BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Cześć!
Autor Wiadomość
Cloudys21 

Dołączyła: 11 Lis 2018
Posty: 15
Wysłany: 2018-11-21, 18:40   Cześć!

Mam na imię Ewa, niedawno dołączyłam do forum :-> zaciekawił mnie bardzo kalkulator i ogolnie cieszę się że jest takie miejsce w sieci gdzie można się dużo dowiedzieć o barfie i laicy tacy jak ja mogą zadawać pytania w nieskończoność :-)
Dopiero będę przygotowywać swoją pierwszą mieszankę. Zdecydowałam się na początek na easy barf sensitive.
Mam kota, Pusię, jest to zwykły dachowiec. Pusię przygarnełam ze schroniska w Katowicach, mieszkamy ze sobą rok. Razem mamy 37 lat :-D
Pusia jest kotem z charakterem, daje popalić. Ma swoje zdanie w każdej kwestii. Po roku widzę w niej przemianę i cieszę się że trudne początki mamy już za sobą. Udało nam się wyeliminować miauczenie w nocy (miałam już nawet wizyty sąsiadów którzy nie mogli z nią wytrzymać), kot mi trochę zaufał i czasem nawet wchodzi mi na kolana :mrgreen: często reaguje agresją ale mamy już swoje sposoby na walkę z tym.
Do tej pory kupowałam mokrą karmę ale teraz wprowadzamy barfa bo chcemy się zdrowo odżywiać.
Pozdrawiamy serdecznie wszystkich! I prosimy o cenne rady i wskazówki :kwiatek:
 
 
Anilina 

Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 24 razy
Dołączyła: 20 Lip 2017
Posty: 995
Wysłany: 2018-11-22, 14:52   

Cloudys21, witamy :kwiatek:
nie ma czegoś takiego jak "zwykły dachowiec", każdy jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju :mrgreen:
Koniecznie wrzuć fotki Pusi. Uwielbiamy oglądać.

Gratuluję cierpliwości i wyrozumiałości dla nieufnego schroniszczaka. Skoro przeszłaś taki test pozytywnie, to BARF będzie dla Ciebie pestką ;-) A może naturalna dieta wpłynie też pozytywnie na charakterek Pusi. Wiadomo, że wszystko zaczyna się od brzuszka.

Czytaj, wiedzy masa do przyswojenia. A jak coś jest niejasne, pytaj.
 
 
Cloudys21 

Dołączyła: 11 Lis 2018
Posty: 15
Wysłany: 2018-11-25, 21:00   

Dziękujemy za miłe słowa :kwiatek:
Niestety nie opanowałam jeszcze tej sztuki wklejania zdjęć, ale mogę podesłać linka bo mój kot jest w sieci (mam nadzieję że autorka się nie obrazi)
https://m.fotosik.pl/zdjecie/ada2d8158d1cc267
Tutaj jeszcze Pusia schroniskowa.
Co do barfu im więcej czytam wydaje mi się trudniejszy. Także pewnie nieraz o coś spytam.
Pozdrawiam!
 
 
Mrowiszcze 


Barfuje od: 2016
Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 07 Paź 2016
Posty: 471
Skąd: Francja
Wysłany: 2018-11-25, 22:30   

Witamy śliczną Pusię :kwiatek:
Zgadzam się z Anilina - nie ma czegoś takiego jak ' zwykły dachowiec' , a Twoja Pusia pręguska ( ja uwielbiam wszelkie pręgi!) jest piękna i mam nadzieję,ze nie będziesz miała żadnych problemów z wprowadzeniem BARFa :food:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne