BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Powitanie
Autor Wiadomość
martyna.derucka 

Barfuje od: 1 rok
Wiek: 33
Dołączyła: 01 Cze 2024
Posty: 1
Skąd: Turek
Wysłany: 2024-06-03, 16:32   Powitanie

Witam się i ja :) Mam na imię Martyna, jestem uzależniona od kotów od 19 lat :D Obecnie jestem Mamą 5 kotów, w tym mojego "oczka w głowie", 18-letniego Teosia z PNN, nadciśnieniem i nadczynnością tarczycy. Jako czytelnik znalazłam tu mnóstwo merytorycznej wiedzy i mam nadzieję, że znajdę pomoc w komponowaniu przepisów pod tego mojego chorowitka :) Poza byciem kociarą, mam także troje ludzkich dzieci, w których zaszczepiam miłość i szacunek do zwierząt :)
 
 
anulka7305 

Wiek: 51
Dołączyła: 08 Cze 2024
Posty: 1
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2024-06-09, 15:21   

Witamy wszystkich forumowiczów ,ja-Ania i mój kot Alojzy.Alojzy ma 8 lat i jest dużym kocurkiem z charakterem.Przytula się kiedy chce,a jak nie chce to i ząbki pokaże.Na szczęście rzadko oglądamy ząbki:)Ma troszkę za dużo tłuszczyku(wałeczki miłości) i nasza pani doktor kazała się ich pozbyć.Po wielu dyskusjach doszliśmy do wniosku (ja i kot),że BARF będzie najlepszym rozwiązaniem,bo i smacznym dla kota i zdrowszym, bo bez węglowodanów(a fruktozamina w górnej granicy :-( )Spróbujemy sobie z tym poradzić dietą i mamy nadzieję na pomoc w razie czego :kwiatek:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne