BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
O kotach na wesoło
Autor Wiadomość
scarletmara 


Barfuje od: 01.11.2012
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 06 Lis 2012
Posty: 1419
Skąd: LUBLIN
Wysłany: 2015-03-06, 19:35   

Hmmm... może powinien powstać jakiś watek z filmikami z takich rozmów z naszymi pupilkami ? Co wy na to? Nagrywamy? moje ostatnio cos mało rozmowne sie zrobiły, chyba wszystko mają co im do szczęścia potrzeba to im się nie chce ze mną gadać, ale coś by się na filmik znalazło pewnie. Jak nie moje własne to gościnne koty chętnie by się zaprezentowały.
 
 
vesela krava 
Ekspert


Barfuje od: 10/2013
Udział BARFa: 75-90%
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 08 Gru 2011
Posty: 952
Skąd: Francja
Wysłany: 2015-03-06, 20:50   

Ja raczej nie nagram moich rozmow, bo wtedy wszyscy uslysza, ze gadam z moimi kotami jak z zacofanymi 3 latkami :lol:
 
 
Skipper 
Ekspert


Barfuje od: 2012.08.20
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 31 Sie 2012
Posty: 2808
Wysłany: 2015-03-06, 21:05   

No problem, właśnie jestem w Jastrzębiej Górze i lokalne kocisko z ośrodka (o którym pisałam niedawno na forum w kontekście dokarmiania kotów przez turystów) bardzo ambitnie dzisiaj mi się wydzierało pod balkonem w nadziei, że dostanie coś do zjedzenia. Głosik ma baaardzo donośny.

A za siatką kopce kretów rosną, że hej :mrgreen:
_________________
Mimo, że regulamin forum to FIKCJA - Śpiewać to rzecz ludzka, miauczeć to rzecz boska... :mrgreen: (Zhuangzi 庄子)
 
 
Sierra 

Barfuje od: 01.12.2018
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 04 Gru 2018
Posty: 778
Wysłany: 2019-12-15, 20:17   

Przypomniało mi się... może nie do końca o "kocie na wesoło", ale akurat kot był tematem przewodnim wizyty (wybieranie reproduktora dla Sierry).

Siedzimy sobie wesoło i rozmawiamy o kotach. O naszej przecudnej urody Sierce, o Paniczu Wybranym, o innych kotach łażących po całym domu. Co ważne do tej pory nie mówię perfekcyjnie w języku tutejszym i zdarzają mi się przeróżne gafy mniej lub bardziej zabawne.

Wizyta trwa już 2 godzinę (był to dom rodzimy Sierry, więc mieliśmy również dużo do powiedzenia na lini hodowca-właściciel ;-) ). Grzecznościowa herbatka zaczęła mnie lekko na pęcherz naciskać, co mnie zawsze lekko stresuje... a w stresie mój angielski geniusz ukazuje się w pełnej okazałości :twisted: .

-Przepraszam, czy MA Pani ubikację?
-No... nie uwierzysz, ale nie mam...

Faktycznie, nie miała :twisted: .

Przyjechaliśmy akurat w trakcie remontu łazienki, kiedy stara toaleta została zdemontowana, a nowe stała jeszcze w kartonie :lol: .Jeszcze nigdy nie wstrzeliłam się tak pięknie z moimi pomyłkami językowymi :banghead: .
 
 
Rafał-Kociarz 


Barfuje od: 2020
Udział BARFa: 90-100%
Dołączył: 02 Paź 2020
Posty: 107
Wysłany: 2020-11-01, 19:36   

Barsik - najsłynniejszy kot Rosji.
 
 
RS 

Dołączył: 31 Paź 2020
Posty: 13
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2020-11-01, 22:17   

Podejrzewałem to od dawna, a teraz wiem - nie mam poczucia humoru. Nawet to spektakularne, końcowe porażenie prądem mnie nie rozbawiło.
Co trzeba mieć w głowie, by obmyślić taki plan "ratowania"? Kogokolwiek, bez gatunkowych rozgraniczeń.
 
 
Rafał-Kociarz 


Barfuje od: 2020
Udział BARFa: 90-100%
Dołączył: 02 Paź 2020
Posty: 107
Wysłany: 2022-01-06, 10:36   

Papież-Marksista jak zwykle w świetnej formie. Tym razem oberwało się bezdzietnym psiarzom i kociarzom :lol: :
Cytat:
"...wiele par, choć nie chce mieć dzieci, ma jednak po dwa psy i koty. Te zwierzęta zastępują dzieci. Może się to wydawać zabawne, ale taka jest rzeczywistość. Niechęć do ojcostwa i macierzyństwa umniejsza nas, odbiera nam człowieczeństwo, a także destrukcyjnie wpływa na społeczeństwo..."
 
 
IzabelaW 


Barfuje od: IX.2015
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 23 razy
Dołączyła: 15 Mar 2015
Posty: 996
Skąd: Lublin
Wysłany: 2022-01-07, 06:50   

Miarą człowieczeństwa jest ilość posiadanych dzieci, bardzo ciekawe :roll:

Widizałam ostatnio nalepkę na samochodzie: "to samochód mojego kota, ja go tylko wypożyczam" - od razu polubiłam kierowcę :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne