BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Wspólny zakup preparatu na stawy: Cortaflex - HA
Autor Wiadomość
redlugi 

Dołączyła: 23 Sty 2020
Posty: 92
Wysłany: 2022-02-12, 20:09   Wspólny zakup preparatu na stawy: Cortaflex - HA

Potrzebuję wspomóc zdrowotnie moją koteczkę (ma bardzo zaawansowaną dysplazję stawów biodrowych). Chciałabym zrobić to preparatem Cortaflex HA Super Fenn Super Strength - przeznaczonym dla koni. Za jednostkę nie wychodzi on drogo, ale niestety trzeba kupić opakowanie 1L (koszt prawie 400 zł, widziałam też za 388 zł)

Biorę też pod uwagę tą "mocniejszą" wersję tego produktu, tzw. "weterynaryjną": Corta-Vet HA Super Strength Solution (tu koszt 550 - 600 zł za 1L).

Dawkowanie to 30 ml na 500 kg mc także dla naszych domowych zwierzaków niewiele trzeba.

Gdyby ktoś był zainteresowany to proszę o kontakt w jakikolwiek sposób (tutaj w temacie lub na na priv).

Pisaliście, że są lecznice, które sprzedają odlany preparat, ale nie wiem jak ich szukać, a jestem w lekkiej rozsypce ze względu na stan zdrowia mojej ukochanej koteczki..

Chociaż może ktoś podpowie gdzie szukać w okolicach Poznania?
 
 
Patrycja.skotak 

Wiek: 29
Dołączyła: 14 Lis 2021
Posty: 3
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 2022-02-23, 08:31   

Dzień dobry, rozumiem, że Pani konsultowała z wetem podanie tego preparatu? Mam psa z dysplazją, czytałam na stronie z tym preparatem, że stanowi on alternatywę iniekcji dostawowej kw hialuronowego. Możliwe, że byłabym zainteresowana wspólnym kupnem jego, ale musze sie skonsultować z moim wetem. Oczywiście nie powiedział mi, że istnieje taki preparat tylko odrazu zaproponował ostrzykiwanie za 1000 zl dlatego dobrze, że znalazłam ten post przypadkiem
_________________
Patka
 
 
redlugi 

Dołączyła: 23 Sty 2020
Posty: 92
Wysłany: 2022-02-23, 17:07   

Nie jestem pewna, czy jakikolwiek doustny preparat może równać się z podaniem dostawowym, ale jestem przekonana, że może wspomóc. Bez wątpienia zaletą jest, że odżywia wszystkie stawy (nie tylko w miejscu podania).

W takim razie nadal czekam na chętnych na wspólny zakup :-)
 
 
Patrycja.skotak 

Wiek: 29
Dołączyła: 14 Lis 2021
Posty: 3
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 2022-02-24, 13:05   

Ja własnie też jezeli chodzi o podanie doustne bo wiadmo ze kw hialuronowy róznie sie wchłania, zawsze najlepiej chyba dostawowo, aczlowiek masz racje doustne podanie nie zaszkodzi. Ja jeszcze sobie przemyślę ten temat i się odezwe, jezeli nadal bedziesz zainteresowana wspolnym kupnem to bedziemy działac, pozdrawiam i życze zdrówka kotkowi
_________________
Patka
 
 
Hebe 
Ekspert


Barfuje od: 01.2010
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 1042
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2022-02-24, 17:42   

Może warto też poszukać na jakichś grupach zwierzaczkowych na FB? I napisać wiadomości do wetów w swojej okolicy, może któryś ma i może odsprzedać troszkę, a nie cały litr.
_________________
Kalkulator barfnyswiat.org - czy to koci czy psi - nie zwalnia z myślenia, jest to tylko maszynka pomocnicza. Pamiętajcie o tym :) Masz jakieś pytanie - pytaj na forum barfnyswiat.org

Aplikacja BARFny Kalkulator Kot:
Android
iOS
 
 
redlugi 

Dołączyła: 23 Sty 2020
Posty: 92
Wysłany: 2022-02-24, 18:19   

Hebe napisał/a:
Może warto też poszukać na jakichś grupach zwierzaczkowych na FB? I napisać wiadomości do wetów w swojej okolicy, może któryś ma i może odsprzedać troszkę, a nie cały litr.


Do wetów z okolicy napisałam - niestety na razie bez rezultatu. Ale to dobry pomysł z napisaniem na grupach na fb, dzięki Hebe!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne