BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Witam.
Autor Wiadomość
Koyot 

Barfuje od: 3 miesiące
Udział BARFa: do 25%
Wiek: 15
Dołączyła: 10 Lis 2020
Posty: 2
Skąd: Tuchola
Wysłany: 2020-12-31, 19:23   Witam.

Witam.
Mam na imię Nina i jestem szczęśliwą karmicielką 12 bezdomnych kotów. Prawie wszystkie koty są wykastrowanie (organizuję żywołapkę dla dzikusa, który nie da się dotknąć). Koty mają na imiona: Pirat (Najstarszy ze stada, zachowuje się jak ojciec i przyprowadza mi co chwilę kolejne koty do wykarmienia), Burka (najmłodsza ze stada, malutka koteczka, bardzo dzika), Wąs (od długich, białych wąsów i białej plamy przypominającej wąsy na pyszczku kota), Sweterek (od umaszczenia, które wygląda, jakby kotka miała na sobie sweterek), Rdza (czarno-biało-ruda kotka, wygląda, jakby była zardzewiała), Smoła (czarny kocur), Szarik (szary, bardzo odważny kocur), Rudy (od jego koloru umaszczenia, oryginalnie, wiem), Wiedźma (wredna kotka, rzuca się na wszystkich, którzy do niej za blisko podejdą), Gruby (od puszystej, grubej sierści, sam kot nie jest gruby), Lei (podprowadza mnie zawsze do miski od wody) i Smilla (od zamiłowania do smili). Koty narazie jedzą Smillę mixed meat pot i chicken pot, Animondę carny i maxi naturala. Jako przysmak raz na jakiś czas dostają cosmę, carnilove, alpha spirit, mjamjam, brita itp. (kupuję stacjonarnie w zoologu).
Chcę przejść na BARFa, ponieważ wyjdzie mi to chyba taniej od puszek, a koty surowe mięso uwielbiają (dostają raz w tygodniu podroby+ mięso). Sama interesuję się dietetyką zwierząt i mam zamiar pójść na studia dietetyczne.

To chyba na tyle,
Pozdrawiam.
_________________
Dokarmiam bezdomne koty, Chcę zacząć dawać im tylko barfa.
 
 
fadrianna91 

Barfuje od: 01.01.2021
Wiek: 29
Dołączyła: 14 Gru 2020
Posty: 11
Skąd: Dobre Miasto
Wysłany: 2021-01-02, 21:03   

Podziwiam! Jak to się stało, że się poznaliście? :mrgreen:
 
 
Koyot 

Barfuje od: 3 miesiące
Udział BARFa: do 25%
Wiek: 15
Dołączyła: 10 Lis 2020
Posty: 2
Skąd: Tuchola
Wysłany: 2021-01-02, 21:45   

To wszystko sprawka mojej przyjaciółki (wtedy ledwo koleżanki). Zapytała się mnie, czy mogłabym przenieść z nią budkę dla kotów w miejsce, gdzie budek brakuje (wtedy budka w ogóle nie była używana). Zgodziłam się, a okazało się, że koty żyją pod moim blokiem. I tak już minął rok i trochę, a ja koty nadal dokarmiam. Najpierw karmiłam koty suchą karmą activ pet dla psów🥴, potem sucha karma kitty, puszki kitty, puszki kitty premium i w końcu jestem tu, gdzie jestem. Co prawda koty pochłaniają moje oszczędności w trybie ekspresowym, ale jest warto wydawać grube pieniądze na grube koty.
_________________
Dokarmiam bezdomne koty, Chcę zacząć dawać im tylko barfa.
 
 
fadrianna91 

Barfuje od: 01.01.2021
Wiek: 29
Dołączyła: 14 Gru 2020
Posty: 11
Skąd: Dobre Miasto
Wysłany: 2021-01-02, 23:50   

Ogromny szacun, naprawdę :king:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne