suficie, ale poczekam sobie :)


może już czas na drzemkę ...


mam dość pozowania do zdjęć :evil:


 
 
Anilina 

Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 24 razy
Dołączyła: 20 Lip 2017
Posty: 995
Wysłany: 2018-08-13, 14:03   

Agnikot :kwiatek: , ale niesamowite umaszczenie :love: Chyba pasuje do charakteru, bo wygląda na zadziorną dziewczynę :mrgreen:

Wybacz pytanie laika-dachowcowca ;-) ale co to za rasa? W jakim kolorze ma oczka?
 
 
Agnikot 

Barfuje od: 04.2018
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Mar 2018
Posty: 89
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2018-08-13, 19:39   

Anilina , ja też laik jestem :-> Podobno to ragdoll, aczkolwiek rodowodu nie widziałam ;-)
Oczka ma niebieskie, ale nie takie intensywnie niebieskie, jak ragdolle przeważnie mają - tylko takie jasne, zimno-niebieskie.
No i charakterek ma raczej nie ragdollowy :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne