BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Witam
Autor Wiadomość
Zuzu 


Barfuje od: 05.2020
Udział BARFa: 90-100%
Wiek: 27
Dołączyła: 04 Maj 2020
Posty: 2
Skąd: Łodź
Wysłany: 2020-05-04, 15:34   Witam

Witam, jestem z Łodzi i do naszej rodzinki dołaczyła 6 letnia kotka. Kotka pochodzi z hodowli i swoją emeryturę spędzi w naszym domu. Od kilku tal jest na diecie BARF dlatego postanowiliśmy ją kontynuować. Poprzedni właścicelka dała nam kilka posiłków dla nej. Odkąd dowiedziałam się o diecie kotki czytam wypowiedzi na forum, czekam na dostęp do kalkulatora by móc zacząć układać własne mieszanki.
 
 
Sierra 

Barfuje od: 01.12.2018
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 04 Gru 2018
Posty: 778
Wysłany: 2020-05-04, 17:02   

Zuzu pochwal się zdjęciem koteczki ;).

Zanim rozgryziesz i opanujesz kalkulator możesz spytać się poprzedniego właściciela o jakiś sprawdzony przepis ;-) . Tak samo zapytaj się go o preferencje smakowe dziewczyny - niektóre koty potrafią strzelać fochami na jedzenie. Sama nie raz na kolanach błagałam swoją dziewczynę, żeby łaskawie zjadła COKOLWIEK (głodówka 20 h, bo... ona woli większe kawałki mięsa, a ja, niegodna, podałam jej mielonkę :banghead: ).

Poznawanie kocich smaków potrafi być długim procesem (u nas - rok :twisted: ), więc jeśli możesz to sobie ułatwić to korzystaj ;-)
 
 
Zuzu 


Barfuje od: 05.2020
Udział BARFa: 90-100%
Wiek: 27
Dołączyła: 04 Maj 2020
Posty: 2
Skąd: Łodź
Wysłany: 2020-05-04, 17:58   

Mam kilka przepisów od właścicielki, kalkulator będzie potrzebny by robić mieszanki w trochę mniejszej ilości. Na razie wiemy, że skrzydelko od kurczaka z kościa zje z przyjemnością, a i chetnie sięgnie po krewetkę. W razie problemów mamy kilka wysokomięsnych puszek, które z chęcią je. Pierwsze dwa dni u nas nie chciała jeśc mięsa tylko puszki. Plan jest taki by w razie jak by co to mieć kilka puszek, by jadła.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne