BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Nowa osoba
Autor Wiadomość
dia3ol 


Barfuje od: maja 2020
Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 04 Sie 2020
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-08-06, 11:28   Nowa osoba

Cześć,

wczoraj moje konto stało się aktywne a dzisiaj witam się z Wami :)
obecnie mam pod opieką dwa koty, dachowce - 8 i 5 lat. Zwierzęta towarzyszą mi od dziecka. Niestety dopiero od kiedy jestem na swoim, zapisałam się na różne grupy facebookowe uzyskałam wiedzę (i nadal się uczę) o prawidłowej opiece nad kotami. Najstarszy kot przeszedł od karmienia ludzkim jedzeniem (został znaleziony na budowie gdzie go dokarmiano kanapkami), karmą suche, tanią karmę mokrą, lepsze puszki, bardzo dobre puszki, bardzo dobre puszki + surowe skrzydełka - aż do tego roku w którym wprowadziłam BARF. Aktualnie korzystam z porad dietetyczki, ponieważ koty mają nadwagę i dzięki Pani dietetyk odważyłam się zrobić pierwszą mieszankę. Na razie korzystam z przygotowanych przez nią przepisów. Jestem pewna, że po skończeniu procesu odchudzania nie wrócę do karmienia puszkami i będę robiła własne przepisy. Jestem tutaj żeby skorzystać z Waszej wiedzy i doświadczenia (np. przede mną zakup własnej maszynki, bo na razie mięso mielę w sklepie, ale podroby kroje ręcznie).
Miłego dnia wszystkim :)
 
 
Dudli 


Barfuje od: lipiec 2020
Udział BARFa: 90-100%
Wiek: 36
Dołączyła: 10 Lip 2020
Posty: 7
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-08-13, 09:48   

Witaj na forum,
jeśli chodzi o mieszanki to ja kupuje część mielonego mięsa (głównie po to aby zmieszać suplementy dobrze) a resztę mięsa kroje ręcznie i mój 4 miesięczny MCO jeszcze z mleczakami sobie świetnie z kawałkami radzi. Co mnie cieszy, bo nie musiałam inwestować w maszynkę do mielenia mięsa.
Pozdrawiam
_________________
"Posłusznie melduję, panie Oberlejtnant, że wszystko jest w porządku, tylko kot jest gałgan i zeżarł kanarka." Jaroslav Hašek, Przygody dobrego wojaka Szwejka
 
 
Nul 

Dołączyła: 28 Gru 2016
Posty: 208
Skąd: Kraków
Wysłany: 2020-08-21, 16:58   

Hej hej :)

Oj też mam jednego dachowca z nadwagą i dwie bardziej normalne wagowo... To znaczy to nie ja je mam, tylko one mają mnie :)

Też kroję, a w sklepie proszę o zmielenie tego, w co wmieszam suplementy, bo dobrej maszynki nie mam, a kupować nie chcę, bo już nie wiem, gdzie bym ją miała trzymać :) kocie rzeczy za dużo nam miejsca zajmują!

Powodzenia w barfowaniu!

A pokażesz koto-fotki? :)
 
 
Nul 

Dołączyła: 28 Gru 2016
Posty: 208
Skąd: Kraków
Wysłany: 2020-08-21, 16:58   

Hej hej :)

Oj też mam jednego dachowca z nadwagą i dwie bardziej normalne wagowo... To znaczy to nie ja je mam, tylko one mają mnie :)

Też kroję, a w sklepie proszę o zmielenie tego, w co wmieszam suplementy, bo dobrej maszynki nie mam, a kupować nie chcę, bo już nie wiem, gdzie bym ją miała trzymać :) kocie rzeczy za dużo nam miejsca zajmują!

Powodzenia w barfowaniu!

A pokażesz koto-fotki? :)
 
 
zabaendo 

Dołączyła: 19 Sie 2020
Posty: 1
Skąd: Toruń
Wysłany: 2020-08-23, 18:22   

Dzien dobry. Jestem nowym czlonkiem forum i serdecznie wszystkich pozdrawiam. Moj kot to 10 letni "stajenny" rudzielec. Nosiciel herpesa. Ukochany. Chce wdrozyc mu Barfa :love: Mam nadziej, ze dam rade z pomoca Forum. zabaendo
_________________
Ewa Szoc-Wilewska
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne