BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
BARFne sklepy internetowe - informacje, opinie
Autor Wiadomość
kasumi 

Barfuje od: 2011
Udział BARFa: 90-100%
Wiek: 33
Dołączyła: 05 Maj 2012
Posty: 48
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-05-05, 09:31   

Pytanie do krakowian: czy korzystał ktoś z Was z tego sklepu?
http://barf-krakow.pl/
Właśnie się przymierzam do zakupu tam.
_________________
 
  Zaproszone osoby: 3
 
bonsai88 

Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 8
Wysłany: 2012-05-29, 12:50   

Czy macie jakieś sprawdzone sklepy, gdzie udaje wam się dostać suplementy do mieszanek?
Albo może znacie jakieś proste odpowiedniki [np. spirulina - w tabletkach, w aptece :faja: ]?

Zaczynam się przygotowywać powoli do robienia mieszanek samej [na razie mam FC], więc temat jest dla mnie ważny :oops: .
 
 
Sihaya 
Ekspert


Barfuje od: 08/2008
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 1721
Skąd: Łódź
Wysłany: 2012-07-07, 18:09   

Ja tak na szybko mogę polecić sklepy internetowe naszych forumowych: animalcare.pl i ekozwierzak.pl
 
 
arleta 

Udział BARFa: 90-100%
Wiek: 42
Dołączyła: 23 Lip 2012
Posty: 12
Wysłany: 2012-07-23, 12:37   

od roku zamawiam, na stronie miesodlapsow.pl
jestem bardzo zadowolona z tego sklepu, (mniej z firmy kurierskiej :/ ) polecam
 
 
ciocia_mlotek 
Ekspert


Barfuje od: 25.07.12
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 01 Sie 2012
Posty: 4452
Skąd: góry Szkocji
Wysłany: 2012-10-09, 17:47   Sklep ECOkarma - korzystał ktoś?

Co myślicie o tej ofercie?
Przepraszam jeśli już gdzieś było
http://www.ecokarma.pl/produkty.php
 
 
zenia 
BARFny Hodowca


Udział BARFa: 25-50%
Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 1134
Wysłany: 2012-10-09, 19:45   

rety jaki koszt pzresyłki

Cytat:
Koszt przesyłki w opakowaniu termoizolacyjnym zawierającym max. 25kg karmy to:
- 53zł przy przelewie na konto.


ciekawe jakie to mięso
 
 
Zofijówka 
BARFny Hodowca


Barfuje od: 2010
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 19 Kwi 2012
Posty: 542
Skąd: warszawa
Wysłany: 2012-10-09, 21:37   

Zawsze można samemu zamówić kuriera. I tylko dogadać z firmą opakowanie.
 
 
Carmella 

Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 81
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2012-10-10, 07:00   

ja znam to mięso, bo to z Bielska.
Znam tylko wołowe. Wg mnie jest to MOM, w kostce papka jasnoróżówa, dość tłusta.

Moja suczka zjadła z 20 kilo tych mielonek, nie ma co się oszukiwać - dobra cena. Mimo, ze jadła tylko 600 gramów jedzenia na dzień przytyła na niej. Wolałam kupić jedzenie z as-polu. A teraz z K9BU. Psica mi je co najmniej 600 gramów na dzień, a schudła, teraz ma wygląd idealny.

Ja się zastanawiam nad kupnem kartonika, żeby mieć trochę tłustszego w lodówce, bo w sumie z 1 kg Shila mogła przytyć przed zimą (spędza sporo czasu na dworze).
 
 
zenia 
BARFny Hodowca


Udział BARFa: 25-50%
Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 1134
Wysłany: 2012-10-10, 07:14   

qurcze
połaszczylabym sie znowu na pare takich opakowań
kiedys zamówiłam
zwykłym kurierem doszlo ładnie
ale tu tez realizują jakims specjalnym dowozem
pewnie cena szał
 
 
Zofijówka 
BARFny Hodowca


Barfuje od: 2010
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 19 Kwi 2012
Posty: 542
Skąd: warszawa
Wysłany: 2012-10-11, 11:34   

A co do tego sklepu, to jeden pan, który miał ode mnie szczeniaka- zaopatrywał się u nich. Nigdy nie skarżył się, żeby coś było nietak. Cena nie jest najniższa, więc jest szansa, że nie jest najgorsze. Ale osobiście tego mięcha nie widziałam.
 
 
ciocia_mlotek 
Ekspert


Barfuje od: 25.07.12
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 01 Sie 2012
Posty: 4452
Skąd: góry Szkocji
Wysłany: 2012-10-11, 11:59   

Dzięki za informacje.
Siostra prędzej czy później pewnie trochę przywyknie. Póki co chce tak. Odesłałam ją też do aspol/biosk itd tam mniejsze porcje sprzedają
_________________
Taz i Cu sith na surowo
 
 
cromikowa 
BARFny Hodowca

Barfuje od: luty 2012
Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 17 Paź 2012
Posty: 38
Wysłany: 2012-10-18, 18:35   

moja znajoma karmi psy mieszankami z tej firmy (odbiera osobiście, bo mieszka blisko), sama chciałam zamówić, ale koszt dostawy mnie przeraził - napisałam do nich maila czy mogę sama kuriera zamówić, a oni odpowiedzieli, że sam koszt opakowania termoizolacyjnego to 23zł, na co odpowiedziałam, że as-pol ma przesyłkę i opakowanie za 21zl i czy oni nie mogą coś ze swoją ceną zmienić, czekam na odp ;)
 
 
edi 


Barfuje od: 01.2012
Udział BARFa: 90-100%
Wiek: 42
Dołączyła: 23 Paź 2012
Posty: 11
Wysłany: 2012-11-05, 09:57   sklep mięsodlapsów AS-POL

Kupowałam dużo mięsa z As-Polu od mojego rzeźnika z mojej ulicy,bo nie musiałam nic płacić za dowóz-a brałam dla moich 4 naprawdę dużo dziczyzny zarówno z As-Pol jak i z tej serii Biosk. Kiedy zabrakło dziczyzny w moim mięsnym/gdzie 90 procent wykupowałam ja,znam właścicielkę/-zamówiłam przez sklep internetowy.Wykonałam szybki przelew internetowy,pani przez telefon była bardzo miła.Zapłaciłam oczywiście za kuriera dodatkowo 21 zł bez szemrania.Kiedy zadzwoniłam z zapytaniem,kiedy będzie dostawa-dowiedziałam się,że mieszkam na tyle blisko firmy cytuję« rzut beretem»że mogłabym sobie sama odebrać.Na co ja odpowiedziałam,że skoro już zapłaciłam za kuriera 21 zł-to chciałabym otrzymać to - za co zapłaciłam,jeśli nikt mi za to ani grama mięsa nie doda.Pani poinformowała mnie,że mieszkam na tyle blisko,że jak ich pracownik będzie wracał do domu po pracy-to mi podrzuci.I tak też się stało-na paragonie wpisano usługa transportowa-21 zł.Kiedy dowiedziałam się,od właścicielki mięsnego,że jej przywożą mniej niż ja zamówiłam, za darmo autem firmowym z takim właśnie ich kierowcą i jak sama powiedziała,pewnie mnie naciągnęli-poczułam się nabita w butelkę,a kupowałam miesięcznie bardzo dużo ich mięsa,większość w tym właśnie mięsnym.Gdyby ktoś od nich łaskawie mnie poinformował o możliwości odbioru osobistego,nie wyrzuciłabym 21 zł w błoto robiąc im przelew-przedpłatę.No i odechciało mi się ich,nie dlatego,że mają złe produkty,tylko dlatego,że jako stała klientka kupująca tygodniowo i miesięcznie więcej niż mój sklep mięsny zamawiał-nie spodziewałam się takiego potraktowania mnie,jeśli oni 8 kg.na tą samą ulicę do mięsnego,gdzie mieszkam im przywożą za darmo,a mnie zamawiającej pow.15 kg liczą 21 zł za kuriera,a przywozi ich pracownik w drodze do domu wieczorem,przy okazji...no to sorry...już nie będę zamawiać w tym sklepie,po prostu straciłam zaufanie,nie lubię być oszukiwana.
_Są jeszcze inne firmy,nie muszę tam zamawiać.___________
_________________
MOJE 4 SKARBY TO NASZA RODZINA SHIH-TZU.
MAMA,TATA I ICH SYNOWIE.
 
 
bura4 

Barfuje od: 1998
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 18 Lip 2012
Posty: 327
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2012-11-06, 13:23   

Ja niestety nacięłam się na Aspolowym mięsie, kupowane wcześniej mięso jelenia szło bez oporów a przywiezione mi na wystawę, było skiśnięte, kwaśne i pies się nie skusił, wywaliłam kilkanaście kilogramów. I nie chcę już nic od tej firmy.
 
 
edi 


Barfuje od: 01.2012
Udział BARFa: 90-100%
Wiek: 42
Dołączyła: 23 Paź 2012
Posty: 11
Wysłany: 2012-11-07, 08:33   AS-POL c.d.

Współczuję- bo to szkoda wyrzucić tyle pieniędzy.Na swojej stronie piszą,że mięso w ciepłe dni transportowane jest w chłodniach,więc zawalił ten kto je przywoził,co nie zmienia faktu,że to oni jako firma odpowiadają za organizację dowozu i świeżość mięsa.Normalnie,to powinni zwrócić Ci pieniądze.Przysyłają mi na mój mail regularnie swoje reklamy,wypiszę się jednak z nich,bo po tym jak ostatnio mnie potraktowali-nie chcę już mieć z nimi nic wspólnego i tylko mnie te maile drażnią.Choćby nawet produkt był dobry-jak ktoś potraktuje klienta nieuczciwie traci go na zawsze,tak jest w moim przypadku,od kombinatorów i cwaniaków nie kupuję.
W zaprzyjaźnionym mięsnym udało mi się zamówić dużo taniej niż zwykle różne porcje świeżej gęsiny i indyka,napracuję się przy kościach i usuwaniu korpusów/dla mojej rasy degustacja korpusów jest niebezpieczna,o czym już raz się przekonaliśmy/ale kupię od uczciwych ludzi i to oni na mnie zarobią.
Brakowało mi właśnie takiego wątku,gdzie wymieniamy się informacjami na temat poszczególnych sklepów internetowych i ich produktów. Fajnie,że jest.
_________________
MOJE 4 SKARBY TO NASZA RODZINA SHIH-TZU.
MAMA,TATA I ICH SYNOWIE.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne