BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Dobry wieczór
Autor Wiadomość
Ola Seliga 

Barfuje od: dopiero zac
Wiek: 48
Dołączyła: 28 Lis 2018
Posty: 2
Wysłany: 2018-11-29, 21:30   Dobry wieczór

Na wstępie dziękujemy za przyjęcie nas. Mam na imię Ola i jestem zakochana w kotach. Nasza rodzina liczy sobie 5 kotkow. Tofik w wieku 9 lat, Lilu 7 lat, Monti 6 lat, Porsche 2,5 roku i Rysiek 1,5 roku. Najbardziej devoni niedevon syberyjski Tofik 😜 rozciągliwy kanapowiec, synuś mamusi. Dalej wspaniała pełna miłości córcia tatusia i największa zołza Lilka dla wszystkich domowych puchaczy 😁 wali z liścia z wielką precyzją i gracją 🤪 w oka mgnieniu. Kolejny delikwent to Montek. Krzykacz i łobuz w czapce. Terroryzuje cały dom ale jak przychodzi co do czego to ucieka pierwszy również z wielkim krzykiem 😂 uwielbia kąpiele słoneczne 😊
Następnie nasz cicha woda brzegi rwie... Porsche bardzo grzeczny cichutki 😉 ale jak porwą go emocje to zmienia się w huragan 😝 można poznać siłę jego ząbków. Kasownik pierwsza klasa. Diabeł za skórą. No i został nam największy wariat tego domu - Rysiek. Rysiek nie ma zasad. Postrach chałupy a i myślę ze osiedla, kuchenny kloszard, matkowy bokser, szantażysta, podglądacz. Jednym słowem mafiozo bez zasad 😝
Poza tym wszystkie moje serduszka są pełne miłości i drugie tyle otrzymują ode mnie 🙂
Tak wyglada cała moja ekipa 😊 wkleiłabym zdjęvia ale nie wiem jak 😔
Od zawsze borykamy się z problemami żywieniowymi. Jestesmy na chrupkach i mokrych karmach ale niewiele jest takich, ktore zostały by w pełni zaakceptowane. Lubią też surowe mięsko. Lilka boryka się z problemem alergii pokarmowej. Tofik jest po zapaleniu żołądka i ma problemy urologiczne. Montek po zapaleniu jelit. Od pewnego czasu dojrzewam do zmiany diety. Chciałabym wprowadzić barfa. Głeboko wierzę, że wszystko zmieni się na lepsze. Wiem, że to długoterminowy proces i wiele nauki przede mną. Wiem, rownież, że tutaj znajdę odpowiedź na kazde pytanie i pomocną dłoń.
Pozdrawiamy Wszystkich serdecznie 😊
_________________
ola s.
 
 
kambuzela 


Wiek: 62
Dołączyła: 17 Sie 2018
Posty: 42
Skąd: Legionowo
Wysłany: 2018-12-02, 02:30   

Witamy serdecznie :kwiatek:

Może to Ci się przyda?
https://www.barfnyswiat.org/viewtopic.php?t=387

Istotne jest, by zdjęcie nie było duże (640x480, a nawet mniejsze, idealnie do 600 pikseli, lepiej się otwiera) oraz musi istnieć gdzieś opublikowane w sieci (podlinkowany wątek wskazuje takie miejsca, ale nie wiem, czy nie są za stare:).. ja wrzucam na bloga i stamtąd biorę adres)

tu też jakaś podpowiedź
https://www.barfnyswiat.o...er=asc&start=15

do dzieła, lubimy fotki :-) a tu wygląda, że będzie co oglądać :-)

I czytaj, a potem pytaj, w odpowiednich tematycznie wątkach. Na pewno ktoś podpowie.
 
 
Ola Seliga 

Barfuje od: dopiero zac
Wiek: 48
Dołączyła: 28 Lis 2018
Posty: 2
Wysłany: 2018-12-02, 14:30   

Super, dziękuję, na pewno się przyda :)
_________________
ola s.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne