BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Cześć wszystkim! :D
Autor Wiadomość
Niampi 

Wiek: 27
Dołączyła: 15 Wrz 2018
Posty: 2
Wysłany: 2019-03-15, 18:51   Cześć wszystkim! :D

Na forum jestem już od jakiegoś czasu, ale jakoś nie miałam przyjemności udzielania się, a moje maniery uciekły w las i nawet się nie przywitałam. Pora naprawić swój błąd.
Cześć wszystkim! :D
Jestem madką prawie 10 letniej kotki syberyjskiej. W tym czasie zdążyłam popełnić naprawdę wiele błędów, od karmienia suchą karmą, aż po puszczanie kota samopas. Teraz staram się być świadomym opiekunem. Od około roku (może mniej, może więcej, ciężko ocenić) Joko jest całkowicie na mokrych puszkach typu Catz Finefood czy Wild Freedom + surowe mięso, okazjonalnie dostaje też wp. Aktualnie mieszkamy w Tomaszowie Mazowieckim, w bloku, więc łażenie gdzie tylko panienka chce się skończyło i nie wróci więcej :D Próbowałyśmy z szelkami, ale nie przeszły testu. Nasze przygotowania do bezzbożowych puszek trwały pół roku, były wzloty i upadki, ale udało się. Niestety kotkę dopadła nadczynność tarczycy. Jeśli są tu osoby z kocich grup to serdecznie dziękuję za pomoc w diagnozie :) bez was by się nie udało i mała nadal by chudła. Gdzieś trafiłam informację, że dla tarczycowego kota barf będzie najlepszym rozwiązaniem, więc oto i jesteśmy :D Na razie kompletuję cały sprzęt, waga kuchenna i maszynka do mięsa już są, więc dużo nie brakuje :)
Pozdrawiamy wszystkich cieplutko.

 
 
Koci_Ogon 


Barfuje od: 06.2018
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 3 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 13 Wrz 2018
Posty: 140
Skąd: Chamonix-MB
Wysłany: 2019-03-22, 20:26   

Hej witamy!
Jak Joko znosi przeprowadzkę i zamknięcie, przywykła? U mnie to zawsze tragedia i kot obrażony... Też nie cierpi szelek, więc ciężko ze spacerami, trzeba jechać na odludzie...
Powodzenia w barfowaniu! Czekamy też na relacje z wp :)
 
 
Niampi 

Wiek: 27
Dołączyła: 15 Wrz 2018
Posty: 2
Wysłany: 2019-10-12, 15:48   

Hej po roku :) trochę mi się wszystko posypało, a kot strajkował z mięsem.
Odpowiadając na pytanie - tak, przeprowadzkę zniosła zaskakująco dobrze, nawet wydaje mi się, że w bloku była bardziej zrelaksowana niż w domku. Póki co znowu w domku, domownicy zasady zaakceptowali, że kot ma nie łazić sam po podwórku i żadnego dokarmiania.
Co do barfa to nadal uczymy się mięs. Tak jak mówiłam, był strajk, ale tak samo wyglądał początek z dobrymi puszkami :) ostatnio pięknie obgryzła kacze udko i dwie pałki z kurczaka, razem ze skórą! no dumna jestem :)
Przełom jest też z szelkami, nagle się okazało, że na swoje podwórko to chętnie wyjdzie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne