BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Witamy się :)
Autor Wiadomość
jozeann94 


Barfuje od: wkrótce
Wiek: 30
Dołączyła: 14 Lut 2019
Posty: 5
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2019-03-18, 22:39   Witamy się :)

Dziękuję za dodanie do grupy, chciałam przedstawić moich dwóch chłopaków - Kaprysa i Ediego :) Kapryska (ten bury) znalazłam w zeszłym roku chowającego się pod autami na parkingu przy galerii handlowej, nie było łatwo go złapać, ale dałam radę. Maluch oceniony na dwa miesiące ważył raptem 900 (!!!) gram, miał zaawansowany koci katar, pchły i był niemiłosiernie zarobaczony. Udało nam się go doprowadzić do porządku mimo kilku poważnych kryzysów, gorączek i bezsennych nocy. W zamian otrzymaliśmy bezwzględną kocią miłość - nigdy wcześniej nie widziałam kota, który błyłby takim przytulakiem jak on :). Po Edzia natomiast zgłosiliśmy się do kociej fundacji - przyszedł do nas już zaszczepiony i wykastrowany. Chłopaki bardzo dobrze się dogadują, mimo początkowych obaw i zaczepek :) Edek codzień coraz bardziej przekonuje się do nas i nowego domu, przygarnięcie drugiego było jednym z naszych najlepszych pomysłów :) Pierwszy próbny barf zrobiłam z gotowych przepisów udostępnionych na forum, w tej chwili próbuję dopracować własny, mam nadzieję, że nareszcie podołam, nie myślałam, że to aż tak trudne :D Dzięki jeszcze raz za dodanie, w miarę możliwości chcemy uczestniczyć w życiu forum :)

Poniżej moment, w jakim pewnego razu udało mi się ich przyłapać, zwykle są zbyt ruchliwi żeby zrobić im razem zdjęcie :)

 
 
shana55 
Ekspert

Barfuje od: 08.2012
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 5339
Wysłany: 2019-03-18, 23:15   

jozeann94 :kwiatek:
Ale piękne te koteczki :love: :love: Kaprysek wygląda jak mój Rafajel, a to czarne to słów brak. Zresztą czarne koty to tu wszechobecna miłość ja też mam dwa.... :mrgreen: :twisted:
Przepis Ci poprawiłam, niewielka korekta potrzebna a Tobie dobrze idzie. Działaj, jak masz z czymś problem to pytaj !! Odpowiemy lub nakierujemy na właściwy wątek.
Szybko wszystko opanujesz nie martw się. :hura: :macha:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne