BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
BARF na zamówienie ?
Autor Wiadomość
Sierra 

Barfuje od: 01.12.2018
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 04 Gru 2018
Posty: 778
Wysłany: 2021-08-09, 20:52   

To ja się tylko przyczepię o jeden drobiazg - nigdzie nie znalazłam twoich cen...

Sama nie jestem zainteresowana (do Londynu raczej nie wysyłasz :lol: ), ale łatwiej byłoby mi znajomych z Polski namawiać gdybym znała ceny :-P
 
 
redlugi 

Dołączyła: 23 Sty 2020
Posty: 92
Wysłany: 2021-08-14, 21:28   

Sierra napisał/a:
To ja się tylko przyczepię o jeden drobiazg - nigdzie nie znalazłam twoich cen...

Sama nie jestem zainteresowana (do Londynu raczej nie wysyłasz :lol: ), ale łatwiej byłoby mi znajomych z Polski namawiać gdybym znała ceny :-P


Sierra, ogromnie dziękuję Ci za ten impuls do działania. Zabierałam się za to od dawna, ale jakoś miałam wewnętrzny opór przed takim oficjalnym opublikowaniu cen BARFa.

W każdym razie na stronie już dodałam potrzebne informacje. A tutaj udało mi się dodać arkusz Excela, który oblicza orientacyjną porcję dobową (przy założeniu stałej ilości - 5 g białka/kmc/dobę i 73% wody.

Mam nadzieję, że będzie to dobrze działało :-D

Dzięki!
 
 
redlugi 

Dołączyła: 23 Sty 2020
Posty: 92
Wysłany: 2021-09-25, 15:36   

Mam do Was ogromną prośbę!
Od roku przygotowuję jedzonko BARF indywidualnie dopasowane do potrzeb kociaków. Sprawia mi to ogromną radość i chciałabym zająć się tym zawodowo.

Mam szansę uzyskać dofinansowanie na zakup odpowiedniego sprzętu i dzięki tej ankiecie chciałabym lepiej poznać Wasze potrzeby i oczekiwania od zamawianego BARFa.

Wypełnienie ankiety zajmie maksymalnie 4 minuty.
https://www.survio.com/survey/d/E8N9V8S7Q3P9Q2J1C

Będę również ogromnie wdzięczna za jakiekolwiek wolne wypowiedzi na temat (również te odradzające/przestrzegające). Jeśli jest coś czego byście oczekiwali od zamawianego BARFa a nie uwzględniłam tego w ankiecie to śmiało piszcie (czy to na końcu ankiety, gdzie zostawiłam na to miejsce, czy to tu na forum, czy w prywatnej wiadomości/maila: CATcatering.BARF@gmail.com /whatsApp)


Mam odpowiednie podstawy naukowe (posiadam tytuł dr nauk biologicznych), wiedzę dotyczącą prawidłowego przygotowania BARFa oraz jego indywidualnego dostosowania względem potrzeb danego kociaka, doświadczenie w tym wszystkim oraz ogromną pasję, która sprawia że wszystko to ma dla mnie sens :-)


Bardzo Wam z góry dziękuję za pomoc.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne