BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: dagnes
2021-03-04, 16:21
Kalkulator psi- problemy techniczne, pytania, uwagi
Autor Wiadomość
Bianka 4 
BARFny Hodowca


Barfuje od: 12/2010
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 5 razy
Wiek: 59
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 1067
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-12-13, 00:11   

Wiadomości wskakują do folderu wysłane dopiero wtedy kiedy zostaną przeczytane przez odbiorcę. Do tego czasu będą w folderze "do wysłania"
_________________
Mieszkałem z kilkoma mistrzami Zen. Wszyscy byli kotami - Eckhart Tolle
 
 
 
Agata KAS 

Barfuje od: 7 mc
Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 08 Gru 2020
Posty: 8
Wysłany: 2020-12-13, 00:14   

Bianka 4, Bardzo dziękuję za odpowiedź :)
 
 
Mia11 

Barfuje od: Zaczynam
Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 27 Paź 2020
Posty: 2
Wysłany: 2021-02-22, 23:38   Zawartość wapń fosfor kalkulator a informacje na forum

Cześć,
Walczę w przygotowaniem mieszkanki dla 8 kg, rocznej suczki. Czym bardziej się w to zagłębiam tym bardziej staje się to bez sensu.
1) w module wapń fosfor, podane są inne zawartości wapnia i fosforu w skrzydełkach z kurczaka jak i w szyjkach z kurczaka od tych, co podaje kalkulator i psi i koci. Której zaufać?
2) Wiem, że najważniejszy jest stosunek wapń fosfor ale podając psu 15% kości jakichkolwiek przekraczamy te normy kilkukrotnie a to chyba nie jest ok? Po coś one chyba są?

Bardzo Was proszę o pomoc.

Pozdrawiam
 
 
pasterz 

Barfuje od: rozpoczynam
Dołączył: 31 Sie 2019
Posty: 16
Wysłany: 2021-02-23, 09:20   

Cześć Mia11,
Z tego co sie orietuje tu juz nikogo nie ma, wszyscy przeniesli sie na facebook na grupe o nazwie rawfood? Jakos tak. Tez chcialem korzystać z kalkulatora na samym poczatku, ale po przeczytaniu i przeanalizowaniu masy internetu zrezygnowałem z niego i samemu sobie stworzylem tabelke w exelu, w ktorej ustalalem dzienna dawke mieszanki, a exel wyliczal mi z czego i w jakiej ilosci ma sie ona skladac.
Wazniejsze od stosunku wapnia do fosforu jest grzebanie w kupach psiaka.

Nasza Lusia od samego poczatku byla chora i nic nie jadla poza miesem, dlatego zdecydowalem sie na barf, ale gdy doszla do siebie i probowalem przejsc na surowego barfa okazalo sie, ze jej brzuszek po chorobie, albo przez to, ze byla jeszcze za młoda nie trawil kosci tak jak powinien i dlatego narazie jestesmy na dobrej jakosciowo suchej karmie, a gdy ukonczy rok, moze wrocimy spowrotem do proby wprowadzenia barfa.

Pozdrawiam,
Szymon
 
 
Hebe 
Ekspert


Barfuje od: 01.2010
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 1042
Skąd: Wrocław

Wysłany: 2021-02-23, 16:14   

Ja się na psim barfie nie znam nic a nic, ale wiadomość mam inną - już mam nadzieję, że na dniach pojawi się nowa wersja psiego kalkulatora. I jak użytkownicy będą mieć uwagi do niego i pomysły co dodać, to postaram się go aktualizować tak jak to robię z kocim kalkulatorem.

Co do grup o psim barfie to ja osobiście znam dwie - "Barfne Korepetycje pies" i "Surowe Kotki i Psy". Ale jeżeli tam piszecie o jakichś aktualnościach kalkulatora - co by dodać/zmienić, to do nas to nie dociera - więc piszcie proszę tutaj albo na FB Barfnego Świata :)
_________________
Kalkulator barfnyswiat.org - czy to koci czy psi - nie zwalnia z myślenia, jest to tylko maszynka pomocnicza. Pamiętajcie o tym :) Masz jakieś pytanie - pytaj na forum barfnyswiat.org

Aplikacja BARFny Kalkulator Kot:
Android
iOS
 
 
dagnes 
Administrator


Barfuje od: 2008
Udział BARFa: 75-90%
Pomogła: 23 razy
Dołączyła: 13 Wrz 2011
Posty: 4837
Wysłany: 2021-03-04, 16:21   

W związku z opublikowaniem wersji 2.0 Kalkulatora dla psów zamykam niniejszy wątek.
Wszelkie uwagi i dyskusje przekierowuję do nowego wątku:
https://www.barfnyswiat.o....php?p=12581711
oraz kolejnych, które w miarę potrzeb będą tworzone w tym dziale.
_________________
Aby dotrzeć do źródła, musisz iść pod prąd
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne