BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Witajcie wszyscy :)
Autor Wiadomość
sparxx100 


Dołączyła: 23 Maj 2019
Posty: 3
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2019-05-25, 02:13   Witajcie wszyscy :)

Mam na imię Anna i jestem niewolnikiem i sługą dwóch kocich dziewczynek w wieku 3 i 4 lata.
Pierwsza pojawiła się czarna Kicinka, którą ktoś podrzucił pod blokiem przy ruchliwej ulicy, wyciągałam ją z piwnicznego okienka,gdy była ok. 4-5-tygodniowym dzieckiem. Okazało się że ma arystokratyczne maniery i takież standardy higieniczne. Gdy dorosła, zanim rzuci się w pogoń, musi przemyśleć, czy taka aktywność licuje z godnością królewny. Zwykle nie licuje... Marzyłam, żeby spała ze mną w łóżku i po dwóch latach się doczekałam :D
Gdy Kicinka miała rok, wraz z partnerem podjęliśmy decyzję o dokoceniu i z wrocławskiej fundacji Koci Zakątek pojawiła się u nas 3-miesięczna Lula - pręgowano-cętkowana dziewczynka o najpiękniejszych oczach i cudownym charakterze. Lula została znaleziona na tzw. "Trójkącie Bermudzkim" i pokazała "arystokracji" jak się walczy o jedzenie i zabawki. Przy tym wszystkim Lula była kotkiem niemym, dopiero po ok. roku zaczęła wydawać odgłosy podobne do śpiewu :)


A oto one:

usunęłam niedziałające linki, bo rozjeżdżały stronę
Ostatnio zmieniony przez dagnes 2019-05-30, 10:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sparxx100 


Dołączyła: 23 Maj 2019
Posty: 3
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2019-05-29, 22:23   

Coś nie poszło za pierwszym razem. Moje dziewczynki:
[/img]
[img][/img]
[img]
[/img] [img]
Ostatnio zmieniony przez sparxx100 2019-05-29, 23:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
shana55 
Ekspert

Barfuje od: 08.2012
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 5339
Wysłany: 2019-05-29, 22:25   

sparxx100 :kwiatek:
Te zdjęcia tez nie są widoczne. Może pomoże Ci instrukcja do oswajacza zdjęć :mrgreen:
https://www.barfnyswiat.org/viewtopic.php?t=387
 
 
Skipper 
Ekspert


Barfuje od: 2012.08.20
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 31 Sie 2012
Posty: 2808
Wysłany: 2019-05-30, 13:26   

No gdzież, fotki jak najbardziej widoczne, a kicie CUDNE :love: :love:
_________________
Mimo, że regulamin forum to FIKCJA - Śpiewać to rzecz ludzka, miauczeć to rzecz boska... :mrgreen: (Zhuangzi 庄子)
 
 
Mrowiszcze 


Barfuje od: 2016
Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 07 Paź 2016
Posty: 471
Skąd: Francja
Wysłany: 2019-06-01, 10:54   

Oczęta Kicinki tez są przepiękne :love: i jaka pomocna przy prasowaniu i składaniu ubrań ... Skąd ja to znam :roll:


Napisz coś więcej o pannach: czy BARFujecie? Czy futerka zdrowe?
 
 
sparxx100 


Dołączyła: 23 Maj 2019
Posty: 3
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2019-06-02, 21:12   

Po zwróceniu uwagi przez @shana55 udało mi się poprawić linki na widoczne - dzięki wielkie!

Jeszcze nie barfujemy, czekam na dostęp do kalkulatora. Kicie póki co, zdrowe, ale mają szkodliwe nawyki, bo nie potrafię im odmówić - więc pojawiły się "boczki". Dlatego przechodzimy na zdrowsze odżywianie, bez "cukierków" na kłaczki czy inne cuda.

Kocham te nasze futra, choć widzę, że oboje mieliśmy dziwne postrzeganie kociej wagi, niby znamy grafiki, bo są w każdej lecznicy, a jednak prawidłowy wygląd kota uznawaliśmy za "chudy", a nadwagę za normę. Poczytałam o konsekwencjach i posypałam głowę popiołem, po czym dołączyłam do społeczności Barfnego Świata.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne