BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Cześć!
Autor Wiadomość
Innais 

Barfuje od: Innais
Dołączyła: 02 Lip 2020
Posty: 1
Wysłany: 2021-01-02, 23:12   Cześć!

Cześć!
Jestem Aśka i w tej chwili matkuję czterem kotom: Kirze, Amber, Ptysiowi i Fionie.
Kira przyszła do mnie sama i została na zawsze. Ewidentnie była wcześniej kotem domowym, tak świetnie wychowanej kociej panny to tylko ze świecą szukać.
Amber i Ptyś przyjechali spod Wrocławia z Fundacji Stacyjka Maltusia. Przyjechali razem, ale wcześniej się nie znali, więc było zabawnie z wzajemnym zapoznawaniem całej trójki.
Fiona dołączyła do nas w połowie października 2020. Dostaliśmy w pracy maila, żeby uważać bo na parkingu jest kotek. Na zewnątrz było może pięć stopni, więc natychmiast uznałam, że trzeba jechać na ratunek. No i miałam rację... Okazało się, że dziecko ma 6-7 tygodni i absolutnie nie dało by sobie rady samo.
Fiona natychmiast dogadała się z Amber, którą zaadoptowała na mamę. Nieco później do kółka adoracji dołączył Ptyś, z którym teraz urządzają bitwy i pościgi. Kira wciąż się przekonuje do wścibskiego dzieciaka, ale wszystko na dobrej drodze.
Jest ich czwórka i jedzą jak smoki. Jeśli chcę zapewnić im najlepsze możliwe jedzenie, muszę przerzucić się na BARF i tak właśnie trafiłam tutaj.
Kira

Amber

Ptyś

Fiona
 
 
Pieszczoch 

Barfuje od: Od teraz
Udział BARFa: 75-90%
Pomogła: 20 razy
Dołączyła: 22 Gru 2016
Posty: 644
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2021-01-03, 08:59   

Witaj!

Śliczna,ta twoja gromadka!A Ptyś,to dopiero cudo!!! :love: :love: :love

Ps.jak mój Lisek,kiedy był maleńki!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne