BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Oriś i Gaja mówią wszystkim Dzień Dobry!
Autor Wiadomość
Cass 

Barfuje od: teraz
Udział BARFa: 90-100%
Wiek: 30
Dołączyła: 08 Lip 2022
Posty: 2
Skąd: opolskie
Wysłany: 2022-08-10, 14:13   Oriś i Gaja mówią wszystkim Dzień Dobry!

Cześć wszystkim!
Cieszę się bardzo, że trafiłam na forum i zostałam przyjęta do społeczności forumowej.
Razem z moimi futerkami mieszkam na opolszczyźnie, w Kędzierzynie-Koźlu. Szczęśliwą kocią matką jestem od nieco ponad pół roku, bo od grudnia 2021.
Oba moje futra są jeszcze młode, mają jakieś 14-15 miesięcy - ciężko to określić, zważywszy na to, że adoptowałam je ze schroniska. Oriś - biały kotek w łatki - ma astmę, ale dzięki szybko wdrożonemu leczeniu jest w pełni zdrowy. Gajusia - błękitnooka piękność - przeszła ropomacicze i teraz jest już radosną, młodą koteczką.
Pozdrawiamy wszystkich cieplutko <3
https://imgur.com/a/AJ2rIzc
 
 
Hebe 
Ekspert


Barfuje od: 01.2010
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 1043
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2022-08-11, 08:22   

Cass, witamy!

Jakie piękne <3

Kurcze, w bardzo młodym wieku miała to ropomacicze. Dobrze, że się udało szybko ogarnąć zdrowie obu kociaków. Teraz kciuki, żeby chętnie jadły barfa :D
_________________
Kalkulator barfnyswiat.org - czy to koci czy psi - nie zwalnia z myślenia, jest to tylko maszynka pomocnicza. Pamiętajcie o tym :) Masz jakieś pytanie - pytaj na forum barfnyswiat.org

Aplikacja BARFny Kalkulator Kot:
Android
iOS
 
 
Cass 

Barfuje od: teraz
Udział BARFa: 90-100%
Wiek: 30
Dołączyła: 08 Lip 2022
Posty: 2
Skąd: opolskie
Wysłany: 2022-08-11, 08:54   

Wetka sama była zszokowana, że kot mniej więcej 9 miesięcy, a już ropomacicze. Prywatnie sądzę, że to wina życia na ulicy, metodą dedukcji wychodzi mi, że ktoś musiał wyrzucić cały miot, najprawdopodobniej wraz z kotką. No ale tego nie dowiem się nigdy, zostaje mi tylko cichutko chichotać, jak z uporem godnym lepszej sprawy zawsze próbuje zamordować kawałek surowego mięska przed zjedzeniem :D

A dzisiaj będę wdrażać pierwszy przepis z kalkulatora, BARF jako taki już wypróbowałam, jedzą, aż im się uszy trzęsą - do tego stopnia, że po próbnym BARFie był problem z powrotem do puszek :roll:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne