BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Witam ciepło!
Autor Wiadomość
Kocia_mama 


Barfuje od: 01.2013
Udział BARFa: 90-100%
Wiek: 39
Dołączyła: 30 Lis 2012
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-11-30, 13:07   Witam ciepło!

Witajcie,
Jestem anonimową kotoholiczką:-) obecnie mam dwa koty, jeszcze niebarfowe, ale baardzo łase na mięso :food:
Sama tez uwielbiam podjadac surowe miecho, mimo, iz nie powinnam, ale... Nie umiem sie powstrzymac
:oops:

Mam do Was wielką prosbe, czy mozecie podac mi link do watku, w ktorym znajde info, jak karmic koty gotowymi mrozonymi mieszankami? Moi znajomi je dystrybuuja i od tego chcialabym zaczac przygode z barfem. Moze pozniej sama zaczne sie bawic w siekanie i mrozenie, ale na razie jako mama niemowlaka jestem w wiecznym niedoczasie...
Co dodawac, jak, itp - pomozcie, prosze odnalezc odpowiedni watek, bo na razie slabo sie tu odnajduje... :confused:

Z gory dziekuje!
 
 
Sihaya 
Ekspert


Barfuje od: 08/2008
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 1721
Skąd: Łódź
Wysłany: 2012-12-02, 22:59   

Witaj na forum!
Miło słyszeć, że nawet bardzo zajęte opieką nad niemowlęciem mamy, są w stanie znaleźć chwilę na przygotowanie świeżego posiłku dla swoich kotów :-D .
Jeśli masz dostęp do świeżego pysznego mięsa, za to mało czasu, to wydaje mi się, że najwygodniejszym rozwiązaniem będzie dla Ciebie opcja z TC premix. Jest to gotowy preparat w proszku składający się z suplementów naturalnych opracowany specjalnie pod dietę BARF. Wystarczy, że dodasz go do mięsa, a całość wymieszasz z wodą. I gotowe!
Więcej informacji o TC premix i możliwościach jego zakupu znajdziesz tutaj: http://ekozwierzak.pl/search/TC+premix/

Powodzenia! A jak coś jest nie jasne to pytaj śmiało, najlepiej w tym wątku: http://www.barfnyswiat.org/viewtopic.php?t=269
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne